Hrajte Water Polo online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Vodné pólo sa prvýkrát hralo v r krajín strednej Európy na prelome storočí a do programu olympijských hier bola zaradená v roku 1900. Európske mužské tímy Maďarska, Španielska, Ruska, Talianska a bývalej Juhoslávie boli typicky silné v mužských žreboch majstrovstiev sveta a olympijských hier. Hry, zatiaľ čo ženský tím USA je najlepší.

Na OH 2016 súťažilo celkovo 260 športovcov z 20 krajín. Srbsko získalo zlatú medailu na mužskom turnaji po tom, čo vo finále zdolalo Chorvátsko. Vodné pólo, podobne ako mnohé iné nedocenené športy, ponúka fantastické stávkové príležitosti pre ostrieľaných stávkarov.

Hrajte Water Polo online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Prečo je vodné pólo obľúbené na stávkovanie?

Prečo je vodné pólo obľúbené na stávkovanie?

Aj keď je vodné pólo rozvinutým športom, zaujíma ho len úzka skupina ľudí. Profesionálni stávkujúci na druhej strane považujú slabé osvetlenie tohto športu za príťažlivé, pretože je oveľa jednoduchšie hrať proti bookmakerovi, keď je v tejto špecifickej športovej oblasti málo odborníkov.

Vodné pólo síce nemá najväčšie medzinárodné publikum, ale má dostatočne veľkú sledovanosť na to, aby bolo dostupné na väčšine veľkých stávkových webov. Platí to najmä každé štyri roky, keď sa konajú olympijské hry a tento šport sa znovu predstaví globálnemu publiku. Bookmakeri vodného póla pokrývajú ďalšie kľúčové udalosti, ako sú významné zápasy NCAA, hlavné európske ligy a svetová liga vodného póla FINA medzi olympijskými turnajmi.

Musíme však mať na pamäti, že stávkovanie na vodné pólo nemá rovnakú úroveň online prítomnosti ako iné významné športy. Nájsť dobré miesto na stávkovanie na vodné pólo online si vyžaduje určité úsilie. Počas olympiády je ľahké nájsť miesta na stávkovanie na vodné pólo, no mimo sezóny je to poriadny lov.

Ďalším dôvodom popularity stávkovania vo vodnom póle online je to, že je porovnateľné s inými športmi, vďaka čomu je ľahko uchopiteľné. Napríklad v basketbale každý hrá obranu a útok. Je tu center, strážca, rozohrávač a strelci zvonku, z ktorých všetci neustále posúvajú loptičku – presne ako vo vodnom póle.

Ak chcete určiť uhly pre strely, musíte byť neustále v pohybe, podobne ako pri pozemnom hokeji. Jediný spôsob, ako skórovať, je poraziť brankára, rovnako ako vo futbale. Vodné pólo sa na druhej strane hrá celé vo vode, bez kontaktu s dnom bazéna – 32 minút v kuse.

Prečo je vodné pólo obľúbené na stávkovanie?
Ako staviť na vodné pólo

Ako staviť na vodné pólo

Majte účty aspoň u dvoch rôznych stávkových kancelárií na vodné pólo, aby ste mali svoje možnosti otvorené. To vám uľahčí získavanie kurzov na akýkoľvek konkrétny zápas, o ktorý máte záujem. Dokonca aj na najlepšia online stávková kancelária, vodné pólo je hit-or-miss, takže mať niekoľko stránok na kontrolu a stávkovanie je dobrý nápad.

Táto rada je založená na skutočnosti, že žiadna stávková kancelária neponúka neustále kompletné a komplexné stávkovanie na vodné pólo. Ak chcete objaviť aktívne stávkové trhy, budete musieť navštíviť niekoľko rôznych stávkových stránok.

Ako staviť na vodné pólo
Sú online stávky na vodné pólo legálne?

Sú online stávky na vodné pólo legálne?

Ktokoľvek môže staviť na vodné pólo na akýchkoľvek licencovaných online turnajoch a podujatiach športových stávok. Platia však špecifické obmedzenia pre jednotlivé krajiny, a preto by ste sa mali vyhýbať stávkovaniu v krajinách, ktoré zakazujú online športové stávkovanie – ak sa niečo pokazí, vaša krajina vám nebude môcť pomôcť.

Najlepšie stávkovanie na vodné pólo

Najviac bežné typy stávok pri stávkach na vodné pólo ide o to, kto vyhrá zápas, aké bude celkové skóre a aké bude víťazstvo víťazného tímu. Pokiaľ ide o vodné pólo, bookmakeri majú veci jednoduché, pretože to nie je najobľúbenejší šport, pokiaľ ide o celkové stávkovanie.

Sú online stávky na vodné pólo legálne?
Pochopenie stávkových kurzov na vodné pólo

Pochopenie stávkových kurzov na vodné pólo

Šance na peňažnú linku

Vo vodnom póle je vaším cieľom vybrať víťazný tím.

Kurz zobrazený vedľa každého tímu tu ukazuje, koľko budete musieť riskovať v porovnaní s tým, koľko chcete vyhrať. Kurzy upravujú bookmakeri, aby odrážali vnímaný rozdiel talentov medzi tímami.

Kurzy sú nastavené tak, že tipujúcich budú zaujímať obe strany stávky. Prijíma slabší tím lepšie šance, zatiaľ čo silnejší tím dostáva nižší kurz. Stávková kancelária dúfa, že týmto spôsobom pritiahne peniaze na oboch stranách stávky, aby sa porazení mohli použiť na vyplatenie víťazov, zatiaľ čo stávková kancelária si ponechá malý zisk.

Šance na handicap

Online stávkovanie na vodné pólo funguje podobne ako stávka na peniaze, aby správne predpovedalo víťaznú stranu. Rozdiel je v tom, že hendikepové stávky poskytujú jednému alebo druhému tímu umelú bodovú nevýhodu, aby sa zohľadnila lepšia sila jednej strany.

Tu je príklad: Srbsko: -6,5 (2,10) oproti Slovensku: +6,5 (1,76).

Tento scenár ukazuje, že Srbsko má 6,5-bodový handicap a je silne favorizované na víťazstvo v zápase. Ak stavíte na Srbsko, musia vyhrať aspoň o sedem bodov, aby boli považovaní za víťaza. Ak napríklad Srbsko prehrá alebo vyhrá iba o 5 bodov, prídete o svoj vklad.

Ak namiesto toho vsadíte na Slovensko, získate 6,5-bodový handicap vo váš prospech. To znamená, že Slovensko môže prehrať až o 6 bodov a napriek tomu vyhrať vašu stávku. Kurzy v zátvorkách tiež uvádzajú, koľko môžete vyhrať stávkami na jednotlivé tímy.

Stávkovanie na súčty

Cieľom pri stávke na súčet bodov nie je to, kto vyhrá hru. Cieľom je uhádnuť, či celkový počet bodov získaných v zápase bude vyšší alebo nižší ako číslo stanovené stávkovou kanceláriou.

Nasleduje príklad celkovej stávky bodov:

  • Nad 18,5: 1,90
  • Do 18,5 rokov: 1,90

V tomto prípade stávková kancelária stanovila súčet na 18,5 bodu. Na konci hry ide o celkové súhrnné skóre oboch tímov. Vybrali by ste si kurz s kurzom 1,90, ak si myslíte, že oba tímy by skončili s celkovým skóre 19 alebo viac bodov. Ak si myslíte, že celkové skóre bude 18 alebo menej bodov, mali by ste zvoliť nižšiu.

Pochopenie stávkových kurzov na vodné pólo
Tipy na stávkovanie na vodné pólo

Tipy na stávkovanie na vodné pólo

Vodné pólo je hra, v ktorej favoriti môžu vyhrať 20 – 30 zápasov v rade, dokonca aj v medzinárodných zápasoch, čo sťažuje presné meranie formy tímu, najmä keď je kvalita konkurentov pre hráčov vodného póla neustále rôznorodá. Sledujte, ako rýchlo tímy prechádzajú z obrany do útoku. V porovnaní s tímom so slabou obrannou líniou bude mať tím, ktorý to robí dobre, v hre náskok.

Vo vodnom póle hrá brankár kľúčovú úlohu. Keď sa brankár zraní, šance tímu na víťazstvo sa výrazne znížia, na čo reagujú bookmakeri, hoci niekedy meškajú s úpravou cenových ponúk. Každý tím vodného póla má ďalších dôležitých hráčov, ktorých zranenie môže spôsobiť narušenie hry tímu.

Jednotlivé tímy majú hráčov, ktorí sú držaní v hre len preto, aby udržali súperových najlepších hráčov mimo (na základe prototypov hokejistov v hokeji). Ak má tím kľúčového hráča, jeho absencia bude mať výrazný vplyv na hru. Mali by ste sa vyhnúť stávkovaniu na priateľské zápasy, pretože tímy môžu ľahko identifikovať experimentálnu zostavu a hrať skôr kvôli zvládnutiu nových techník ako kvôli víťazstvu.

Tipy na stávkovanie na vodné pólo
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Svoje prostriedky by ste mali spravovať opatrne, aby ste sa vyhli neočakávanej strate veľkej sumy peňazí. Vždy si pamätajte, že by ste nikdy nemali riskovať viac peňazí, ako ste ochotní stratiť pri stávke. Mali by ste si rozdeliť svoje financie, aby ste predišli plytvaniu všetkými peniazmi naraz.

Ak máte negatívnu sériu šťastia, nesnažte sa to kompenzovať zvýšením stávky. Nastavte si limit na sumu, ktorú môžete každý mesiac vložiť, alebo limit na sumu, ktorú môžete stratiť v jednej hre.

Musíte byť schopní ovládať svoje emócie a vedieť, kedy sa vzdať. Keď ste rozrušený, máte väčšiu tendenciu robiť impulzívne rozhodnutia, čo je zlé, pokiaľ ide o hazardné hry. Majte vždy čistú hlavu a dôkladne si premyslite svoju ďalšiu možnosť.

Skúste sebavylúčenie, ak sa veci zhoršujú a začínate mať pocit, že si vypestujete závislosť. Sebavylúčenie pomáha ľuďom, ktorí zápasia so závislosťou od hazardných hier, oddýchnuť si od nej a zamerať svoj život a peniaze na niečo iné.

Mohlo by vám to pomôcť spojiť sa s ďalšími komunitnými programami, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s vaším problémom s hazardnými hrami, ako aj poskytnúť vám podporu, ktorú potrebujete, ak si nie ste istí, ako zvládnuť ďalšie kroky pri obnove.

Zodpovedné hazardné hry