Všetko, čo potrebujete vedieť o: Mobile Betting

Vo všeobecnosti sú športové stávky činnosťou uzatvárania stávok na odhadovaný výsledok športovej udalosti. Pravidelnosť športových stávok sa líši od kultúry ku kultúre, ale zdá sa, že futbal je najobľúbenejším športom, na ktorý ľudia vsádzajú.

Veľkí prevádzkovatelia kasín v oblasti hazardných hier dnes ponúkajú mobilnú platformu aj pre svojich hráčov. Zjednodušene povedané, mobilné športové stávkovanie je uzatváranie stávok na športovú udalosť podľa vášho výberu pomocou mobilných zariadení, ako sú smartfóny alebo tablety.

Teraz si stále viac hráčov môže každý deň užívať komfort stávkovania na športy prostredníctvom svojich mobilných zariadení so systémom Android alebo iOS, pretože väčšina stránok so športovými stávkami je vhodná pre mobilné zariadenia.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Rozdiel medzi mobilným a bežným športovým stávkovaním

Rozdiel medzi mobilným a bežným športovým stávkovaním

Rôzne rozdiely spoznáte vždy, keď prejdete z desktopovej formy stávkovej stránky do mobilnej formy a stránky športových stávok. Rozhodne by vás to nemalo prinútiť myslieť si, že stránky s mobilným stávkovaním sú v každom prípade druhoradé. V skutočnosti je každý typ stránky optimalizovaný pre zariadenie, ktoré budete používať na hranie.

V nasledujúcich oblastiach si pravdepodobne všimnete najväčšie rozdiely:

  • Používateľské rozhranie: Keďže počítačová verzia stránky so športovými stávkami je vytvorená pre obrazovku počítača, bude obsahovať viac funkcií a bude sa v nej jednoduchšie pohybovať.
  • Špeciálne funkcie: Špeciálne funkcie ponúkané na počítačovej verzii stránky so športovými stávkami nemusia byť dostupné pre mobilnú verziu, pretože mobilné zariadenia nemajú také výkonné spracovanie ako počítače.
  • Veľkosť tlačidla/textu: Očakáva sa, že veľkosť tlačidla a textu na mobilnom zariadení bude oveľa menšia ako na počítačovej verzii stránky so športovými stávkami.
Rozdiel medzi mobilným a bežným športovým stávkovaním
Najlepšie športové hry, ktoré môžete staviť na svoj mobil

Najlepšie športové hry, ktoré môžete staviť na svoj mobil

Nájsť mobilnú športovú hru, na ktorú by ste si vsadili v roku 2022, pre vás určite nebude príliš náročné. V súčasnosti sa takmer každá stránka so športovými stávkami snaží ponúknuť svojim hráčom mobilnú verziu svojej stránky. Nižšie uvádzame zoznam najlepších mobilov športové hry, na ktoré sa dá staviť.

Stávkovanie na futbal

Keď príde reč na športové stávkovanie, prvým športom, ktorý vás napadne, bude s najväčšou pravdepodobnosťou futbal, známy aj ako futbal. Futbal je určite najznámejší šport na celom svete a hrá sa počas všetkých štyroch ročných období.

Nemalo by vás teda prekvapiť, že uzatváranie stávok na futbalové zápasy je momentálne rovnako atraktívne ako vždy, ak vezmeme do úvahy novo skončený Euro Cup a pokračujúce sezóny anglickej Premier League, Liga majstrov UEFA, a Bundesliga medzi mnohými.

Basketbalové stávky

Basketbal sme v našom zozname umiestnili na druhé miesto, keďže ho možno považovať za druhý najpopulárnejší šport, ktorý sa hrá a stávkuje v medzinárodnom meradle. Hoci ide o relatívne nový šport, ktorý bol vynájdený v roku 1891, rýchlo si získal svoje miesto medzi špičkovými športmi, na ktoré sa dá staviť.

Pokiaľ vieme, miliardy dolárov sa vsádzajú na NBA len každý rok. Toto číslo sa drasticky zvyšuje, keď počítame s niektorými väčšími basketbalovými udalosťami, ako je March Madness for NCAA basketbal.

Bejzbalové stávky

Baseball sa bežne nazýva „Americká zábava“ a je to jeden z najobľúbenejších športov v Spojených štátoch. Bol vynájdený okolo 40. rokov 19. storočia a odvtedy sa hrá. Teraz je najprestížnejšia bejzbalová liga na svete Major League Baseball (MLB), ktorá zahŕňa celkovo 30 tímov – 29 v USA a 1 v Kanade.

V Major League Baseball nájdete množstvo zápasov, na ktoré môžete staviť, pretože sa očakáva, že každý tím odohrá 162 zápasov počas typickej sezóny.

Stávky na konské dostihy

Konské dostihy je v mnohých kultúrach považovaný za šport kráľov. Zahŕňa dvoch alebo viacerých koní jazdených džokejmi na vopred určenú vzdialenosť pre súťaž. Aj keď existuje mnoho iných typov dostihov, v ktorých súťažia zvieratá, ako sú dostihy ošípaných a psie, kone sa ujímajú vedenia, pokiaľ ide o odvetvie stávkovania.

V dnešnej dobe je takmer nezvládnuteľné stretnúť sa s mobilnou stávkovou kanceláriou, ktorá nemá ako šport na stávkovanie konské dostihy.

Najlepšie športové hry, ktoré môžete staviť na svoj mobil
Všetko, čo potrebujete vedieť o mobilných športových stávkových kurzoch

Všetko, čo potrebujete vedieť o mobilných športových stávkových kurzoch

Nemôžeme klásť dostatočný dôraz na dôležitosť vedieť čítať stávkové kurzy. Je to nevyhnutný krok, ktorý musíte urobiť, ak chcete stávkovať rozumným spôsobom. Umožňuje vám zistiť, aká je pravdepodobnosť výsledku a akú možnú cenu môžete získať.

Možno si myslíte, že je na prvý pohľad náročné pochopiť, ako kurzy fungujú, ale tipy a triky, ktoré uvádzame nižšie, by vám tento proces mali uľahčiť a pomôcť vám získať výhodu.

Pamätajte, že čísla predstavujú úplne odlišné veci podľa toho, aký systém stávková stránka používa. Na začiatok sa stretnete s tromi hlavnými spôsobmi stávkové kurzy sú uvedené: kurzy peňažnej línie, zlomkové kurzy a desatinné kurzy.

Kurz na peňažnej linke

Táto verzia kurzov je bežná v Spojených štátoch. Zjednodušene povedané, stávka na peniaze zahŕňa výber jedného z tímov, ktorý vyhrá hru.

Číslo nasledované znamienkom mínus (-) označuje sumu, ktorú musíte staviť, aby ste vyhrali 100 $, zatiaľ čo číslo spolu so znamienkom plus (+) označuje sumu, ktorú vyhráte, ak vsadíte 100 $.

Zlomkové kurzy

Tieto typy kurzov sú bežne známe ako britské kurzy. Sú prezentované ako zlomky, odtiaľ názov - zlomkové kurzy. Príklady môžu byť 3-1 alebo 7-4.

Svoj zisk si môžete spočítať vynásobením sumy stávky zlomkom. Napríklad, ak vsadíte 10 $ s kurzom 3-1, získate zisk 30 $ plus vaša počiatočná stávka, v tomto prípade 10 $.

Desatinný kurz

Tieto kurzy sú zobrazené ako jedno číslo, čo je suma, ktorú dostanete, ak vsadíte 1 $. Povedzme, že vsadíte 1 $ na kurz uvedený ako 6, získate zisk 5 $ a svoju počiatočnú stávku 1 $.

Všetko, čo potrebujete vedieť o mobilných športových stávkových kurzoch
Najlepšie mobilné stávkové kancelárie

Najlepšie mobilné stávkové kancelárie

V roku 2022 je veľmi zriedkavé nájsť stávkovú kanceláriu športového stávkovania, ktorá neponúka nejaký typ alternatívy vhodnej pre mobilné zariadenia. Aj keď mnoho stávkových kancelárií neposkytuje hráčom špeciálne aplikácie na športové stávkovanie, takmer každá online stávková kancelária pre mobilné zariadenia sa ubezpečuje, že má webovú stránku kompatibilnú s mobilnými zariadeniami.

Nižšie uvádzame zoznam najlepších mobilných stávkových stránok, ktoré svojim hráčom ponúkajú širokú škálu propagačné ponuky a bonusy:

  1. 22Bet: Mobilní používatelia môžu mať prístup k mobilnej forme stránky 22Bet pre online športové stávkovanie alebo si môžu stiahnuť aplikáciu 22Bet pre Apple iOS alebo Android, ktorá zahŕňa všetky funkcie stránky.
  2. Betsson: Betsson ponúka bezproblémové mobilné stávkovanie, ktoré je vynikajúcou náhradou za ich webovú stránku pre stolné počítače. Ak si stiahnete aplikáciu, môžete si tiež vychutnať úžasné vizuálne prvky a sofistikované funkcie.
  3. Casumo: Casumo je jednou z najlepších možností, ak hľadáte športové stávky na cestách. Vďaka skvelej webovej stránke Casumo, ktorá je vhodná pre mobilné zariadenia, je ľahké stávkovať na šport prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Máte tiež možnosť stiahnuť si aplikáciu z App Store alebo Google Play.
  4. Poď: Nemáte aplikáciu na stiahnutie poskytovanú spoločnosťou ComeOn, ale keďže je webová stránka plne optimalizovaná pre mobilné zariadenia, nájdete tu všetky funkcie, ktoré obsahuje hlavná webová stránka pre počítače.
  5. Betsafe: Betsafe ponúka webovú stránku vhodnú pre mobilné zariadenia aj mobilnú aplikáciu, ktorá funguje bezchybne. V mobilnej aplikácii nájdete rovnaké možnosti stávkovania a nástroje ako vo verzii pre počítače.
Najlepšie mobilné stávkové kancelárie
Prečo je mobilné športové stávkovanie populárne?

Prečo je mobilné športové stávkovanie populárne?

Smartfóny dnes používame v podstate na všetko. Mobilná zábava dospela do bodu, kedy sú služby ako Netflix a Spotify dostupné vo forme aplikácií pre mobilné telefóny.

Odvetvie iGamingu si tiež všimlo dôležitosť vytvárania stránok a aplikácií, ktoré sú vhodné pre mobilné zariadenia. To znamená, že teraz majú stávkujúci prístup k svojej obľúbenej stránke so športovými stávkami aj na cestách, stačí si vziať telefón a navštíviť webovú stránku.

Ďalším dôvodom, prečo je dnes mobilné športové stávkovanie také populárne, je to, že noví hráči sa cítia pohodlne a vítaní.

Pozemné kasína sa bežne považujú za bohaté. Takže je ťažké len tak náhodne vstúpiť a mať šancu nájsť stôl. Spoločnosť mobilných hazardných hier však túto medzeru zmenšila vytvorením aplikácií a stránok kompatibilných s mobilnými zariadeniami, ktoré ľuďom umožňujú stávkovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Prečo je mobilné športové stávkovanie populárne?
Najlepšie mobilné stránky so športovými stávkami

Najlepšie mobilné stránky so športovými stávkami

Športové stávkovanie pomocou mobilného telefónu je zvyčajne celkom jednoduché a priamočiare. Na začiatok si musíte vyhľadať online športové stávky, ktoré sú kompatibilné s mobilmi alebo majú verziu aplikácie. Potom by ste sa mali uistiť, že sú bezpečné a spoľahlivé. Môžete pokračovať a pozrieť si naše recenzie najlepších mobilných stávkových kancelárií uvedených vyššie.

Keď nájdete najlepšiu aplikáciu webových stránok so stávkovými kanceláriami, môžete pokračovať v stiahnutí aplikácie a registrácii do stávkovej kancelárie. Po registrácii musíte vložiť nejaké peniaze pomocou spôsoby vkladu ponúkané stávkovou kanceláriou.

Potom už len stačí nájsť športovú udalosť, ktorú uprednostňujete, a staviť na výsledok pomocou vkladu, ktorý ste práve urobili. Pred dokončením stávky si nezabudnite skontrolovať kurzy.

Stávkovanie na šport pomocou mobilného telefónu je často bezproblémovým zážitkom, pretože stávkové kancelárie sú v súčasnosti veľmi presné vo vývoji užívateľsky prívetivých aplikácií. Niektorí hráči si dokonca myslia, že kvalita aplikácií vyvinutých dnes je vyššia ako u väčšiny webových stránok so športovými stávkami pre stolné počítače.

Okrem toho je neuveriteľne pohodlné stávkovať pomocou mobilného telefónu, pretože to môžete robiť aj vo svojej posteli. V konečnom dôsledku je to stále vec osobných preferencií.

Najlepšie mobilné stránky so športovými stávkami
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková