Najlepšie tenisové turnaje, na ktoré sa dá staviť

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker

Keď premýšľate o športových stávkach, jedna z prvých vecí, ktoré vám napadnú, môže byť futbal alebo basketbal. Uvažovali ste však niekedy nad stávkovaním na tenis? Áno, stávkovanie na tenis je fantastický spôsob, ako sa zapojiť do akcie a možno aj vyhrať nejaké peniaze. Ponorme sa do sveta tenisových stávok a preskúmajme najlepšie turnaje, na ktoré môžete staviť.

Najlepšie tenisové turnaje, na ktoré sa dá staviť

Prečo staviť na tenis?

Po prvé, tenis je celosvetový šport. Hrajú a pozerajú ho milióny ľudí po celom svete. To znamená, že existuje veľa stránok s tenisovými stávkami a množstvo tenisových stávkových kurzov, ktoré môžete preskúmať. Ak získate správne tipy na stávkovanie na tenis alebo urobíte správne tipy na stávkovanie na tenis, môžete zarobiť peknú sumu!

Aké sú najväčšie tenisové turnaje?

Tenis má niekoľko známych turnajov. Často sa im hovorí „Grand Slams“. Grand Slamy sú najprestížnejšie tenisové turnaje na svete. Oni sú:

 • Australian Open
 • French Open
 • Wimbledon
 • US Open

Keď počujete niekoho hovoriť o '5 veľkých tenisových turnajoch', zahŕňa finále ATP spolu so štyrmi grandslamami. Sú to najobľúbenejšie tenisové turnaje a často majú aj najzaujímavejšie tenisové stávkové kurzy.

Na ktoré turnaje je najlepšie staviť?

 1. Wimbledon: Jeden z najznámejších tenisových turnajov, Wimbledon, je najlepšou voľbou pre online stávkovanie na tenis. Trávnaté ihrisko môže byť zložité a stávajú sa prekvapenia! Predstavte si napríklad špičkového hráča, ktorý sa pošmykne na trávniku. Ak by ste vsadili na smoliar, mohli by ste vyhrať veľa!
 2. US Open: S nami otvorenými tenisovými stávkovými kurzami môžete nájsť veľa zaujímavých príležitostí. US Open je známe energickými zápasmi a nečakanými výsledkami. Je to skvelé miesto, kde môžete využiť tipy na stávkovanie na tenis, ktoré ste si zapamätali.
 3. French Open: Tento turnaj, ktorý sa hrá na antuke, môže byť nepredvídateľný. Niektorí hráči sú fantastickí na antuke, zatiaľ čo iní bojujú. Ak viete, ktorí hráči sú šampiónmi na antuke, môžete urobiť niekoľko inteligentných tipov na tenis.
 4. Australian Open: Toto je prvý Grand Slam tohto roka a každý sa chce presadiť. Je vhodný čas na to, aby ste si overili kurzy tenisových stávok a uzavreli svoje stávky.
 5. ATP finále: Zúčastňujú sa len najlepší hráči, vďaka čomu sú zápasy super konkurencieschopné. Tento turnaj poskytuje vynikajúce šance na stávkovanie na tenis, ak viete predpovedať, kto je v najlepšej forme.

Tipy na stávkovanie na tenis

 • Prieskum hráčov: Vedieť, kto je vo forme. Zranený alebo unavený hráč nemusí podávať dobré výkony, aj keď je najlepším hráčom.
 • Povrchové záležitosti: Ako už bolo spomenuté, niektorým hráčom sa na určitých povrchoch kurtov darí lepšie. Poznať ich silné stránky!
 • Skontrolujte minulé výkony: Hráč, ktorý vyhral Wimbledon päťkrát, sa pravdepodobne opäť dobre rozbehne.
 • Zostaňte v obraze: Sledujte tenisové správy. Týmto spôsobom budete vedieť, či je niekto zranený alebo sa necíti dobre, čo môže ovplyvniť jeho hru.
 • Diverzifikujte svoje Stávky: Nedávajte všetky vajcia do jedného košíka. Je dobré rozložiť svoje stávky na rôzne zápasy alebo turnaje.

Najlepšie stránky na stávkovanie na tenis

Tenis, ako jeden z celosvetovo najsledovanejších športov, má obrovskú sledovanosť a kde je sledovanosť, tam je stávkovanie. S nespočetnými dostupnými stávkovými webmi, ako si vybrať tú najlepšiu pre svoje tenisové stávky? Jednou z vysoko odporúčaných platforiem, ktoré vám s tým pomôžu, je BettingRanker. Je to vaše jednotné miesto pre dôveryhodné, aktuálne a komplexné hodnotenia a recenzie stávkových stránok.

1xstávka: Celosvetovo uznávaná 1xbet ponúka širokú škálu stávkových možností na tenis, od Grand Slamov až po menšie turnaje. Ich používateľské rozhranie je priateľské a často poskytujú konkurenčné kurzy.

22bet: Ďalší významný hráč v stávkovom priemysle, 22bet zaisťuje, že užívatelia budú mať bezproblémové stávkovanie. Vďaka rôznym platobným metódam a častým propagačným ponukám je medzi mnohými obľúbený.

Betwinner: Po zaokrúhlení prvých troch je betwinner známy svojou robustnou platformou a vynikajúcim zákazníckym servisom. Ich tenisová sekcia je podrobná a ponúka prehľady a kurzy, ktoré vyhovujú začínajúcim aj skúseným stávkarom.

Populárne tenisové stávkové trhy

Okrem špičkových tenisových turnajov sú pre tenisových nadšencov k dispozícii aj rôzne stávkové trhy. Tieto stávkové trhy umožňujú stávkarom preskúmať rôzne aspekty hry a zlepšiť ich stávkový zážitok. Poďme sa pozrieť na niektoré z populárnych stávkových trhov v tenise:

 • Celkový počet hier v stávkovaní na prvý set: Pri tomto type stávky predpovedáte celkový počet hier odohraných v prvom sete. Môžete staviť na to, či celkový počet hier bude vyšší alebo nižší ako počet stanovený stávkovými kanceláriami. Táto stávka je obzvlášť atraktívna, keď je hráč známy tým, že je silným štartérom, alebo keď hrá proti pomaly začínajúcemu súperovi.
 • Stávka na porazeného: Stávka, ktorá prehrá, je jedinečný typ stávky, pri ktorej vsádzate na hráča, ktorý prehrá hru. Táto stávka sa zvyčajne ponúka, keď je hráč považovaný za jasného favorita, a preto sú kurzy nízke. Stávka na porazeného môže byť atraktívna, keď veríte, že smoliar povedie prekvapivo dobre.
 • Víťaz turnaja Stávka: Stávka na víťaza turnaja je dlhodobá stávka, pri ktorej tipujete hráča, ktorý vyhrá celý turnaj. Tento typ stávky často ponúka vyšší kurz ako stávky na jednu hru. Stávkovanie na víťaza turnaja je obzvlášť lákavé, keď je hráč považovaný za obľúbeného, ​​alebo keď veríte, že smoliar urobí pôsobivý beh.
 • Stávka na finalistu: Stávka na finalistu je dlhodobá stávka, pri ktorej tipujete dvoch hráčov, ktorí sa dostanú do finále turnaja. Táto stávka zvyčajne ponúka vyšší kurz ako stávky na víťaza jednotlivých hier alebo turnajov. Tipovanie na finalistov je príťažlivé, keď si myslíte, že smoliar prekoná očakávania alebo keď sa dvaja najlepší hráči pravdepodobne stretnú vo finále.
 • Stávka na 1. set: Stávka na 1. set zahŕňa predpovedanie presného skóre prvého setu. Ak chcete vyhrať túto stávku, musíte presne predpovedať výsledok setu. Tento typ stávky je atraktívny, keď je hráč známy tým, že začína silne, alebo keď hrá proti pomaly začínajúcemu súperovi.
 • Dlhodobá stávka číslo 1: Dlhodobá stávka číslo 1 je stávka na hráča, ktorý sa na konci sezóny umiestni na svetovom rebríčku číslo 1. Táto stávka často ponúka vyššie kurzy ako stávky na jednotlivé hry alebo turnaje. Stávkovanie na dlhodobé číslo 1 je príťažlivé, keď veríte, že hráč bude mať pozoruhodnú sezónu alebo keď sa očakáva, že súčasný hráč číslo 1 bude mať problémy.

Vďaka týmto rôznorodým stávkovým trhom sa môžu tenisoví nadšenci ponoriť do vzrušenia z hry a zároveň si užiť širokú škálu možností stávok.

Image

Tenisové stávkovanie ponúka vzrušujúci zážitok pre športových nadšencov aj stávkarov. Od prestížnych grandslamových turnajov až po napínavé finále sezóny, existuje množstvo príležitostí na stávkovanie na tenis počas celého roka. Či už ste fanúšikom bitiek na tráve vo Wimbledone alebo intenzívnych antukových bitiek na French Open, každý turnaj prináša svoju jedinečnú atmosféru a možnosti stávok. Takže si pozrite zoznam najlepších stávkových stránok na BettingRanker, preskúmajte rôzne turnaje a nájdite stávkové trhy, ktoré vyhovujú vašim preferenciám a úrovni zručností. Nezabudnite hrať hazardné hry zodpovedne a baviť sa a zároveň si užívať vzrušenie zo stávkovania na tenis.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková

Prečo je tenis považovaný za dobrý šport na stávkovanie?

Tenis je celosvetový šport, ktorý hrajú a sledujú milióny ľudí a ponúka množstvo stávkových kurzov a príležitostí na potenciálne výhry.

Čo sú to grandslamy v tenise?

Grand Slamy sú najprestížnejšie tenisové turnaje vrátane Australian Open, French Open, Wimbledonu a US Open.

Ktorý turnaj sa popri grandslamových turnajoch považuje za piate veľké tenisové podujatie?

Finále ATP sú považované za piate veľké tenisové podujatie.

Ako povrch kurtu ovplyvňuje stávkovanie na tenis?

Niektorí hráči dosahujú lepší výkon na špecifických povrchoch kurtov, ako je tráva alebo antuka, čo môže ovplyvniť rozhodnutia o stávkach.

Aká je odporúčaná platforma na nájdenie dôveryhodných stránok na stávkovanie na tenis?

BettingRanker je vysoko odporúčaná platforma pre hodnotenie a recenzie stávkových stránok.

Vymenujte tri najlepšie webové stránky s tenisovými stávkami spomínané v článku.

1xbet, 22bet a Betwinner sú tri spomínané najlepšie webové stránky s tenisovými stávkami.

Čo je to trh „Total Games in First Set Betting“?

Je to stávka, ktorá predpovedá celkový počet hier odohraných v prvom sete, či už nad alebo pod číslom stanoveným stávkovými kanceláriami.

Čo znamená stávka na prehra?

Stávka, ktorá prehrá, je stávka, kde stavíte na hráča, ktorý prehrá hru.

Ako sa „stávka na víťaza turnaja“ líši od „stávky na finalistu“?

„Turnajová stávka na víťaza“ predpovedá hráča, ktorý vyhrá celý turnaj, zatiaľ čo „stávka na finalistu“ predpovedá dvoch hráčov, ktorí sa dostanú do finále.

Aké rady sa dávajú tým, ktorí chcú uzatvárať stávky na tenis?

Preskúmajte hráčov, zvážte povrch kurtu, skontrolujte minulé výkony, zostaňte informovaní o novinkách z tenisu a diverzifikujte svoje stávky.