Všetko, čo potrebujete vedieť o: Prop Betting

Časy, keď športové stávkovanie bolo len o konečnom výsledku, sú preč. Namiesto toho, aby sa stávkujúci sústredili na výsledok alebo na to, kto vyhrá, majú dnes luxus hazardných hier na udalosti, ktoré sa stanú počas hry. O tom je Prop Betting. Aj keď táto forma stávkovania môže byť veľmi zábavná, ak ste v nej nováčikom, môžu sa objaviť krivky učenia. Ako to teda funguje? Aký je najlepší spôsob prístupu k Prop Bets? Ako sa dá zabezpečiť úspech? Nižšie uvádzame všetko, čo potrebujete vedieť o Prop Betting. Okrem toho sme pre vás zhromaždili aj najlepšie stránky na stávkovanie. Poďme sa na to pozrieť.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Vysvetlenie stávok na rekvizity

Vysvetlenie stávok na rekvizity

Prop Betting, tiež známy ako Proposition Betting, pridáva do športového stávkovania ďalšiu vrstvu zložitosti a vzrušenia. Predpokladom Prop Bettingu je, že stávky nemajú žiadny vplyv na typické výsledky stávok. Prop Bets dávajú tipujúcim príležitosť staviť na momenty v hre, a nie na výsledok hry. Jedným z mnohých dôvodov, prečo je stávkovanie na rekvizity také populárne, je skutočnosť, že prevádzkovatelia stávkových kancelárií vám umožňujú začleniť viacero rekvizít, čo zvyšuje vašu možnú výhru. Z tohto dôvodu môžu stávkujúci nájsť oveľa väčšie potenciálne výplaty s Prop Bet ako bežné športové stávkovanie.

Ako zistiť, či sa dá poskytovateľovi hazardných hier dôverovať

Skúsenosti stávkujúceho budú závisieť od jeho výberu online stávkových kancelárií. Výber dôveryhodných stránok Prop Bets je rozhodujúci pre zaistenie toho, aby hráči minimalizovali riziko a mali pozitívny zážitok z online hazardných hier. Nepoužívanie dôveryhodnej stránky môže viesť k tomu, že vás niekto oklame, nedostane včasnú platbu alebo sa stretnete s neférovými podmienkami športového stávkovania. Našťastie väčšina internetových stránok so športovými stávkami je bezpečná. Tu sú funkcie, ktoré treba hľadať na stránke so stávkovými kanceláriami a ktoré vám môžu pomôcť určiť, či je legálna a dôveryhodná:

 • Licencované ako stávková webová stránka od Maltského úradu pre hazardné hry, Komisie pre hazardné hry Spojeného kráľovstva alebo Švédskeho úradu pre hazardné hry
 • Značky kvality od organizácií ako Certified Fair Gambling a eCOGRA
 • Dodržiavanie prísnych predpisov uzákonených štátom alebo krajinou
 • Webové stránky šifrované bezpečnostnými certifikátmi, ako je SSL
Vysvetlenie stávok na rekvizity
Typy kurzov na stávkovanie

Typy kurzov na stávkovanie

Kurzy prop bet sú podobné ako stávkové kurzy ľudia nájdu na iné športové stávky. Vami vybratá stávková kancelária vám umožní zobraziť vaše stávky v zlomkovom, desiatkovom alebo americkom formáte kurzov. Existuje mnoho druhov Prop Bets, ktoré otvárajú možnosti pre niektoré veľmi zaujímavé a nekonvenčné športové stávky. Prop Bets však možno zúžiť do troch hlavných kategórií: Herné rekvizity, Hráčske rekvizity a Novinkové rekvizity. Pozrime sa podrobnejšie na každý z týchto typov:

Herné rekvizity

Herné rekvizity sa zameriavajú na výkon jednotlivca a sú viazané na tímové výkony. Môže to byť niečo také jednoduché, ako výber, ktorý tím MLB zasiahne homerun ako prvý, až po výber tímu, ktorý získa o 10 bodov rýchlejšie. Tento druh rekvizity má tendenciu zameriavať sa na nad alebo pod situácie, príklady peňažných línií a môže zahŕňať situácie áno alebo nie.

Rekvizity hráča

Podpera hráča je taká, ako to znie. Ide o typ prop stávky, ktorý je založený na výkone, štatistike alebo výsledku konkrétneho hráča. Môže sa pohybovať od počtu touchdownov, ktoré rozohráva quarterback, až po počet asistencií, ktorými skončí strážca na začiatku. Väčšinu času hráčske rekvizity obsahujú súčet s nad a pod.

Nové rekvizity

Nové rekvizity sú obľúbené počas veľkých športových udalostí, ako je napríklad Super Bowl, a sú známe ako najzaujímavejší druh ponuky v športových stávkach. Väčšinou tieto prop stávky nemajú nič spoločné so samotnou hrou. Namiesto toho sa viac zameriavajú na jedinečné momenty, vrátane hádzania mincí, polčasových vystúpení a všetkého medzi tým. Príkladom toho je predpovedanie farby energetického nápoja, ktorý sa naleje na víťazného trénera. Ďalšia populárna stávka na novinku zahŕňa stávkovanie na to, ako dlho bude pred hrou trvať národná hymna. Väčšina športových stávok má však zvyčajne nižšie limity na nové rekvizity v porovnaní s inými stávkami na rekvizity.

Ďalšie možnosti stávkovania

Tímové opory

Je známe, že tímové rekvizity sú veľmi podobné herným rekvizitám. Stredobodom prvého menovaného je však skôr jeden tím ako oba. Príklad tímových opôr zahŕňa výber tímu ktorý povedie v polčase počas Super Bowlu.

Typy kurzov na stávkovanie
Ako podporovať stávky na šport online

Ako podporovať stávky na šport online

 1. Prihláste sa do svojho účtu prevádzkovateľa stávkovej kancelárie.
 2. Z rozbaľovacej ponuky vyberte správnu kategóriu. Toto zahŕňa .
 3. Keď sa chystáte staviť, jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali urobiť, je preskúmať možnosti. Chcete stávku, o ktorej máte nejaké vedomosti, alebo ste o nej urobili prieskum.
 4. Nájdite si čas na domácu úlohu. Mali by ste preskúmať každý aspekt svojej stávky, aby ste urobili najvhodnejšie rozhodnutia.
 5. Obmedzte svoje stávky. Ak vsádzate na mnohých hráčov, hendikepovanie vašich alternatív vám pomôže vybrať si tú najlepšiu.
 6. Pridajte stávku do svojho zoznamu stávok. Predtým, ako môžete umiestniť svoju stávku, väčšina stránok potrebuje, aby ste túto konkrétnu stávku pridali do svojho zoznamu. Niektoré vám však umožnia pokračovať a okamžite staviť.
 7. Ďalej si vyberiete sumu stávky.
 8. Nakoniec vložte svoju stávku a odošlite ju!

Jedinečné vlastnosti obľúbeného softvéru na stávkovanie

Rovnako ako existuje veľa športov a hráčov, z ktorých si môžete vybrať, keď chcete podať stávku, existuje aj mnoho rôznych obľúbených stránok, z ktorých si môžete vybrať, ktoré majú jedinečné ponuky. Tu sú niektoré z jedinečných funkcií, ktoré môže stávkujúci ponúknuť:

Bonusové ponuky

Bonusové ponuky na populárnom softvéri na stávkovanie Prop Betting sú často menej obmedzujúce a majú menej predpisov ako alternatívne stávkové stávky. Tieto stránky môžu tiež častejšie ponúkať bonusy.

Lepšie rozloženie

Populárne stávkové stávky Prop Betting majú modernejšie rozloženie a je v nich jednoduchšia navigácia. Môžu obsahovať najnovšie technológie, vďaka čomu je používateľský zážitok oveľa príjemnejší.

Široký výber

Populárny softvér na stávkovanie Prop Betting má často viac rôznych športov a doplnkových udalostí, na ktoré môžu tipujúci uzatvárať svoje stávky.

Ako podporovať stávky na šport online
Ako si vybrať najlepšiu online stránku na stávkovanie rekvizít

Ako si vybrať najlepšiu online stránku na stávkovanie rekvizít

Ako už bolo spomenuté, skúsenosť stávkujúceho bude závisieť od jeho výberu online stávkovej stávky. Výber najlepšie online stránky o stávkových stávkach je rozhodujúce, aby sa zabezpečilo, že hráči minimalizujú riziko a majú pozitívny zážitok z hazardných hier. Tu je šesť kľúčových vecí, na ktoré si dávajte pozor pri výbere:

Bonusy

Chcete sa uistiť, že stránka Prop Bet, ktorú vyberiete, má najlepšie bonusové ponuky. Typ a počet bonusov sa v jednotlivých športových stávkových kasínach líši.

UX skúsenosti

Stávkujúci sa chcú uistiť, že ich zvolená stránka Prop Bet má moderné rozloženie, najnovšie dostupné technológie a ľahko sa v nej orientuje. Používateľská skúsenosť tak bude pozitívnejšia a príjemnejšia.

Široký výber

Viac športov na stávkovanie znamená viac zábavy! Chcete sa poobzerať po online stránkach Prop Bets, ktoré ponúkajú širokú škálu športov a doplnkových udalostí, na ktoré môžu tipujúci staviť.

Licencované dôveryhodným orgánom

Chcete sa uistiť, že stránka Prop Bet môže byť dôveryhodná a bude dodržiavať predpisy. Dá sa to zistiť licencovaním od dôveryhodných orgánov, ako je Maltský úrad pre hazardné hry, Komisia pre hazardné hry Spojeného kráľovstva alebo Švédsky úrad pre hazardné hry.

Ako si vybrať najlepšiu online stránku na stávkovanie rekvizít
Stávka na rôzne športy

Stávka na rôzne športy

Všeobecne povedané, stávkovanie je jednou z najpopulárnejších foriem športového stávkovania. Nie všetky športové rekvizity sú však rovnaké. Poďme sa pozrieť na variácie športov, na ktoré možno staviť:

americký futbal

Ide o jeden z najvyhľadávanejších športov, pokiaľ ide o podporné hazardné hry. O NFL je známe, že priťahuje viac stávok ako ktorákoľvek iná profesionálna liga. Môže existovať viacero variácií jedného Prop stávka NFL. To však závisí od stránky stávkovej kancelárie. Prop stávky NFL môžu byť:

 • Touchdowns
 • Úspešné pokusy alebo dokončenia
 • Prejazdové alebo prijímacie dvory
 • Celkové recepcie
 • Preháňajúce sa dvory

Bejzbal

Stávky na rekvizity v bejzbale sú o niečo obmedzenejšie, no medzi stávkarmi stále obľúbené. Najpopulárnejšími rekvizitami sú súčty nadhadzovačov a trhy áno alebo nie pre jednotlivých stopérov, aby získali homerun. Príklady prop stávok MLB zahŕňajú:

 • Koľko úderov zahodí určitý hráč?
 • Ukradne určitý hráč základňu?
 • Koľko zásahov bude mať určitý hráč?
 • Ktorý tím strelí dva góly ako prvý?

Basketbal

Po NBL je NBA známa tým, že má druhé najviac opôr na výber. Príležitostí na to je nespočetne veľa staviť na basketbal rekvizity. Je to hlavne preto, že sa hrá veľa hier. Tu sú najobľúbenejšie stávky na basketbal:

 • Body
 • Odskoky
 • Asistencie
 • Kradne
 • Bloky
 • Prvý basketbalový strelec
 • Trojbodové
 • Dvoj-dvojité
 • Triple-double
 • Víťazná marža

Futbal

Futbal alebo futbal je ďalší populárny šport so skvelými ligami ktoré poskytujú vzrušujúce príležitosti na stávkovanie. Mnohé športové stávky ponúkajú stávky na futbal. Tu sú populárne príklady futbalových stávok vrátane:

 • Prvý tím, ktorý skóroval
 • Hráč, ktorý strelí v zápase najviac gólov
 • Hráč na asistenciu
 • Žlté alebo červené karty

Hokej

Prop stávky NHL sú dostupné aj na rôznych športových stávkach, ale môže byť ťažké ich nájsť. Keď človek nájde stávkovú kanceláriu, ktorá má K dispozícii sú opory NHL, tu sú niektoré obľúbené stávky, ktoré môžu uzavrieť:

 • Hráčovi sa pripíše celkový počet +1 asistencií
 • Hráčovi sa pripíše celkový počet +1 bodov
 • Oba tímy skórujú
 • Spôsob víťazstva
 • Trestné minúty
 • Brankár zachraňuje
Stávka na rôzne športy
Tipy a triky na úspešné stávkovanie

Tipy a triky na úspešné stávkovanie

Aj keď táto forma stávkovania môže byť veľmi zábavná, ak ste v nej nováčikom, môžu sa objaviť krivky učenia. Ak chcete byť s Prop Bets úspešní, je nevyhnutné, aby ste boli dobre nacvičení. Tu sú tri tipy a triky pre úspešné športové stávkovanie:

Urob si domácu úlohu

Je dôležité, aby ste si našli čas na prieskum rôznych tímov, s ktorými budete hrať. To vám pomôže určiť, ktoré rekvizity budú s najväčšou pravdepodobnosťou hrať na tieto výsledky. V zásade sa musíte naučiť, čo robí tímy tak, a ako tieto informácie použiť na prop odds. Internet je prakticky nekonečná dátová studňa. Počet blogerov, vlogerov, webových stránok, novinárov, analytikov údajov atď. je obrovský. Nie každý zdroj má však cenné informácie. Preto je dôležité šíriť svoj názor, byť objektívne kritický a sledovať svoje zdroje.

Spravujte svoje peniaze

Prop stávky môžu byť veľmi atraktívne. S toľkými dostupnými rekvizitami môžu byť hráči nadšení z množstva stávok, ktoré je možné uzavrieť. Počas veľkých športových podujatí môžete byť v pokušení posunúť to o stupeň vyššie. Je však vhodné, aby hráči nestávkovali na základe emócií. Správny spôsob stávkovania je odložiť si časť peňazí vynaložených konkrétne na stávkovanie a rozdeliť si rekvizity.

Čím viac stávkových kancelárií, tým lepšie

Nikdy nie je na škodu mať po ruke množstvo stávkových stránok. Ide najmä o prípad, keď ide o prop betting. Tipujúci zistia, že kurzy budú porovnateľné z jednej stávkovej stávky na druhú, zatiaľ čo prop kurzy sa budú značne líšiť. Odporúčame hráčom hľadať rekvizity, ktoré podporujú ich pohľad.

Tipy a triky na úspešné stávkovanie
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková

Faq

Všetko, čo potrebujete vedieť o kasínach

Čo je to Prop Bet?

Prop stávky alebo propozičné stávky umožňujú hráčom staviť na udalosti, ktoré sa stanú počas hry, namiesto stávkovania na konečný výsledok.

Je Prop Betting populárny?

Áno. Prop Betting je v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších druhov športových stávok.

Na ktorý šport sa tipuje najľahšie?

Americký futbal je najjednoduchší šport, na ktorý sa dá stávkovať, pretože existuje viacero zábavných rekvizít, na ktoré sa dá staviť. Tento šport je známy tým, že priťahuje viac stávok ako ktorýkoľvek iný šport.

Aké sú hlavné druhy stávok Prop Bets?

Herné rekvizity, hráčske rekvizity a nové rekvizity sú najpopulárnejšie druhy stávok na trhu.

Kde nájdem viac informácií o športových udalostiach, aby som mohol robiť úspešné stávky?

Internet je váš priateľ. K dispozícii je obrovské množstvo blogerov, vlogerov, webových stránok, novinárov, dátových analytikov, ktorí vám zabezpečia informované rozhodnutia o stávkovaní.