Hrajte Greyhounds online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Preteky chrtov, prax, ktorá existuje už asi sto a pol storočia, sú stále veľmi populárnym diváckym športom. Šport, ktorý začal coursingom (nastavenie chrtov na prenasledovanie zajacov), sa dnes väčšinou prevádzkuje na oválnom ihrisku podobne ako dostihy (samozrejme bez džokeja).

Jedna vec, ktorá priťahuje veľa ľudí na dostihy chrtov, je možnosť staviť si na ne. Je vzrušujúce sledovať, ako psy, ktoré dokážu dosiahnuť rýchlosť až 72 km/h, prenasledujú návnadu až do cieľa. Vzrušenie je ešte lepšie, keď divák stavil a má šancu vyhrať.

Hrajte Greyhounds online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Naučte sa základy stávkovania chrtov

Naučte sa základy stávkovania chrtov

Dostihy chrtov sú a športové podujatie ktorý začal približne pred poldruha storočím a je stále obľúbeným diváckym športom. Tento šport sa začal coursingom (umiestňovanie chrtov na prenasledovanie zajacov) a teraz sa jazdí prevažne na podobnom oválnom ihrisku ako konské dostihy (samozrejme bez džokeja).

Niečo, čo priťahuje veľa ľudí k pretekom chrtov, je možnosť staviť na nich a ich výkon. Je vzrušujúce pozorovať psov, ktorí sa preháňajú po trati a prenasledujú návnadu až do cieľa. Nával je ešte intenzívnejší, keď divák stavil a má šancu priniesť domov nejaké peniaze navyše.

Naučte sa základy stávkovania chrtov
Čo je to stávkovanie chrtov?

Čo je to stávkovanie chrtov?

Preteky chrtov sú predovšetkým neregulovanou voľnočasovou aktivitou. Napriek tomu v súčasných krajinách ako Spojené kráľovstvo, USA, Austrália a Írsko hrá tento šport značnú časť stávkového priemyslu. Tieto krajiny majú dokonca jednotlivcov, ktorí sa zaviazali prezentovať online športové stávkovanie chrtov na chrty.

Vďaka rozvoju online športového stávkovania je možnosť stávkovať na dostihy chrtov oveľa rozšírenejšia. Pozorovatelia oceňujú šport pre to, aký je rýchly a aké výkony majú psy. Na začiatku pretekov netrvá veľa času, kým sa odhalí výsledok stávky.

Mnohí pozorovatelia sa stále fyzicky zúčastňujú a sledujú dostihy chrtov, dokonca aj s nárastom online športové stávkovanie. Medzi mnohé významné pretekárske trate chrtov patrí Romford, Nottingham, Sandown Park, Shelbourne Park a Wentworth Park. Tieto skladby vždy prijímajú dychtivých tipujúcich a divákov. Niektoré stávkové kancelárie dokonca vedia, ako veľmi sa ľuďom páči stávkovanie na chrtov, že udalosť vysielajú naživo.

Čo je to stávkovanie chrtov?
Ako staviť na Greyhound Racing

Ako staviť na Greyhound Racing

Na stávkovanie na dostihy chrtov potrebuje tipujúci poznať všeobecné pravidlá športového stávkovania. Pre tento šport platia štandardné metódy zvládania rizík a robenia vášho výskumu, rovnako ako to musí platiť aj pre ostatných. Tu je najjednoduchší rozpis: Najlepší psi sú najbezpečnejšie stávky.

Toto platí pre nejaké športy, ako futbalové tímy, ktoré vyzerajú, že vyhrávajú zakaždým, keď vyjdú na ihrisko. Napríklad v rokoch 1983 až 1993 všetci stávkujúci zložili svoje peniaze na Ballyregana Boba, chrta, ktorý mal 32 po sebe idúcich víťazstiev.

Aby bolo stávkovanie chrtov vzrušujúcejšie, pozrite si stávkové kancelárie na turnaje, ako je napr Derby anglického chrta, čo je jedno z najprestížnejších derby chrtov na svete.

Vzhľadom na to, ako rýchlo tieto preteky prebiehajú od začiatku do konca, v skutočnosti nie sú k dispozícii žiadne stávky v hre. To znamená, že stávkovanie na úplného víťaza je zvyčajne spôsob stávkovania, ktorého sa väčšina hráčov bude držať. Stávkujúci si však môžu staviť aj to, ako dlho budú podľa nich preteky trvať, na akej pozícii sa konkrétny pes umiestni a či niektorý z chrtov môže zakopnúť.

Na stávkovanie stačí, aby hráč našiel online stávkovú stránku, ktorá ponúka dostihy chrtov na ich trhu. Potom si hráči môžu otvoriť a načítať stávkový účet a okamžite začať stávkovať.

Tu je rozpis stávok:

  1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie chrtov a vykonať zálohu.
  2. Vyberte si dostihovú udalosť chrtov, na ktorú si chcete staviť.
  3. Vyberte si chrta, na ktorého chcete staviť.
  4. Vyberte výšku vkladu.
  5. Umiestnite stávku.
Ako staviť na Greyhound Racing
Ako vypočítať stávkové kurzy Greyhound

Ako vypočítať stávkové kurzy Greyhound

Preteky zvierat, konkrétne dostihy koní a chrtov, nie sú len o sile a presnosti zvieraťa. Napríklad tréner chrtov tiež hrá dôležitú úlohu v kurze pretekov. Chrty trénované skúsenými trénermi majú vždy väčšiu šancu na výhru. Okrem toho musia stávkujúci zvážiť aj rodinnú líniu psa a ako to môže ovplyvniť jeho výkon.

Vek a úroveň kondície súťažiaceho psa tiež ovplyvňujú šance, rovnako ako u ľudí. Napríklad pridanie nových psov do zostavy, ktorí sú mladí a v najlepších rokoch, často posúvajú favoritov v poradí klovania. Pozitívnou stránkou psov v pretekoch je, že nepotrebujú príliš dlhú prestávku medzi pretekmi, čo im umožňuje zúčastniť sa viacerých pretekov. To znamená, že stávkujúci môžu nastaviť viacero stávok na konkrétne chrty pri konzistentnej forme.

Kurzy na to, ako sa môžu preteky vyvíjať, sú ponúkané na stávkovej stávke chrtov až do začiatku pretekov. Stávkujúci si môžu vybrať svoj požadovaný kurz a staviť na ne. Treba poznamenať, že neexistuje rozdiel medzi kurzami, ktoré sa javia odlišne (americké, britské a európske).

Rozlíšenie peňažnej línie, desatinného čísla alebo zlomku nemusí nevyhnutne znamenať, že víťazi dostanú rozdielne sumy. Na druhej strane niektoré kurzy zobrazujú sumu, ktorú hráč môže vyhrať ako súčasť svojho vkladu, zatiaľ čo iné nezobrazujú svoj vklad.

však kurzy sa môžu medzi stávkovými webmi líšiť, preto je dôležité, aby si tipujúci urobil prieskum. Na konci dňa je rozdiel len zriedka zmysluplný, pokiaľ človek nevsádza celý majetok.

Ako vypočítať stávkové kurzy Greyhound
Faktory pre kurzy v dostihoch chrtov

Faktory pre kurzy v dostihoch chrtov

Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú šance na chrty. Po prvé, počasie môže byť obrovským určujúcim faktorom toho, ako sa preteky budú konať, ak sa budú konať vonku. Ak je daždivý deň, môže to ovplyvniť trakciu nôh psov, čo potom ovplyvňuje, ako môžu ísť a ako rýchlo dokážu prejsť zákruty. Môže tiež zohrávať obrovskú úlohu v tom, či sa pes rúti alebo zostáva pevne na nohách.

Je potrebné zvážiť aj dĺžku okruhu. Pri stávkach na chrty by si fanúšikovia mali tiež uvedomiť, že preteky chrtov sa zvyčajne konajú na tratiach, ktoré sú dlhé niekoľko kilometrov. To môže ovplyvniť spôsob, akým pes zvládne preteky, čo znamená, či sa vzdiali a na konci si pôjde pre víťazstvo, alebo sa pokúsi držať na prvom mieste od začiatku. Plány teda môže ovplyvniť veľa faktorov.

Stávkujúci musia zvážiť aj minulú výkonnosť psov. Fanúšikovia stávkovania na chrty si môžu pozrieť štatistiky online, aby zistili, či môžu byť úspešné. Mal pes v poslednej dobe sériu prehier? Ako obstoja v porovnaní so svojou konkurenciou? Ako sa im darí najmä v poslednom čase?

Ak sa stávkar chce dostať trochu hlbšie, musí sa pozrieť do formy chrtov. Niektoré z nástrojov používaných na výber predpovedí chrtov zahŕňajú virtuálny prediktor, formulár bežca a ukazovatele, ktoré je potrebné študovať, aby ste umiestnili správne šance.

Faktory pre kurzy v dostihoch chrtov
Analyzujete stávkovanie na chrty? Mal by si!

Analyzujete stávkovanie na chrty? Mal by si!

Analýza formy bežca je nevyhnutná a osobitná pozornosť by sa mala venovať časom psov na podobných vzdialenostiach. Dôraz by sa mal klásť aj na ich konečné umiestnenie v analyzovaných pretekoch.

Pokiaľ ide o online stávkové kancelárie chrtov, stĺpec „Poz“ môže byť tiež neuveriteľne prospešný. Zaznamenáva, akú pozíciu bežec zastával v zákrute dostihu a poskytuje pochopenie, či chrt nastúpi na zajačika skôr alebo zostane neskoro v pretekoch.

Záložka ukazovateľov je tiež skvelá, keď stávkujúci hľadá širokú škálu informácií, vrátane rekordu chrta na trati a toho, ako sa mu darí v šiestich pasciach na ihrisku.

Najdôležitejšia zo všetkých informácií je stránka s výsledkami dňa greyhoundov. Toto hovorí stávkarom, ako sa psom darí v daný deň, čo hráčom umožňuje robiť najaktuálnejšie stávkové voľby. Je to tiež dôležitá informácia o tom, kde sú horúce pasce konkrétnej stopy, čo naznačuje, kde môže byť nakreslený chrt. To umožňuje zúžiť pole a ľahšie vybrať víťaza.

Ak vezmeme do úvahy tieto faktory, pomôže to stávkarom na dostihy chrtov robiť informované rozhodnutia týkajúce sa uzatvárania stávok.

Analyzujete stávkovanie na chrty? Mal by si!
Všetko o stávkovaní Tricast Greyhound

Všetko o stávkovaní Tricast Greyhound

Okrem úplného víťaza existujú ešte prepracovanejšie stávky vrátane priamej predpovede, spätnej predpovede, priameho tricastu alebo kombinovaného tricastu.

Rovná predpoveď alebo priamy tricast sú typy stávkových kurzov na chrty, kde stávkujúci vyberie prvých dvoch alebo troch za stĺpcom v poradí, v akom prekročia čiaru. Je však dôležité si zapamätať, že ide o náročnejšie tipy na pristátie ako výber víťaza na základe výsledkov chrtov. Ale s veľkým rizikom prichádza veľká odmena, takže aj keď to môže byť náročnejšie, výplata bude väčšia.

O niečo jednoduchšie, ale vyžadujúce množstvo stávok namiesto jednej, sú reverzné predpovede (dve stávky) a kombinované tricasty (šesť stávok). Reverzné prognózy umožňujú tipujúcim vybrať si prvých dvoch finalistov v ľubovoľnom poradí. Kombinované tricasty vyžadujú, aby tipujúci predpovedal prvé tri pasce, ktoré prejdú cieľovou čiarou v akomkoľvek poradí.

Všetko o stávkovaní Tricast Greyhound
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Pretože dostihy chrtov sú obľúbeným stávkarským športom, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnení, že ak vsádza na tento šport, musí poznať detaily. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Kľúčové poznatky

  • S vedomím, že úplný víťaz je jedným z jediných štýlov stávkovania, urobte si prieskum
  • Nevsádzajte na smoliar; držať sa šampiónov
  • Ak sa preteky konajú vonku, zvážte, ako môže počasie zohrávať úlohu pri výkone psa
Nevsádzajte na Hype