Hrajte Biathlon online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Niekedy je múdre opustiť bežné športy a staviť na športy, ktoré nie sú známe. Logika za tým je nevsádzať naslepo, nie. Skôr naopak. Stavením na šport, o ktorom človek vie len dosť, sa vyhne predsudkom, ktoré so sebou prinášajú známe športy, napr. stávkovanie na tím, ktorý podporuje.

Hrajte Biathlon online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy stávkovania v biatlone

Základy stávkovania v biatlone

Pokiaľ ide o športové stávkovanie, držať sa hlavného prúdu športu môže byť pre vás veľkou chybou. To je to, čo mnohí stávkujúci využívajú svoje šance inde a vsádzajú na menej populárne športy. Ale to, že ide o menej známy šport, neznamená, že tipujú naslepo. Je to vlastne úplný opak.

Ako stávkovanie na menej známy šport pomáha tipujúcim? No nevyhýbajú sa lipnutiu na predsudkoch. Stávkujúci môžu skutočne spoznať detaily tohto športu a môžu mať ešte väčšie šance na veľké výhry.

Bez ohľadu na to, či ide o mužský alebo ženský biatlon, Nóri sú zvyčajne favoriti každú sezónu.

Základy stávkovania v biatlone
Čo je stávkovanie na biatlon?

Čo je stávkovanie na biatlon?

Možno ste o tom počuli, možno nie, ale biatlon je šport škandinávskeho pôvodu, ktorý si získal obľubu po celom svete, najmä v Nemecku a Rakúsku. Spája dve športové podujatia: beh na lyžiach a streľbu z pušky, takže bez prekvapenia ide o zimné športové podujatie.

ako sa to hrá? Hráči sa zastavia na svojej lyžiarskej trati, aby si zastrieľali. Bodovanie je založené na presnosti, rýchlosti a čase potrebnom na dokončenie pretekov.

Aj keď samotný šport môže byť jedinečný, štýl stávkovania je dosť podobný stávkovaniu na iné športové hry. Stávkujúci si môžu vybrať víťazov udalostí a v rámci každej hry uzatvárať aj iné stávky. Keďže sa to príliš nesleduje, je dôležité vedieť, kedy a kde staviť.

Čo je stávkovanie na biatlon?
Biatlonové športové podujatia, na ktoré môžete staviť

Biatlonové športové podujatia, na ktoré môžete staviť

Áno! Najväčšou udalosťou pre biatlon je v skutočnosti zimné olympijské hry. Stránky športových stávok zvyčajne pridávajú hru do svojich súpisiek pre stávkajúcich. V opačnom prípade sa v zime konajú podujatia v severnej Európe vrátane Svetový pohár IBU v biatlone a majstrovstvá.

V minulej sezóne (november 2021 až marec 2022) bolo pre biatlonové súťaže 10 rôznych miest s 28 podujatiami. Svetový pohár v biatlone obsahuje 4 podujatia: jednotlivci, jar, stíhacie preteky a hromadný štart. Sú tu aj štafetové súťaže.

Biatlonové športové podujatia, na ktoré môžete staviť
Ako staviť na biatlon?

Ako staviť na biatlon?

Keďže biatlon je nezvyčajný šport, ktorý sa môže prevádzkovať iba počas zimnej sezóny, prvým krokom k stávkovaniu je mať prehľad o tom, kedy sa podujatie koná. Skontrolovať biatlonový zväz webovú stránku, kde nájdete dátumy, kedy a kde sa hry konajú. Potom si musíte vybrať online stávkovú stránku, kde sú k dispozícii biatlonové trhy.

Jedným z prvých krokov, ktorý je tiež veľmi dôležitý, je prieskum účastníkov a ich výkonu. To je však pomerne jednoduché, pretože ide o malý šport, ktorý nemá veľa správ.

Kto sú najlepší hráči? Tu je zoznam:

 1. Lowell Bailey (Spojené štáty americké)
 2. Ondřej Moravec (Česká republika)
 3. Martin Fourcade (Francúzsko)
 4. Arnd Peiffer (Nemecko)
 5. Johannes Thingnes Bø (Nórsko)
 6. Vladimír Iliev (Bulharsko)
 7. Arnd Peiffer (Nemecko)
 8. Sturla Holm Lægreid (Nórsko)

Keď sa sezóna začne, stávkové kancelárie poskytnú tipujúcim kurzy, aby mohli umiestniť svoje stávky. Možno sa pýtate, ale na čo môžu staviť? Hráči môžu staviť na celkových víťazov, víťazov série, najpresnejších strelcov, rýchlejších strelcov a ďalšie. Vyberajte stávkové stávky aj mimo živého stávkovania v biatlone, takže tipujúci môžu uzatvárať stávky v reálnom čase.

Ako staviť na biatlon?
Pochopenie kurzov biatlonových stávok

Pochopenie kurzov biatlonových stávok

Stávkové kancelárie stanovia kurzy každého biatlonu a zohľadnia informácie ako forma, minulé výkony, kvalita opozície atď. Všetky tieto informácie budú k dispozícii na stránke biatlonových stávok pred podujatím. Stávkové kurzy na biatlon sa môže zmeniť aj na poslednú chvíľu, ak dôjde k nepredvídanej udalosti, napríklad ak silný hráč odíde z tímu alebo ak je hlásené zranenie.

Zatiaľ čo kurzy zostávajú približne rovnaké, na celom svete je možné použiť rôzne formáty. Napríklad americké kurzy sú umiestnené v peňažnej línii, zatiaľ čo európske kurzy sa zobrazujú v desatinných číslach alebo zlomkoch. V Amerike negatívne znaky znamenajú, že hráč je silnejší ako ten druhý, proti ktorému stoja. Favorit teda môže mať kurz -50 a smoliar môže mať kurz +25.

Ak hráč vsadí 1 $ a je to kurz 10/1, po výhre dostane 10 $. Navyše 2,5 znamená, že aj po výhre dostane hráč dva a pol násobok sumy, ktorú stavil. Ak teda niekto vsadí 10 dolárov, vyhrá 25 dolárov.

Pochopenie kurzov biatlonových stávok
Čo treba zvážiť pri stávkovaní

Čo treba zvážiť pri stávkovaní

Čo sa týka biatlonu, príprava športovcov má počas sezóny dve formy: 1. Hráči, ktorí majú jeden vrchol formy a 2. Hráči, ktorí majú dva vrcholy formy. Pokiaľ ide o šport, je toho veľa, čo treba zvážiť, pokiaľ ide o výkon. Ako vyzerá počasie? Aká je úspešnosť streľby každého hráča?

Treba zvážiť počasie, pretože biatlonisti používajú 22 Long Rifle a strieľajú na terče na vzdialenosť 50 metrov. Ak je zlé počasie alebo hráč počas aktuálnej sezóny nepodával dobré výkony, môže byť denný výkon nižší ako výnimočný.

Biatlonové stávkové príležitosti

Rovnako ako mnohé iné športy, aj tu existujú jedinečné príležitosti, pokiaľ ide o stávkovanie na biatlon.

 • Vysoké kurzy: Zatiaľ čo takmer všetky kurzy v biatlone majú nadpriemerné rozpätia, skúsení hráči budú vedieť identifikovať a použiť určité balvany, vrátane „kto je vyšší?“. a "komu bude chýbať viac?" Analytické centrá však zvyčajne biatlonu nevenujú veľkú pozornosť a nechávajú to na bookmakerov, aby dali vysoko nadsadené kurzy. Tieto kurzy vedia dobre využiť skúsení hráči.
 • Rozvetvenie pozdĺž ranej línie: Mnoho faktorov prispieva k tomu, že aj napriek vysokej marži je možné určiť forky, pokiaľ ide o kurzy niektorých párov v grafe „kto je vyšší“. Toto je stávka bez rizika stávkovaním rôznych kurzov v rôznych pobočkách. Koeficienty sú rýchlo priradené; najrýchlejší hráči však budú mať možnosť chytiť vidlicu svojich túžob.
Čo treba zvážiť pri stávkovaní
Nevýhody stávok na biatlon

Nevýhody stávok na biatlon

Vysoké marže

Keďže biatlon stále nie je veľmi populárny, nie je prekvapením, že stávkové kancelárie nastavujú pri online stávkovaní na biatlon vysoké marže. Odhodlaní fanúšikovia týchto stávok sa však musia vysporiadať s nespravodlivosťou, pretože v dohľade nie je žiadna alternatíva.

Nízke stávkové limity

Často sa stáva, že nízke limity stávok sprevádzajú vysokú maržu. Biatlon v tomto prípade nevidí žiadnu výnimku. Pravdepodobne nenájdete stávkovú kanceláriu, ktorá umožňuje umiestniť tisíce dolárov na výsledok biatlonových pretekov. V priemere je maximálna stávka nastavená na 150 – 300 USD.

Navyše, mnoho online športových bookmakerov vôbec neponúka stávky na biatlon, takže ak sa rozhodnete uzatvárať stávky, musíte si urobiť prieskum a nájsť takú, ktorá áno. Aj keď môžete sledovať biatlonové prenosy na niekoľkých amerických kanáloch, mnohé športové stávky stále biatlon vôbec nepodporujú.

Zriedkavá živá prítomnosť

Jednotliví bookmakeri ponúkajú iba live stávky na biatlon. Kvôli výzvam pri poskytovaní stávok na tieto meniace sa preteky a kvôli tomu, že biatlon stále nezíska na popularite, existujú limity. Stávkové kancelárie prezentujú príliš skrátenú, zostrihanú formu s pravidelnými pauzami, zmenami a pozastaveniami v koeficientoch. Proces teda v skutočnosti nemôžete nazvať „živým“.

Faktory nehôd

Zatiaľ čo všetky výsledky športových hier sú relatívne náhodné, v biatlone zostáva šťastie v popredí. prečo? O celom podujatí môže rozhodnúť slabý vánok alebo zlé počasie, ktoré je jednu minútu pokojné a v ďalšej bláznivé. Nepredvídateľnosť pretekov robí zo stávok na biatlon lotériu.

Sezónne obmedzenie

Na rozdiel od mnoho iných športov ktoré môžu bežať celoročne, veľké biatlonové súťaže sa konajú len od novembra do marca. Fanúšikovia tak musia trpezlivo čakať viac ako šesť mesiacov, kým sa biatlon vráti. Aj po štarte novej sezóny môžu počas výraznej prestávky nastať veľké zmeny. Vďaka tomu sú úvodné fázy majstrovstiev sveta pre väčšinu nepredvídateľné.

Nevýhody stávok na biatlon
Druhy stávok na biatlon

Druhy stávok na biatlon

Víťaz pretekov: Tento štýl stávkovania by nemal byť prekvapením. Je to tiež celkom jednoduché: Stavíte sa, kto skončí prvý. Vzhľadom na to, že neexistujú univerzálni favoriti pre tento šport, šance na favorita sú nižšie. A keďže je veľa kandidátov, marže zostávajú pevné.

Traja najlepší finalisti: S týmto štýlom stávkovania môžete určiť, kto skončí nielen na prvom, ale aj na druhom a treťom mieste. Stavíte na to, kto sa po skončení pretekov postaví na pódium. Kurzy na favorita často klesnú pod hranicu 1,4.

Vyšší finišer: Typicky najpopulárnejší medzi nadšencami biatlonového stávkovania, vyšší finiš berie koláč. Nie všetky športové stávky to ponúkajú; však, online športové stávkové kancelárie ktoré vo všeobecnosti pokrývajú zimné športy, ponúknu tieto rady. Na pretekoch SP nájdete až 30 porovnaní. Pri každom môžete predpovedať, ktorý hráč sa spáruje vyššie ako iný.

Najviac chýb: Táto pozícia je zriedkavejšia, pokiaľ ide o linky v stávkových kanceláriách. Preto je po ňom vyšší dopyt. Limity stávok na tento štýl stávkovania sú častejšie obmedzené. Takže veľkí hráči, ktorí vsádzajú na počet miss, nie sú najzaujímavejší. Pre všetkých ostatných je to dobrá šanca získať trochu adrenalínu a urobiť hru zaujímavejšou.

Ďalšie možnosti: Okrem toho stávkové stávky, ktoré skutočne ponúkajú stávky na biatlon, ponúkajú aj stávky na počet nezdarov s hendikepom, individuálny celkový počet nezdarov, dvojnásobný celkový počet nezdarov, prvých šesť miest, ktoré krajina sa môže pochváliť víťazom a ďalšie. Počty a iné typy ponúk sú obmedzené len na to, čo tvorca stávkovej stávky vykúzlil vo svojej fantázii.

Kľúčové veci

 • Biatlon sa koná len v zime
 • Poznajte športové zápletky a nedostatky, aby ste získali čo najlepšie šance
 • Stávky možno uzatvárať na lyžovanie a streľbu
 • Pred umiestnením stávok sa zoznámte so štatistikami každého účastníka
 • Zvážte počasie
Druhy stávok na biatlon