Online stávkovanie na NCAA March Madness

Na zozname každoročných veľkých basketbalových podujatí je len málo takých významných udalostí ako mužský basketbalový turnaj NCAA Division I. Hovorovo sa tomu hovorí aj March Madness. Na týchto turnajoch sa zúčastňuje 68 najväčších univerzitných basketbalových tímov. Jednotlivé vyraďovacie hry sa používajú na určenie najlepšieho tímu. Prevádzkuje ich Národný vysokoškolský atletický zväz.

Ako už názov napovedá, konajú sa každoročne v marci. Hráči budú musieť počkať do tohto ročného obdobia, kým online stávkové spoločnosti otvoria trhy pre túto udalosť.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na NCAA March Madness

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na NCAA March Madness

Pre tieto hry neexistuje jediné miesto. Rovnako ako iné veľké basketbalové ligy sú rozmiestnené v rôznych mestách po celých Spojených štátoch. Existuje cenový fond vo výške 170 miliónov dolárov, z ktorého každá škola z divízie I dostane časť. Ak sa im bude dariť počas marcových turnajov Madness, ich podiel z tohto fondu sa môže zvýšiť.

Tí, ktorí tento šport nepoznajú, môžu považovať vysokoškolský basketbal za trochu amatérsky. V posledných desaťročiach však športové tímy v NCAA urobili z tohto podujatia dôležitý dátum v kalendári profesionálneho basketbalu.

Internetové stránky stávkových kancelárií na celom svete analyzujú výkon tímov, aby určili ich šance na dosiahnutie prvého miesta.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na NCAA March Madness
Všetko, čo potrebujete vedieť o basketbale

Všetko, čo potrebujete vedieť o basketbale

Basketbal je jednou z najväčších foriem populárne športy. Počas zápasov o tieto turnaje proti sebe súťažia dva tímy. V každom tíme je päť hráčov. Hlavným cieľom je strieľať čo najviac basketbalové lopty čo najviac do obruče súperovho tímu.

Hráči zároveň musia brániť svoju vlastnú obruč pred útokmi. Štandardný kôš z hry prinesie tímu dva body. Ak sa tak stane, keď je za trojbodovou čiarou, budú udelené tri.

Fauly sú kľúčovým aspektom basketbalových turnajov. Keď nastanú, hodiny sa zastavia. Tím, ktorý bol faulovaný, môže vystreliť množstvo voľných kruhových striel. Každý z nich stojí za bod. Na konci hry je tím, ktorý získal najvyšší počet bodov, vyhlásený za víťaza. Počas športové udalosti zvyčajne postúpia do ďalšej fázy.

Niekedy budú oba tímy remízovať. Ak je to tak, ide o štandardný predpis o nadčasoch. Lopta sa pohybuje tak, že ju počas behu odráža. Toto je známe ako driblovanie. Hráči v útoku môžu využívať širokú škálu rôznych typov striel.

Všetko, čo potrebujete vedieť o basketbale
Prečo je NCAA March Madness obľúbené na stávkovanie?

Prečo je NCAA March Madness obľúbené na stávkovanie?

Ľudia môžu byť prekvapení, akú úroveň popularity dosahujú basketbalové podujatia ako March Madness. V skutočnosti súperí s NBA. Existuje veľa dôvodov, prečo stávkové kancelárie venujú takú veľkú pozornosť NCAA.

Je väčšia šanca, že sa na vrchol dostane množstvo tímov. Toto je v kontraste s NBA kde je reálne iba päť obľúbených bookmakerov.

Hráči NCAA sa musia preukázať každým zápasom. Neplatia sa im vysoké sumy poskytované profesionálom. Výsledkom je, že každý basketbalový zápas, ktorého sa zúčastnia, vyžaduje, aby predviedli svoju úroveň zručností.

Hazardní hráči môžu svoje stávky založiť na skutočnosti, že každý účastník hrá podľa svojich najvyšších schopností. To tiež uľahčuje určenie najlepší tím.

Mnohí fanúšikovia tohto športu považujú March Madness za „skutočný basketbal“, pretože bol nepoškvrnený firemnými zásahmi. Konkurenti majú jednoznačne vášeň pre hru samotnú a nie len pre dosiahnutie určitej úrovne slávy alebo platenia. To je hlavný dôvod, prečo sú turnaje NCAA tak známe. Pomáha tomu hlasové povzbudzovanie fanúšikov.

Prečo je NCAA March Madness obľúbené na stávkovanie?
Ako staviť na NCAA March Madness

Ako staviť na NCAA March Madness

Ak chce hráč jednoduchý typ stávky, môže umiestniť stávky na peniaze. Môže to zahŕňať výber prevládajúceho tímu, ako aj to, za koľko peňažných bodov vyhrajú. Keď osoba vrství svoj typ stávky, potenciálne výplaty sa často zvyšujú. Kompromisom však je, že šance sa znížia.

Početné stránky online stávkových kancelárií umožňujú používateľom zahrnúť štatistiky zápasov do svojich stávok. Tie môžu zahŕňať trojukazovku, bloky a doskoky. Mnohí hráči si radi vyberajú potenciálneho MVP pre jednotlivé hry March Madness.

Parlay stávka umožňuje pridať niekoľko tímov do jednej stávky. Maximum je zvyčajne osem tímov. Ich súčty musia pokryť rozptyl bodov zápasu. Čím nižší počet tímov, tým väčšia šanca na výhru. Ak sa vyberie osem, kurz môže byť až 150/1. Aj keď sa výplata môže zdať lákavá, je veľmi nepravdepodobné, že sa predpovede naplnia.

Basketbalové turnaje ako March Madness sú ideálne pre stávkovanie na futures. Tipujúci si vyberie jeden tím, o ktorom verí, že sa nakoniec stane číslom jedna. Je dôležité vziať do úvahy súčasné štatistiky a minulé výkony. Špeciálne stávkové kancelárie môžu ponúkať exotickejšie typy stávok.

Ako staviť na NCAA March Madness
Najlepšie stránky na stávkovanie na marcové šialenstvo NCAA za 2024

Najlepšie stránky na stávkovanie na marcové šialenstvo NCAA za 2024

Basketbal je v komunitách online stávkovania mimoriadne populárny. Na niektorých stránkach stávkových kancelárií je na druhom mieste po futbale. S takouto prevalenciou môže byť pre prvého stávkujúceho ťažké vybrať si slušné značky. Pokiaľ ide o stávkovanie na basketbal, vynikajú tri stránky. Prvým je William Hill. Keď sa začnú majstrovstvá NCAA, táto stránka ponúkne celý rad lákavých trhov.

V minulosti bol William Hill známy najmä svojimi kamennými bookmakermi. Nedávno sa presunul online. Rozloženie stránky je zjednodušené, čo používateľom uľahčuje rýchle uzatváranie stávok na basketbal.

Alternatívne môže hráč využiť 888 Šport za stávkovanie na marcové majstrovstvá Madness. Celkovo jeho stránka obsahuje všetky dôležité políčka. Ponúka dobrú bezpečnosť, množstvo bankových metód, rôzne typy stávok a priateľskú zákaznícku podporu. 888 Sport osloví ľudí, ktorí hľadajú solídnu stávkovú kanceláriu. Ďalšou možnosťou je Mr Play.

Ako značka je menej známa ako William Hill a 888 Sport. Napriek tomu sa platforma vlastnená Aspire Global ukázala ako veľmi populárna medzi fanúšikmi basketbalu. Obsahuje sledovanie zápasov a stávkovanie priamo v hre.

Najlepšie stránky na stávkovanie na marcové šialenstvo NCAA za 2024
História pochodového šialenstva NCAA

História pochodového šialenstva NCAA

V roku 2011 vysielateľ CBS Sports premenoval mužský basketbalový turnaj divízie I NCAA na „March Madness“. V dôsledku toho by niektorí športoví fanúšikovia mohli predpokladať, že táto udalosť je stará len niečo málo cez desať rokov.

Jeho história je však oveľa bohatšia. V skutočnosti jeho počiatky siahajú až do roku 1852. Univerzity ako Yale a Harvard sa navzájom vyzývali na veslárske preteky. Koncom 19. storočia sa to rozšírilo na ďalšie športy vrátane basketbalu.

Začiatkom 20. storočia sa objavil tlak na vytvorenie organizácie zameranej na zmenu pravidiel univerzitného športu a zvýšenie jeho bezpečnosti. V roku 1905 bola založená Medziuniverzitná atletická asociácia Spojených štátov amerických (IAAUS). V roku 1910 sa jej názov zmenil na NCAA.

NCAA vytvorila celý rad pravidiel pre basketbal počas 20. storočia. Došlo k nárastu členskej základne aj počtu majstrovstiev. Boli uzavreté dohody so sieťami na vysielanie týchto hier. Výsledkom bolo, že ich mohlo sledovať viac hráčov a staviť na ne.

To viedlo k tomu, že majstrovstvá NCAA (a najmä March Madness) sa stali veľmi známymi. Organizácia má teraz ročné čisté príjmy v desiatkach miliónov dolárov.

História pochodového šialenstva NCAA
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková