Bonusové kódy

Vo svete online hazardných hier sú propagačné kódy, známe aj ako bonusové kódy, mimoriadne dôležité. Poskytujú možnosť uplatniť si špeciálnu ponuku bezplatných stávok alebo bonus, ktoré by neboli dostupné, keby ste prešli priamo na stránku športových stávok.

Propagačný kód online stávkovej stávky je jednoducho počítačom vygenerovaný kód zložený z písmen a/alebo čísel, ktoré môžu ľudia online zadať do propagačného poľa na webovej stránke, aby získali zľavu alebo ponuku po registrácii alebo nákupe. Umiestnenie promo kódu závisí od stávkovej kancelárie, ale vždy bude jasné, kam chce promo kód zadať.

Bonusové kódy

Niektoré online stávkové kancelárie vyvinuli propagačné kódy, ktoré môžu noví zákazníci použiť pri registrácii nového účtu. Propagačné kódy existujú, aby poskytli novým zákazníkom odmenu za otvorenie nového účtu. Keď použijete prispôsobený propagačný kód stránky so športovými stávkami, pri registrácii potvrdzujete, že chcete dostávať ponuku, ktorá je k dispozícii u týchto športových bookmakerov.

Väčšina online stávkových kancelárií bude mať istú variabilitu pojmu „propagačný kód“. Niektoré internetové stránky so športovými stávkami ho budú označovať ako bonusový kód, zatiaľ čo iné ho budú označovať ako odporúčací kód. Vkladové kódy sa tiež používajú namiesto promo kódov. Pri ďalšej návšteve online bookmakera si ich preto dávajte pozorne.

Section icon
Ako používať propagačné kódy

Ako používať propagačné kódy

Predtým, ako si budete môcť uplatniť hodnotný bonus, musíte najprv nájsť aktuálne a presné bonusové kódy. Nemá zmysel nájsť skutočne dobrý bonus, ak kód už nie je platný. Na webe sú k dispozícii tisíce špeciálnych ponúk a vždy budete môcť nájsť tie najlepšie ponuky, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám.

Po zostavení zoznamu potenciálnych bonusových kódov si musíte vybrať stávkovú kanceláriu, v ktorej chcete hrať. Predtým, ako si vyberiete stránku so športovými stávkami, majte na pamäti, že väčšina bonusových kódov je prístupná iba pre hráčov, ktorí prvýkrát hrajú, takže si musíte vybrať herný klub, v ktorom ešte nemáte účet.

Keď ste našli stránku so športovými stávkami, ktorá spĺňa vaše požiadavky, je čas sa zaregistrovať. Ak to chcete urobiť, musíte poskytnúť svoje údaje, dátum narodenia, byť starší ako 18 rokov, mať platný a legitímny e-mailový účet a byť schopný vkladať pomocou schváleného spôsobu platby pod svojím menom. Aj keď sa to môže zdať veľa, proces registrácie je rýchly a môže byť dokončený v priebehu niekoľkých minút.

Ako používať propagačné kódy
Premeňte promo kódy na skutočné peniaze

Premeňte promo kódy na skutočné peniaze

Pred pokusom o uplatnenie bonusu si prečítajte zmluvné podmienky akcie. Keď sa pokúšate získať bonus, dávajte pozor na požiadavky na prevrátenie, obmedzenia hry, obmedzenia stávok a dátumy vypršania platnosti.

Ak máte nejaké obavy alebo otázky, obráťte sa na bookmakera, aby vám to potvrdil a znova skontrolujte požiadavky. Najlepšie online stávkové kancelárie majú horúce linky zákazníckej podpory, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Posledná vec, ktorú by ste chceli urobiť, je zaregistrovať sa na internetovej stránke so športovými stávkami a požiadať o bonus, len aby ste zistili, že nejaké skryté ustanovenie vám bráni vybrať si svoje výhry.

Po vytvorení účtu a splnení požiadaviek je čas uplatniť si bonus a začať hrať. Skôr ako začnete hrať, odporúčame vám navrhnúť stratégiu, ako čo najlepšie využiť váš bonus. Ak použijete správny bonus, máte veľkú šancu na výhru.

Premeňte promo kódy na skutočné peniaze
Na čo si dať pozor v bonuse

Na čo si dať pozor v bonuse

Začnite tým, že si pozriete podmienky bonusu. Takmer všetky zmluvné podmienky stávkových stránok obsahujú niekoľko prekvapení. Odborníci odporúčajú aspoň prelistovať kľúčové body, ktoré ovplyvnia vaše rozhodnutie.

Existuje tiež množstvo požiadaviek na stávkovanie, ktoré stávkové stránky uložia na spôsob podávania stávok predtým, ako získate prístup k bonusu. Požiadavka na stávkovanie zvyčajne určuje, koľkokrát musíte hrať, kým sa váš bonus prevedie na skutočné peniaze, ktoré si môžete vybrať.

Zvážte dĺžku platnosti vášho bonusu. Krátke doby platnosti bonusu vás budú stresovať, aby ste zvýšili svoje stávky a prekročili rozpočet na stávkovanie, čím sa zvýši riziko prehry.

Najdôležitejšie je zvážiť legálnosť online stávkovej stávky, na ktorej chcete hrať. Licencovanie online stávkovej stávky je najdôležitejším faktorom pri rozhodovaní o jej oprávnenosti. Stránky so športovými stávkami, ktoré sú legitímne, sú licencované buď vládnymi alebo nezávislými orgánmi, niekedy oboma.

Na čo si dať pozor v bonuse
Pochopenie zmluvných podmienok promo kódov

Pochopenie zmluvných podmienok promo kódov

Okrem príslušných aspektov uvedených vyššie o tom, čo hľadať v a bonus za registráciu, v Zmluvných podmienkach sú niekedy skryté ďalšie informácie, o ktorých by ste mali vedieť.

Pred použitím akéhokoľvek promo kódu skontrolujte, či existuje pravidlo maximálneho výberu. Ak existuje, pozorne si ho prečítajte, pretože stanovuje, koľko peňazí z výhry si môžete vybrať. Športové stávky používajú toto jednoduché pravidlo, aby zabránili strate veľkých peňazí v prospech šťastných hráčov.

Predpokladajme, že ste vyhrali 500 $ v bonusových peniazoch; ak bol maximálny limit výberu 200 USD, zvyšných 300 USD už nikdy neuvidíte. Stránka so športovými stávkami online má zákonné právo to odvolať a stále vám dá garantovaných 200 USD.

Niekoľko bonusov vyžaduje prvý vklad. Zatiaľ čo niektorí bonusy za športové stávky sú inzerované ako úplne zadarmo, to hovorí len časť pravdy. Áno, bonus môžete získať, aj keď neuskutočníte vklad. Ak ste však na vrchole a chceli by ste si vybrať svoju výhru, stávková kancelária bude stále vyžadovať vklad.

Služby výberu na druhej strane nie sú bezplatné – a využívajú ich iba platiaci používatelia. Aby ste mohli voľne vyberať prostriedky na svoj bankový účet, musíte prvý vklad malú sumu, napríklad 10 – 25 USD, a potom vykonajte KYC.

Môžu sa uplatniť aj stávkové obmedzenia. Keďže niektoré športy sú hodnotené prísnejšie ako iné, stávková kancelária môže váhať, či riskovať skutočné peniaze na bezplatný bonus pre vysoko vážený šport. Pred stávkou s promo kódom dvakrát potvrďte toto pravidlo.

Pochopenie zmluvných podmienok promo kódov
Aké športy ponúkajú propagačné kódy?

Aké športy ponúkajú propagačné kódy?

Väčšina propagačných kódov stávkových kancelárií je platná pre všetky ligy. Aj keď tento zoznam nemusí byť úplný, medzi tipujúcich sú najobľúbenejšie nasledujúce možnosti:

Propagačné kódy MLB

V hre MLB môžete využiť propagačný kód stránky so športovými stávkami. Moneyline, run line, total runy, herné rekvizity, hráčske rekvizity a stávky na zmeny – všetky by ste mali mať k dispozícii. Pre všetkých hráčov sú k dispozícii ďalšie špeciálne ponuky športových stávok MLB. Môžete napríklad staviť na hráča, ktorý zasiahne homerun a potom zarobíte pár dolárov vo forme bezplatného stávkového kreditu za každý zásah homerunu ktorýmkoľvek hráčom v danej hre.

Propagačné kódy NBA

Každý rok sa hrá obrovské množstvo basketbalových zápasov, čo znamená, že na akcie NBA sa používa veľa bonusových kódov zo stávkových kancelárií. K dispozícii je niekoľko fantastických online stávkových bonusov NBA, od navýšenia kurzov až po bezplatné stávkové ponuky a súťaže. Napríklad v rámci svojej súťaže NBA na TNT Over/Under udeľujú stránky so športovými stávkami tisíce dolárov v týždenných cenách.

Promo kódy NFL

Počas sezóny NFL, najväčšie stránky so športovými stávkami majú tendenciu ponúkať svoje najväčšie propagačné kódy stávkových kancelárií. Niektoré z akcií športových stávok v období pred Super Bowl 56 zahŕňali propagačné kódy ako „Stav 5 USD, vyhraj 180 USD“. Dodatočné bonusové kódy stávkových kancelárií NFL, ako sú navýšenia šancí, prednostné bonusy a súťaže stávkových stávok, ako sú súťaže „Beat the Spread“ alebo denné bezplatné stávky, sú tiež dostupné v najlepších stávkových kanceláriách.

NHL propagačné kódy

Pretože na miestach, kde sú povolené športové stávky, je veľa fanúšikov NHL, niektoré z najväčších propagačných kódov stávok sú ponúkané na hokejových zápasoch. V poslednej dobe sme boli svedkami niekoľkých fantastických stávkových stimulov. Stávková kancelária napríklad v minulosti ponúkala bonus „NHL Brick Wall“, v ktorom ste mohli staviť 50 dolárov na tím, aby ste vyhrali zápas a získať 1 dolár vo forme bezplatného stávkového kreditu za každý zásah jeho brankára.

Propagačné kódy univerzitného športu

Mnohé štáty povoľujú univerzitné športové stávkovanie, ale možno nebudete môcť uzatvárať stávky na štátne tímy alebo umiestniť opory hráčov. Stále môžete využívať propagačné kódy stávkovej stávky pre vysokoškolské hry a často sú k dispozícii navýšenia šancí a výhody.

Aké športy ponúkajú propagačné kódy?
Typy propagačných kódov

Typy propagačných kódov

Nasledujú niektoré z najbežnejších propagačných kódov športových stávok. Ako vždy, pamätajte na požiadavky na hru. Ak ide o stávku bez rizika, podajte kvalifikovanú stávku a bonusovú hotovosť bude odmenená, ak bude vaša stávka považovaná za neúspešnú. Ak ide o promo akciu s vkladom, sumy bezplatných stávok by sa mali rýchlo pripísať na váš účet.

Keď splníte kritériá prehratia, máte možnosť vybrať peniaze alebo pokračovať v stávkovaní. Mali by ste si tiež pozrieť stránku s akciami na športové stávkovanie vo svojej obľúbenej mobilnej aplikácii alebo webovej lokalite stávkovej stávky, kde nájdete zoznam aktívnych bonusových ponúk stávkových stávok, ktoré môžete využiť, spolu so špecifickými podmienkami stávkovej stávky pre ktorýkoľvek z ponúkaných propagačných kódov.

Promo kód na stávky bez rizika

Toto je najtypickejší typ stimulu propagačného kódu stávkovej stávky nového klienta. Umožňuje vám staviť na akúkoľvek hru, pričom viete, že ak je vaša stávka nesprávna, čo najskôr dostanete plnú náhradu. Mnohé z týchto stimulov promo kódov nemajú žiadne obmedzenia minimálneho kurzu, takže môžete vložiť akúkoľvek stávku, ktorú chcete, a získať plnú náhradu, ak zlyhá.

Pravidelne získate aj skromné bezrizikové stávkové stimuly. Môžete napríklad staviť každý týždeň 25 USD na hru NBA a získať bezplatný žetón stávok 25 USD, ak váš vklad prehrá.

Bonusový propagačný kód na vyrovnanie vkladu

Promo kódy vkladových zápasov stávkovej stávky sú veľmi príťažlivé, pretože sa nespoliehajú na vašu prvú prehru stávky. Bez ohľadu na to, ako dopadne vaša prvá stávka, získate bezplatný stávkový kredit. Niektoré stávkové stránky napríklad ponúkajú 100% bonus za vklad až do konkrétneho limitu, v rozmedzí od 250 USD až po neuveriteľných 1 500 USD.

Bonusy za odporúčací kód

A bonus za odporúčanie má vás nalákať, aby ste na palubu priviedli svojich priateľov a rodinu. Ak sa vám podarí presvedčiť kamaráta, aby si otvoril účet s vašou stávkovou kanceláriou, obaja získate bezplatný stávkový kredit. Niektoré stávkové stávky môžu napríklad vás a vášho kamaráta odmeniť až 100 USD v podobe kreditu na stránku, ak presvedčíte danú osobu, aby sa pripojila a použila váš odporúčací kód.

Kurz zvyšuje propagačné kódy

Stimuly na zvýšenie kurzov možno rozdeliť do dvoch typov: masívne zvýhodnenia určené pre nových klientov a denné zvýhodnenia zamerané na všetkých zákazníkov. Možnosť hrať 1 dolár so zvýšeným kurzom 100/1 alebo 150/1 v najlepších stávkových kanceláriách denne. Napríklad služba športových stávok môže ponúkať kurz +2480 oproti +1750 na víťazstvá Hurricanes, Flames a Maple Leafs, ktoré v daný večer vyhrávajú.

Typy propagačných kódov
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Hazard je zábavný spôsob, ako tráviť čas, ale je dôležité, aby ste to považovali za nákup lístka do kina. Celý čas je to vzrušujúce a ak náhodou vyhráte niečo navyše, je to ešte lepšie. Cieľom je však zabaviť sa.

Je dôležité vytvoriť a dodržiavať herný rozpočet, ktorý vám umožní pokryť vaše bežné výdavky a zároveň vám umožní stávkovať. Nastavte si časové obmedzenie pre svoje športové stávkovanie a naplánujte si okolo toho ďalšie aktivity. Mali by ste sa vyhnúť uzatváraniu ďalších stávok, aby ste získali späť stratenú hotovosť. Toto sa nazýva prenasledovanie prehier a môže sa z toho vyvinúť závislosť na hazardných hrách. Pochopte, že všetko závisí od náhody a šťastia a žiadna úroveň povier nemôže ovplyvniť výsledok.

Keď vám stávkovanie už nepripadá príjemné a už nie je vo vašej správe, je čas podniknúť kroky, aby ste to ukončili. Uznanie, že máte skutočný problém s uzdravením. Musíte dôverovať niekomu, s kým sa dobre rozprávate a kto vám môže ponúknuť emocionálnu podporu. Odstráňte všetky aplikácie na hazardné hry, zakážte všetky webové stránky s hazardnými hrami a odstráňte sa zo všetkých fór s tipmi, kde sa obávate, že by ste sa mohli vrátiť.

Zodpovedné hazardné hry