Hrajte politiku dnes – vyhrajte skutočné peniaze

Ako už názov napovedá, stávkovanie na politiku zahŕňa predpovedanie výsledkov veľkých politických súťaží, ako sú všeobecné voľby v Spojenom kráľovstve, prezidentské voľby v USA a ďalšie.

Ale bookmakeri nevytvárajú len politické stávkové kurzy na primárne voľby. Stávkujúci môžu tiež získať trhy, ako napríklad kto kandiduje do akej funkcie, účastníci diskusie, trvanie diskusie a ďalšie. Stručne povedané, existuje množstvo trhov s politickými stávkami, ktoré možno využiť.

Medzitým je konvenčnou múdrosťou, že politické stávkovanie je relatívne nedávny vynález. Pravdou ale je, že politické stávkovanie má najmä v západných krajinách bohatú históriu.

Jeho korene siahajú do 16. storočia v Taliansku a do 18. storočia vo Veľkej Británii. V USA bolo politické stávkovanie také rozšírené v období pred rokom 1860. Do roku 1960 uzatvárali bookmakeri v Nevade veľké stávky na blížiace sa prezidentské voľby v USA. Vidíte, politický hazard nie je žiadnou novinkou.

Je volebné stávkovanie legálne?

Áno, stávkovanie na politické obvinenia je 100% legálne. Je však dôležité uzatvárať stávky na renomovaných bookmakerov, ako sú tí, ktorí sú tu uvedení. Napríklad v USA viac ako 20 štátov legalizovalo športové stávkovanie, vďaka čomu sú politické stávky v týchto oblastiach absolútne legálne.

Ešte lepšie je to v Európe, kde väčšina krajín nedávno prehodnotila svoje zákony o stávkovaní tak, aby zahŕňali online športové stávkovanie. Celkovo je stávkovanie na akúkoľvek príležitosť legálne v závislosti od toho, odkiaľ hráč pochádza.

Čo sa však stane, ak je stávkovanie v krajine nezákonné? Nebojte sa; stávkujúci v takýchto jurisdikciách môžu stále uzatvárať stávky na najlepších offshore bookmakerov.

Títo medzinárodní bookmakeri akceptujú zahraničných hráčov za predpokladu, že prejdú procesom KYC (Know Your Customer). Najlepší medzinárodní bookmakeri sú tiež licencovaní a regulovaní renomovanými orgánmi, ako je Britská komisia pre hazardné hry (UKGC), Maltský úrad pre hazardné hry (MGA) a Švédsky úrad pre hazardné hry.

Hrajte politiku dnes – vyhrajte skutočné peniaze
Ako staviť na politikuStránky so stávkami na politikuTipy na stávkovanie na politikuZodpovedné hazardné hry
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Ako staviť na politiku

Ako staviť na politiku

Po prečítaní až do tohto bodu je zrejmé, že chcete staviť na politické výsledky, ako sú prezidentské voľby v USA v roku 2024. Našťastie veľa licencovaných bookmakerov ponúka hráčom lákavé predvolebné stávkové kurzy. Volebné rekvizity sú dosť podobné tradičným kurzom dostupným na akúkoľvek danú stávkovú stránku.

Nižšie sú uvedené niektoré štandardné politické rekvizity, na ktoré treba dávať pozor:

  • Kto vyhrá voľby?
  • Kto bude kandidátom "X"?
  • Zlaná kandidát "X" Clintonovcov alebo Obamov?
  • Ako dlho potrvá debata medzi X a Y?
  • Ktorá strana získa ľudové hlasy?

Teraz, keď viete, niektoré bežné politické stávkové trhy, pokračujte a vytvorte si účet v legálnej stávkovej kancelárii. Ak to chcete urobiť, vytvorte si účet, požiadajte o bonus a vyberte si politickú udalosť, na ktorú chcete staviť. Pred umiestnením stávky sa však naučte čítať kurzy. Našťastie o tom bude táto stránka ďalej.

Ako čítať predvolebné stávkové kurzy

Čítanie politických stávkových kurzov je celkom jednoduché. Kurzy sú dostupné v desiatkovom, americkom alebo zlomkovom formáte v závislosti od vašej jurisdikcie.

Desatinné stávkové kurzy sú bežné v Európe a Ázii, zatiaľ čo športové stávky v USA a Kanade používajú americké kurzy. Napokon, stávkujúci často narážajú na zlomkové stávkové kurzy vo Veľkej Británii a Írsku.

Napríklad stávková kancelária Spojeného kráľovstva môže ponúkať kurz 2,51 na vládnucu Konzervatívnu stranu na víťazstvo v ostrých parlamentných voľbách proti liberálnym demokratom. Teraz, v tomto prípade, ak stávkujúci vsadí 10 dolárov, aby vládnuca strana urobila potrebné, v prípade výhry skončí so ziskom 15,1 dolára (10 x 2,51 dolára).

Čo sa týka amerických kurzov, stávkar môže ponúknuť -150, aby Joe Biden vyhral nadchádzajúce prezidentské voľby. Na druhej strane, Kanye West má na víťazstvo +150.

Ak je to tak, stávkujúci musí získať 150 dolárov, aby Biden vyhral, aby získal 100 dolárov. Medzitým stávka 100 dolárov na Kanye Westa môže priniesť zisk 150 dolárov. Pamätajte, že záporné (-) kurzy predstavujú favoritov, zatiaľ čo kladné (+) sú slabšie.

Nakoniec, bookmaker môže ponúkať linky v zlomkových kurzoch, alias britských kurzoch, alias britských kurzoch. Držiac sa prvého príkladu vyššie, predpokladajme, že pravdepodobnosť je 6/1 pre liberálnych demokratov. Ak áno, znamená to, že úspešná stávka 10 USD zaručuje zisk 60 USD vrátane vkladu 10 USD. Stačí vynásobiť vklad čitateľom a potom vydeliť menovateľom. Potom pridajte celkový vklad, aby ste zistili svoj víťazný potenciál.

Ako staviť na politiku
Stránky so stávkami na politiku

Stránky so stávkami na politiku

Čo robí dokonalú stránku s politickými stávkami? Existuje špecifické kritérium pre vyhľadávanie a výber najlepších stránok s politickými stávkami. Tu sú tie najbežnejšie:

  • Licencovanie a regulácia: Rovnako ako pri výbere tradičnej stránky s hazardnými hrami by pri výbere stránky s politickými stávkami mala byť hlavnou prioritou licencovanie. Pred uzavretím volebnej stávky v ktorejkoľvek stávkovej stávke sa uistite, že stránka má dobrú povesť ako stránky propagované na tejto stránke.
  • Bezpečnostné protokoly: Toto je ďalší faktor, ktorý zvyšuje dôveryhodnosť stránok s hazardnými hrami. Okrem držby platnej licencie musí byť zabezpečená stávková stránka šifrovaná SSL, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť údajov. Opäť platí, že väčšina odporúčaných stránok tu začiarkne toto políčko.
  • Stávkové trhy a kurzy: Politické trhy nie sú len nejaké iné stávkové trhy. Najlepší bookmakeri sa preto musia tvrdo snažiť poskytnúť čo najviac trhov. Kurzy musia byť tiež vhodné pre hráčov. Aby ste to zabezpečili, pred vstupom do stávkovej stávky sa porozhliadnite a porovnajte si kurzy.
  • Bonusy a propagačné akcie: Vzhľadom na množstvo možností, z ktorých si môžete vybrať, sa neoplatí pripojiť sa k bookmakerovi, ktorý neponúka stimuly. Najlepšie politické stávkové stránky by mali ponúkať novým hráčom bezplatné stávky a bonusy za vklad. Verní hráči musia tiež využívať stimuly, ako sú časté zľavy a bonusy za vklad.
  • Zákaznícky servis: Uistite sa, že stávková kancelária ponúka najmodernejší podporný mechanizmus. Tím podpory by mal byť dostupný telefonicky, e-mailom, live chatom alebo sociálnymi médiami. Tiež by mali byť dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vo viacerých jazykoch. Navyše ich vyskúšajte jedným alebo dvoma dotazmi, aby ste videli, ako rýchlo reagujú.
Stránky so stávkami na politiku
Tipy na stávkovanie na politiku

Tipy na stávkovanie na politiku

Zaujímavé je, že v politických stávkach neexistuje dobrá ani mizerná stávková stratégia. Niektoré systémy sa však časom ukázali ako efektívnejšie ako iné. Najprv kopajte hlboko, aby ste odhalili skutočnú situáciu na zemi. Napríklad politické správy na CNN sa môžu líšiť od toho, čo je dostupné na BBC. Je známe, že medzinárodné spravodajské kanály majú politické sklony. Preskúmajte teda dôkladne viacero zdrojov.

Po druhé, používajte politických prieskumníkov uvážlivo. Je to preto, že tieto prieskumy môžu byť skreslené v závislosti od zdroja. Pamätajte, že najspoľahlivejšie prieskumy verejnej mienky zobrazujú presnú situáciu tak, ako sa deje. Ak je to možné, použite miestnych prieskumníkov, ak sú vo všeobecnosti presnejšie. Celkovo je dôležité, kto bol oslovený a kto prieskum vykonal.

Predovšetkým si nastavte rozpočet na hazardné hry a vždy ho rešpektujte. Tu je tá vec; obmedzenie sumy na stávku v rámci dňa, týždňa alebo mesiaca robí prehry menej bolestivými a výhry sú ešte sladšie. Ide o to pripojiť sa k šialenstvu politického stávkovania s vedomím, že prehry sú častejšie ako výhry. A, samozrejme, nenaháňajte straty, pretože konečný výsledok je predvídateľný.

Tipy na stávkovanie na politiku
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Či už ide o stávkovanie na politiku alebo akúkoľvek inú udalosť, zodpovedný hazard je nevyhnutnosťou. Aké ďalšie triky teda okrem vyčlenenia limitu na výdavky platia? Na začiatok si stanovte časový limit, pretože hazardné hry môžu byť časovo náročné. Je možné stráviť hodiny stávkovaním bookmakera, kým váš bankroll nespadne. V takom prípade stávkujúci riskujú nielen závislosť od stávkovania, ale aj bankrot.

Vyhnite sa aj hazardu pod vplyvom drog či depresie. Depresívni hráči sú známi tým, že robia iracionálne a nerozumné stávkové rozhodnutia. Okrem toho stávkovanie pod vplyvom alkoholu alebo drog môže zhoršiť úsudok. Hrajte teda iba vtedy, keď je hlava čistá od akýchkoľvek stresujúcich myšlienok alebo vplyvov.

A nakoniec, nevsádzajte na to, že sa tým budete živiť. Je známe, že politické súťaže prinášajú nepredvídateľné výsledky, rovnako ako iné formy hazardných hier. Preto investovanie majetku do stávkového trhu vás pravdepodobne na konci toho všetkého nechá na mizine a v strese. Takže vsádzajte v malom a užite si šou, keď prídu.

Zodpovedné hazardné hry
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková