Bonus za odporúčanie

Získavanie zákazníkov je jednou z náročných úloh, ktorým dnes stránky športových stávok čelia. Nemusia sa o to však pokúšať sami, keď majú tím hráčov, ktorí sa môžu napojiť na skupinu skvelých kandidátov z ich osobných a profesionálnych sietí. Existujúci zákazníci jednoducho potrebujú malý stimul, aby získali odporúčania na stávkovanie, aby sa prihlásili na stránku. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, sú bonusy za odporúčanie.

Bonus za odporúčanie športových stávok je ponuka, ktorá motivuje existujúcich stávkarov, aby priviedli priateľov do akcie. Zvyčajne je súčasťou programu odporúčaní. Bonus sa udeľuje, keď si odporúčaný kandidát otvorí účet a vykoná vklad.

Bonus za odporúčanie

Stávkové stránky s bonusom za odporúčanie neberú do úvahy tých, ktorí už majú v spoločnosti účty alebo sa predtým zaregistrovali. To zabraňuje existujúcim hráčom zneužiť ponuku na osobné zisky.

Bonus za odporúčanie športových stávok je výhrou pre hráčov a ich priateľov. Obaja dostávajú bezplatné stávky alebo kredit, aj keď sa podmienky môžu líšiť. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako pridať peniaze do bankrollu. V špeciálnych prípadoch bonus za odporúčanie priateľa osladí obchod extra uvítacou ponukou pre nového zákazníka.

Section icon
Ako používať bonus za odporúčanie

Ako používať bonus za odporúčanie

The bonus za športové stávky funguje na pozvaných priateľov, ktorí sa zaregistrujú pomocou jedinečného odkazu. Po overení svojich účtov si nárokujú bonus stávkou s určitou sumou peňazí. Vo väčšine prípadov sa vyžaduje relatívne malá suma, zvyčajne medzi 10 a 100 USD.

Niektoré stávkové kancelárie obmedzujú počet bonusov za odporúčanie, ktoré je možné získať. Iné umožňujú hráčom odporučiť čo najviac priateľov. Niektoré štáty však majú zákonné obmedzenia, preto je dobré skontrolovať príslušné pravidlá hazardných hier.

Športové stávky, ktoré platia skutočné peniaze a dávajú bonusy za odporúčanie, by sa nemali pozerať cez prsty. Hazardné spoločnosti, ktoré umožňujú hráčom uplatniť si oboje uvítacie bonusy a bonusové ponuky odporučte priateľovi sú veľmi žiaduce.

Dôležité je poznamenať, že niektoré stránky so športovými stávkami umožňujú novým hráčom vybrať si buď promo bonus za odporúčanie alebo uvítací balíček. Uvítací bonus je často väčší ako bonus za odporúčanie. Ak si nový zákazník vyberie uvítací balíček, existujúci hráč bude stále odmenený za odporúčanie.

Ako používať bonus za odporúčanie
Na čo si dať pozor pri bonuse za odporúčanie

Na čo si dať pozor pri bonuse za odporúčanie

Premena bonusu za odporúčanie na skutočné peniaze si vyžaduje trochu úsilia. Pokiaľ existujúci hráč spĺňa základné kvalifikačné požiadavky, môže poslať odkaz na pozvánku svojmu okruhu priateľov a známych. Odkaz na pozvánku nájdete v ich účte stávkovej stávky a môže mať dátum vypršania platnosti. Príklady požiadaviek na spôsobilosť z najlepších stránok so stávkovaním na bonus za odporúčanie zahŕňajú:

  • Hráč by mal mať históriu stávok u bookmakera.
  • Zostatok na účte by mal byť kladný.
  • Niektoré stránky vyžadujú, aby bol hráčsky účet nejaký čas aktívny alebo aby stavil určitú sumu.

Napríklad stávková kancelária môže od odporúčajúceho zákazníka vyžadovať, aby vsadil aspoň 1 500 USD a aby mal svoje účty držané aspoň 30 dní. Pre nových tipujúcich budú tieto požiadavky obmedzujúce. Bežní tipujúci však podmienky bez problémov splnia.

Na čo si dať pozor pri bonuse za odporúčanie
Ako odporučiť priateľovi stávkovú kanceláriu

Ako odporučiť priateľovi stávkovú kanceláriu

Vďaka väčšiemu počtu priateľov, ktorí milujú hazardné hry, bude športové stávkovanie zábavnejšie. Odporúčanie niekoho je jednoduché a funguje rovnako ako ktorýkoľvek iný online program odporúčaní. Tipujúcim, ktorí pozvali svojich priateľov a rodinu, aby využívali spolujazdy, dovolenkové prenájmy alebo obchody online, budú programy odporúčaní športových stávok dôverne známe.

Tu je všeobecný postup pre program odporúčaní stávkovej stávky.

  1. Odkaz na odporúčanie nájdete na domovskej stránke stávkovej kancelárie
  2. Kliknite na tlačidlo bonusu za odporúčanie a zdieľajte ho s priateľmi
  3. Odporúčaný hráč sa zaregistruje a overí svoj stávkový účet
  4. Nový zákazník vloží minimálny požadovaný vklad a začne stávkovať
  5. Po splnení všetkých požiadaviek na stávkovanie získa starý aj nový hráč bezplatný stávkový kredit

Dôležité je pripomenúť priateľovi dobu platnosti bonusu za odporúčanie, aby ho z nevedomosti nepremeškali. Vo veľmi zriedkavých prípadoch je bonus vytiahnuteľný ihneď bez splnenia stávkových požiadaviek. Či sa hotovosť pridá k existujúcemu bankrollu, závisí výlučne od stránky športových stávok.

Ako odporučiť priateľovi stávkovú kanceláriu
Pochopenie podmienok bonusu za odporúčanie

Pochopenie podmienok bonusu za odporúčanie

Zvyčajne je nemožné dôverovať niečomu, čo sa zdá byť príliš dobré na to, aby to bola pravda, a rovnako je to aj s bonusmi za športové stávkovanie, najmä s tými najštedrejšími. Keď boli online bookmakeri prvýkrát predstavení, boli menej prísni. Bonus bolo možné použiť akýmkoľvek spôsobom, ktorý si hráči želali.

Dnes programy sprostredkovania športových stávok prichádzajú so špecifickými pravidlami známymi ako požiadavky na stávkovanie alebo prevrátenie. Voľné stávky alebo hotovosť sa musia prehrať určitý počet krát, kým sa stanú vybratými. Ak stávková kancelária vyžaduje, aby hráč stavil bonusové peniaze 30-krát pred vyplatením, potom bude požiadavka na stávkovanie označená ako x30.

Stávkové požiadavky nájdete na každej stránke so športovými stávkami s bonusom za odporúčanie. Bonusy, ako aj akékoľvek výhry z nich vyplývajúce, prepadnú, ak nový hráč nesplní požiadavky a/alebo sa pokúsi vybrať prostriedky pred splnením podmienok. Preto je dôležité porozumieť drobným písmom, aby ste videli, či tam nie sú pripojené nejaké struny. Za dodržiavanie pravidiel je zodpovedný aj priateľ, ktorý použije odkaz na prihlásenie.

Tí, ktorí chcú rýchlo vymazať bonus za odporúčanie, by si mali zvoliť stávkovanie na stránkach, ktoré rozlišujú medzi ponukami vrátenia peňazí a vloženými prostriedkami. Stávková požiadavka x20 na bonusové peniaze je ľahšie dosiahnuteľná ako x10 na súčet vložených prostriedkov + bonus.

Pochopenie podmienok bonusu za odporúčanie
Populárne športy s bonusom za odporúčanie

Populárne športy s bonusom za odporúčanie

Počet štátov legalizujúcich športové stávkovanie každým dňom stúpa. S pridaním bonusu za odporúčanie športových stávok je táto forma hazardu stále jednoduchšia. Trhy športových stávok sú rozmanité a ponúkajú jedinečné ponuky pre nových aj existujúcich hráčov.

Niekedy je skľučujúce vybrať si presnú športovú udalosť, na ktorú chcete staviť, ale táto časť sa dotýka niekoľkých zaujímavých možností. Internetová stránka so športovými stávkamis príležitostne uvoľniť bonusové kódy. Táto stránka pravidelne informuje hráčov o ušľachtilých ponukách z najlepších stávkových stránok s bonusmi za odporúčanie. Je vhodné ich často kontrolovať.

Futbal: Majstrovstvá sveta

Majstrovstvá sveta sú najväčšou a najsledovanejšou športovou udalosťou roka. V roku 2018 sledovalo všetkých 64 zápasov podľa odhadov viac ako 3,5 miliardy ľudí. Ako uvádza FIFA a Sportradar, futbaloví fanúšikovia vsadili počas celého turnaja okolo 155 miliárd dolárov (136 miliárd eur). Len posledný zápas priniesol stávky vo výške 8,2 miliardy dolárov (7,2 miliardy eur). Američania budú prvýkrát legálne stávkovať na majstrovstvá sveta v roku 2022, ktoré sa majú uskutočniť v novembri.

Populárne športy s bonusom za odporúčanie
basketbal

basketbal

1. Marcové šialenstvo

Divízia mužov NCAA basketbal Turnaj je pravdepodobne najväčšou univerzitnou basketbalovou udalosťou s neuveriteľnými 67 zápasmi. Milióny Američanov stavili na March Madness so svojimi priateľmi. Ako sa očakávalo, mnohé športové stávky poskytujú počas podujatia bonusy za odporúčanie.

2. Finále NBA

Majstrovstvá NBA sú jedny z najviac stávkujúcich na udalosti na svete, pretože basketbal patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce športy na svete. Vzhľadom na to, že väčšina stávok sa uzatvára na nelegálne offshore knihy, je ťažké odhadnúť, koľko sa stávkuje počas finále NBA. Keďže zápasy sleduje viac ako 20 miliónov fanúšikov, je zrejmé, že toľko peňazí ide do stávok NBA.

Najjednoduchší spôsob, ako sledovať bonusy za odporúčanie NBA, je prostredníctvom odkazov za odporúčanie, ktoré možno zdieľať s kýmkoľvek. Každý odkaz je jedinečný a keď naň priateľ klikne, bude presmerovaný na stávkovú stránku, kde sa zaregistruje. Medzitým je existujúci hráč odmenený. Najlepší spôsob, ako poslať odkaz, je nasmerovať ho do niekoho doručenej pošty. Pomáha aj zverejňovanie na sociálnych sieťach.

basketbal
Konské dostihy

Konské dostihy

1. Kentucky Derby

Väčšina ľudí si to nemyslí stávkovanie na koňoch pokiaľ ide o stávkovanie na veľké športové udalosti. Napriek tomu je Kentucky Derby jedným z najviac podceňovaných podujatí. Stávkujúci z celého sveta vložili svoje ťažko zarobené peniaze do stávky, aby vybrali víťaza.

Každá stávková stránka má iný spôsob spracovania bonusov za odporúčanie pre podujatie March Madness. Hráči si musia skontrolovať podmienky predtým, ako odporučia stránky svojim priateľom. Dôležité však je presvedčiť kamaráta, aby sa zaregistroval a na oplátku získať bonus.

2. Veľká národná

Veľké národné dostihy sa konajú vo Veľkej Británii a zvyčajne sa ich zúčastňuje kráľovská rodina z Veľkej Británie. Je to jedna z najťažších súťaží na svete. Zatiaľ čo väčšina Američanov sa zameriava viac na Kentucky Derby, pozerajú a vsádzajú aj na podujatie Grand National, ktoré je celosvetovo vrcholným podujatím.

Konské dostihy
Boxovanie

Boxovanie

Aj keď box v posledných rokoch stratil veľa zo svojho humbuku, veľké zápasy s Mannym Pacquiaom, Floydom Mayweatherom, Conorom McGregorom a ďalšími súbojmi o veľké peniaze sú stále lákavé. Táto hra je obzvlášť populárna v Nevade a priťahuje viac ako 1 milión $ stávok. Návrat Floyda Mayweathera do ringu zrejme prinesie viac toho istého.

Boxovanie
Baseball: Svetová séria

Baseball: Svetová séria

Významné športy ako NFL môžu mať väčšiu sledovanosť ako bejzbal v U.S.A. Napriek tomu sa svetová séria naďalej radí medzi najsledovanejšie športové podujatia v Amerike. Športové stávky zarábajú tým viac, čím dlhšie séria trvá. Niektorí bookmakeri vydávajú odporúčacie kódy, aby povzbudili existujúcich zákazníkov, aby pozvali svojich priateľov na stávkovanie na bejzbal. Tu nie sú potrebné odkazy na sprostredkovanie. Hráči len povedia svojim známym, aby pri registrácii zadali odporúčací kód. Potom sa na oba účty pripíše špeciálny bonus.

Baseball: Svetová séria
Svetový pohár v rugby

Svetový pohár v rugby

rugby je populárny nielen v USA, ale aj na celom svete vďaka napínavým zápasom. Majstrovstvá sveta v rugby 2019 sa stali najsledovanejším turnajom v histórii a prilákali viac ako 850 miliónov divákov na celom svete. Existuje veľa renomovaných bookmakerov, ktorí ponúkajú bonusy za odporúčanie na stávkovanie na Rugby. Pri odporúčaní stávkových kancelárií by stávkujúci mali hľadať bezpečné stránky.

Svetový pohár v rugby
Svetový pohár v krikete

Svetový pohár v krikete

Kriket je populárnejší v Indii, a preto väčšina tipujúcich pochádza z tejto krajiny. Anglicko tiež poskytuje legálne platformy pre športové stávkovanie s kriketom ako jednou z hlavných hier. Indiana Premier League spája svetoznáme tímy z Austrálie, Anglicka a Indie.

Najlepšie stránky so stávkovými bonusmi za odporúčanie prinášajú tieto stávkové trhy do centra pozornosti. Inteligentní stávkujúci získavajú odporúčania na osobnej úrovni bez spamovania odkazov na sociálnych sieťach alebo osobných účtoch iných ľudí. Spamovanie sa neodporúča, ale rozprávanie sa so známymi ľuďmi robí trik.

Svetový pohár v krikete
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry zahŕňajú stávkovanie len pre zábavu. Hazard sa môže stať problematickým, ak ho niekto používa ako spôsob zarábania peňazí. Tento prístup spôsobuje, že človek míňa zdroje, ktoré si nemôže dovoliť stratiť.

Cieľom zodpovedného hrania hazardných hier je predchádzať problémovému hraniu hazardných hier. Mnoho športových stávkarov ignoruje najlepšie tipy, pretože nikdy nepriznajú, že sú závislí. Stávkové stránky musia umiestniť pomoc pri hazardných hrách spôsobom, ktorý vyzerá relevantne v mysli typického hráča.

Hrať zodpovedne znamená aj prestávky, obmedzovanie času a peňazí. Našťastie veľa stávkových stránok s bonusom za odporúčanie poskytuje integrálne nástroje, ktoré hráčom pomáhajú nastaviť si limity priamo na webových stránkach. Stávková kancelária môže dať zákazníkom možnosť súhlasiť s počtom hodín, ktoré chcú denne staviť.

Po nastavení limitu stránka upozorní hráča, že jeho denný čas na stávkovanie uplynul. Mnohokrát majú online stávkové kancelárie lehotu na rozmyslenie, zvyčajne 24 hodín alebo viac, počas ktorej hráči dočasne zablokujú svoje účty.

Prevádzkovatelia športových stávok chápu, že mnohí hráči sa obracajú na stávkovanie z dôvodu nudy, nezamestnanosti a stresu. Tieto faktory vedú k problémovému hraniu hazardných hier. Ale informovanosť je základom zodpovedného stávkovania.

Každý, kto je ohrozený negatívnym správaním, by mal okamžite zavolať na linku dôvery. Pomoc je k dispozícii 24 hodín denne a je dôverná. Táto forma pomoci nie je len pre závislých hráčov. Môže sa rozšíriť aj na rodiny a priateľov postihnutej osoby.

Zodpovedné hazardné hry