Hrajte Greyhounds online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Preteky chrtov, prax, ktorá existuje už asi sto a pol storočia, sú stále veľmi populárnym diváckym športom. Šport, ktorý začal coursingom (nastavenie chrtov na prenasledovanie zajacov), sa dnes väčšinou prevádzkuje na oválnom ihrisku podobne ako dostihy (samozrejme bez džokeja).

Jedna vec, ktorá priťahuje veľa ľudí na dostihy chrtov, je možnosť staviť si na ne. Je vzrušujúce sledovať, ako psy, ktoré dokážu dosiahnuť rýchlosť až 72 km/h, prenasledujú návnadu až do cieľa. Vzrušenie je ešte lepšie, keď divák stavil a má šancu vyhrať.

Hrajte Greyhounds online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stávkovanie na chrtovAko staviť na dostihy chrtovStávkové kurzy na dostihy chrtov
Najlepšie stávkovanie na chrtov

Najlepšie stávkovanie na chrtov

Preteky chrtov boli a zostali do značnej miery neregulovanou formou voľného času. Avšak dnes, v krajín ako je Spojené kráľovstvo, USA, Austrália a Írsko, šport tvorí veľkú časť stávkového priemyslu. Tieto krajiny majú dokonca ľudí, ktorí ponúkajú tipy na športové stávkovanie na chrty.

Vzostup online športového stávkovania urobil túto prax ešte populárnejšou. Ľudia milujú šport, pretože je rýchly. Keď sa preteky začnú, podaná stávka netrvá dlho, kým je známy výsledok.

Aj s obľubou online športové stávkovanie, veľa ľudí stále sleduje dostihy chrtov fyzicky. Závodné trate chrtov ako Romford, Nottingham, Sandown Park, Shelbourne Park a Wentworth Park vždy privítajú nadšených stávkarov a divákov. Niektoré stávkové kancelárie, ktoré vedia, ako ľudia radi vsádzajú na tieto športové udalosti, ich dokonca vysielajú naživo.

Najlepšie stávkovanie na chrtov
Ako staviť na dostihy chrtov

Ako staviť na dostihy chrtov

Stačí vedieť, čo je športové stávkovanie, aby sme pochopili stávkovanie chrtov. The obvyklé stratégie riadenie rizík a robenie dostatočnej domácej úlohy platí aj v tomto prípade. Najlepší psi sú najbezpečnejšie stávky, rovnako ako sa zdá, že niektoré futbalové tímy pravdepodobne vyhrajú zakaždým, keď vykročia. V desaťročí medzi rokmi 1983 a 1983 by každý stavil na Ballyregana Boba, psa, ktorý dosiahol rekordných 32 víťazstiev za sebou.

Kvôli rýchlosti pretekov nie je v hre veľa stávok. Okrem úplného víťaza sú ďalšími bežnými stávkami, ako dlho bude trvať dokončenie pretekov, pozícia určitého psa a či niektorý súťažiaci zakopne.

Ak chcete staviť, stačí nájsť online stávkovú stránku, ktorá ponúka trhy so psími dostihmi, otvoriť a načítať stávkový účet a potom stávkovať.

Ako staviť na dostihy chrtov
Stávkové kurzy na dostihy chrtov

Stávkové kurzy na dostihy chrtov

Preteky zvierat (väčšinou dostihy koní a chrtov) nehľadia len na zvieratá. Kurzy určuje aj tréner psov. Psy trénované skúsenými trénermi mali vždy lepšie šance na výhru. Rozhodujúcim faktorom je aj rodová línia psa.

Rovnako ako u ľudí, aj vek a úroveň zdatnosti súťažiaceho psa ovplyvňujú šance. Príchod nových psov, ktorí sa blížia k svojmu vrcholu, často stlačí doterajších favoritov v poradí klovania. Dobrá vec na psoch je, že sa môžu zúčastniť mnohých pretekov v krátkom čase. To znamená, že hráči môžu uzatvárať veľa stávok na určitých psov, kým sú v konzistentnej forme.

Kurzy sú ponúkané na stávkovej stránke niekoľko minút pred začiatkom pretekov. Stávkujúci si vyberú preferované kurzy a vložia na ne vklad. Nie je žiadny rozdiel medzi kurzami, aj keď vyzerajú inak (americké, britské a európske). Odlišné vyjadrenie peňažnej línie, desatinného miesta alebo zlomku neznamená, že víťazi dostanú rôzne sumy. Niektoré kurzy zobrazujú sumu, ktorú hráč môže vyhrať vrátane svojho vkladu, zatiaľ čo iné tento vklad nezahŕňajú.

Kurzy sa však môžu na jednotlivých stávkových stránkach líšiť. Ale rozdiel je len zriedka významný, pokiaľ človek nevsádza celý majetok.

Stávkové kurzy na dostihy chrtov