Hrajte Kabaddi online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Kabaddi pochádza z indickej oblasti sveta. Tento šport, ktorý je populárny v Iráne a Bangladéši, sa udomácňuje na medzinárodnej úrovni a stal sa obľúbeným stávkovým športom mnohých hráčov. Ako ľahko zrozumiteľná hra je to rýchla štúdia pre nových a zanietených stávkarov, ktorí hľadajú vzrušujúci šport, na ktorý by mohli staviť. Pozrime sa na hru Kabaddi a na to, čo by mali hráči zvážiť pri uzatváraní stávky.

Sedem hráčov súťaží v každom z dvoch súťažných tímov v kontaktnom športe zvanom Kabaddi. Počas hry hráči prepadnú druhú stranu ihriska, aby označili konkurentov, pričom kričia „Kabaddi“. Obrancovia sa nazývajú Antis a odolávajú inváznym nájazdníkom.

Hrajte Kabaddi online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Všetko, čo potrebujete vedieť o kabaddi

Všetko, čo potrebujete vedieť o kabaddi

Keď sa nájazdník dotkne Antis, hráč Antis je mimo hry, kým jeho tím neskóruje počas vlastného nájazdu.

S dvoma spôsobmi, ako hrať Kabaddi, na obdĺžnikovom ihrisku alebo kruhovom ihrisku, profesionálni hráči súťažia na obdĺžnikovom ihrisku. Každý tím sa skladá z dvanástich hráčov, siedmich hlavných hráčov a piatich náhradníkov, ktorí môžu hrať z lavičky. Pri úspešnom nájazde nájazdník prekročí čiaru na územie konkurenta a označí hráča, potom sa do 30 sekúnd vráti na svoju stranu ihriska bez toho, aby sa ho počas útoku na tím súpera dotkol.

Za každého označeného súťažiaceho získava nájazdový tím bod. Ak hráč prejde bonusovou líniou, získa ďalší bod. Ak však tím Antis zastaví útočiaceho hráča, tím Antis získa bod.

Všetko, čo potrebujete vedieť o kabaddi
Prečo je Kabaddi obľúbené na stávkovanie?

Prečo je Kabaddi obľúbené na stávkovanie?

V populárnych ligách platia alternatívne pravidlá, ako napríklad super náčinie, ktoré zvyšuje hodnotu výstroja na dva body pre nájazdový tím iba so štyrmi hráčmi. Pravidlo do or die eliminuje tím za vykonanie troch neúspešných pokusov o nájazd. Vďaka týmto pravidlám sú profesionálne hry vzrušujúcejšie. Ako Kabaddiho popularita neustále rastie, počet profesionálnych líg a súťaží sa rozširuje.

Keďže Kabaddi je vzrušujúci šport s množstvom akcie, priťahuje stávkovanie na medzinárodných trhoch. Pri každom turnaji môže tipujúci staviť na jednotlivých hráčov a výsledky v deň hry. Keďže sa stávkové trhy otvárajú pre tento šport po celom svete, trh ponúka rozsiahle množstvo stávkových možností. Vďaka ľahko zrozumiteľným pravidlám je pre človeka, ktorý sa práve dozvedel o hre, jednoduché rýchlo staviť.

Prečo je Kabaddi obľúbené na stávkovanie?
Ako staviť na Kabaddi

Ako staviť na Kabaddi

Stávkové stávky ponúkajú hráčom Kabaddi niekoľko možností stávkovania, ako sú stávky na zápasy, stávky na handicap, polovičné stávky, nad/pod a živé stávky.

Zápas

V základnej stávke na zápas hráč vsadí na tím, o ktorom verí, že vyhrá, na konci dvoch 20-minútových herných období. Hráč môže tiež staviť na najlepšia online stávková kancelária o tom, či sa turnaj skončí nerozhodným výsledkom. Stávkujúci môžu tiež staviť na predĺženie, čo je zriedkavý jav, ktorý bude mať štedré šance.

Handicap

Ak je tím favorizovaný na výhru v stávkovaní Kabaddi, športová stávková kancelária online môže zaviesť handicap. Pri päťbodovom handicape sa od skóre víťazného tímu odpočíta päť bodov, ak ide o favorizovaný tím. Ak je stávkovanie na tím menej pravdepodobné, vyhrá tipujúci, ak by tento tím vyhral po pripočítaní piatich bodov k skóre tohto tímu.

Polovicu

Keď hráč vsadí na polovicu zápasu, polovične vsádza. Osoba môže staviť na to, ktorý tím vyhrá každý polčas. Ak je tím známy tým, že je unavený pred koncom celého zápasu, stávkovanie na polovičný zápas môže zvýšiť šance na výhru stávky na tento tím.

Návrh

Prop stávky umožňujú hráčovi staviť na konkrétnych hráčov alebo výsledky, ako napríklad, ktorý tím skóruje ako posledný. V Kabaddi je prop stávka zábavným spôsobom, ako pridať k stávke vzrušenie.

Nad/Pod

V základných športových stávkach nad/pod, hráč vyhráva, ak je správny pri predpovedaní, či je trh správny. Napríklad, ak trh predpovedá, že celkový počet bodov dosiahnutý oboma tímami je 70, hráč zváži svoju vlastnú stávku.

Ak si hráč myslí, že celkový počet bodov bude rovný 70 alebo menej, tipujúci vsadí menej. Ak hráč verí, že hodnota bude vyššia ako 70, vsadí Over. Stávkové príležitosti nad/pod úroveň sa líšia a môžu zahŕňať počet nájazdov tímov, súčty bodov a fauly.

Ako staviť na Kabaddi
Je online stávkovanie Kabaddi legálne?

Je online stávkovanie Kabaddi legálne?

Online stávkovanie na Kabaddi je legálne na mnohých miestach po celom svete vrátane Bangladéša a Spojených štátov. Športové stávky v Indii sa riadia zákonom o verejných hazardných hrách z roku 1867 Čin, v znení neskorších predpisov z roku 2014. Športové stávkovanie, ktoré spravuje indické ministerstvo práva a spravodlivosti, zahŕňa konské dostihy, futbal, kriket a Kabaddi.

Indický najvyšší súd rozhodol, že Kabaddi je zákonný, ale vyžaduje dohľad nad športom, aby mohol kontrolovať účasť maloletých a pochybných prevádzkovateľov. Po tom, čo Najvyšší súd zrušil parlamentný zákon z roku 2013, ktorý povoľoval licencovanie kasín a iné formy hazardu, sa v krajine diskutuje o zákonnosti športových hazardných hier. To nebráni stávkovým kanceláriám ponúkať produkty a služby hazardných hier občanom regiónu.

Zákon sa vzťahuje aj na Bangladéš. Po úprave región umožňuje prevádzkovanie lotérií, dostihov a stávkových kancelárií. Kriket vedie ako najpopulárnejší šport v krajine. Kabaddi je však bangladéšsky národný šport. Amatéri a profesionáli hrajú Kabaddi po celej krajine. Pritiahla širokú pozornosť stávkarov, ktorí hľadajú príležitosti na stávkovanie na šport.

Je online stávkovanie Kabaddi legálne?
Najlepšie Kabaddi stávkové stránky

Najlepšie Kabaddi stávkové stránky

Live stávkovanie ponúka možnosť integrovať zábavu z hry športového stávkovania online. Pri stávkach priamo v hre alias Kabaddi live stávky môžu diváci uzatvárať stávky počas zápasu naživo. Zatiaľ čo hráči súťažia, kurzy sa aktualizujú v reálnom čase, aby odrážali akciu, ktorá je súčasťou živého zápasu.

Vďaka vzrušujúcemu typu stávky s názvom „Ďalšia“ stávka môže divák staviť aj na to, čo sa môže stať v hre ďalej, napríklad na ďalšieho hráča, ktorý skóruje. Pozorným sledovaním akcie sa hráč zúčastňuje vzrušujúceho živého stávkovania o šancu vyhrať. Je to jeden z najlepších stávkových zážitkov, ktoré športové stávky ponúkajú pre nadšencov Kabaddi.

Najlepšie Kabaddi stávkové stránky
Pochopenie stávkových kurzov Kabaddi

Pochopenie stávkových kurzov Kabaddi

Rovnako ako iné športové stávkové kurzy, stávkové kancelárie vypočítavajú pravdepodobné kurzy na základe prehľadu štatistík, histórie a názorov, aby mohli odhadnúť víťazov a pravdepodobnosti výsledku. Stávková kancelária odpočítava svoju maržu, aby získala šance ponúknuť zákazníkovi výhodné podmienky.

Stávková kancelária určí, koľko hazardných hráčov pravdepodobne vsadí na výsledok zápasu. Koniec koncov, bookmakeri prijímajú stávky na zisk. Marže sú vysoké pre nepopulárne stávky a nízke pre očakávané výsledky zápasov.

Pochopenie stávkových kurzov Kabaddi
Ako tipujete Kabaddiho

Ako tipujete Kabaddiho

Keď tento šport získal popularitu v Indii a Bangladéši, hráči sa začali stávkovať, ktoré tímy vyhrajú. Keďže popularita naďalej rastie na medzinárodnej úrovni, fanúšikovia Kabaddi zvyšujú vzrušenie tým, že sa učia, ako stávkovať na športové zápasy.

S ligami a tímami v Kanade, Amerike, Veľkej Británii a na celom svete pridali online športové stávky Kabaddi do zoznamu turnajov, na ktoré môžu hráči staviť medzinárodné stávky. Šport je mimoriadne populárny pre svoju rýchlu akciu.

Ako národný šport o Bangladéš, hráč sa zúčastňuje Kabaddi po celej krajine. Hra sa však stáva medzinárodne populárnou pre hráčov a hazardných hráčov, ktorí hľadajú možnosti športového stávkovania online.

Ak chcete staviť na Kabaddi, jednoducho prejdite na online stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka kurzy na ligu zápasy a turnaje. Založte si účet. Súhlaste s podmienkami služieb stávkovej kancelárie. Vložiť prostriedky a staviť. Existuje množstvo spôsobov, ako stávkovať na Kabaddi, vrátane stávok na zápas, polovičných stávok a nad/pod, v závislosti od stávkových príležitostí, ktoré ponúka konkrétna stávková kancelária.

Ako tipujete Kabaddiho
Najväčšie Kabaddi udalosti a turnaje

Najväčšie Kabaddi udalosti a turnaje

Medzinárodná federácia Kabaddi produkuje Kabaddi Masters, Ázijský pohár a Svetový pohár. Pakistan, India, Veľká Británia, Kanada a USA sa zúčastňujú Svetovej ligy Kabaddi.

Kabaddi Masters

V roku 2018 Dubaj hostil Kabaddi Masters, sériu 6 krajín, ktorá zahŕňala tímy z Iránu, Argentíny, Kene, Pakistanu, Kórejskej republiky a obhajcov majstrov sveta z Indie. Deväť dní hráči súťažili v dubajskom športovom klube Al Wasl.

Slovný pohár

Kabaddi World Cup s mužskými aj ženskými tímami obsahuje skupinové súťaže s piatimi tímami. Družstvá, ktoré skončili na druhom a prvom mieste z dvoch skupín, postupujú do semifinále.

Najväčšie Kabaddi udalosti a turnaje
Tipy na stávkovanie Kabaddi

Tipy na stávkovanie Kabaddi

Výskum je kľúčom k víťaznej stávke na Kabaddiho zápas. Tí, ktorí uzatvárajú víťazné stávky, vsádzajú inteligentne, pretože rozumejú podrobným informáciám o športe, tímoch a hráčoch. Pravidelné sledovanie hier môže stávkujúcim pomôcť pochopiť jednotlivých hráčov, schopnosti tímu a celkové pravdepodobnosti výkonu.

Správy o tom, ktorí hráči sa zotavujú zo zranenia, môžu ovplyvniť to, ako môže hráč stávkovať. Ak tímu chýba vplyvný hráč, jeho absencia pravdepodobne ovplyvní hru tímu.

Je tiež dôležité skontrolovať štatistický záznam tímu. Historické výhry a prehry sú tiež ukazovateľom toho, ako môže tím hrať v konkrétnych zápasoch. Minulá výkonnosť však nie je nevyhnutne ukazovateľom budúceho výsledku.

Rozvrhy sú faktorom výkonnosti tímu. Ak tím cestuje pred zápasom, dlhé a konzistentné cestovanie môže ovplyvniť priebeh zápasu. Ak tím hral domáce zápasy sústavne, príležitosť oddýchnuť si od cestovania môže zlepšiť šancu tímu poraziť súper. Zhromažďovaním informácií o tímoch Kabaddi a konkrétnych hráčoch zvyšuje hráč svoju šancu na presnú stávku. Výber stávkovania s kurzom je tiež spôsob, ako vyhrať. Šance sú vo všeobecnosti správne v 50 percentách prípadov.

Tipy na stávkovanie Kabaddi
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Licencované športové stávky ponúkajúce stávkové príležitosti Kabaddi musia ponúkať informácie o zodpovednom hraní. Platformy poskytujú možnosti sebavylúčenia, čo dáva hráčovi možnosť odhlásiť sa zo stávkovania na určité obdobie.

Počas časového rámca samovylúčenia platforma hráčovi nedovolí stávkovať. Inovatívne technológie teraz varujú hráčov na zúčastnených webových stránkach, ak hráč prejavuje rizikové správanie pre závislosť od hazardných hier. Integráciou umelej inteligencie do softvéru na hazardné hry môžu niektoré športové stávky Kabaddi sledovať trendy a zvyky hráčov online.

Hráči si tiež môžu pred stávkou nastaviť limit vkladu. Limity umožňujú hráčovi zastaviť stávkovanie po strate vopred stanovenej sumy peňazí. Tieto kontroly a protiváhy pomáhajú jednotlivcovi spolupracovať s online kasínami a stávkovými kanceláriami pri prevencii závislosti od hazardných hier.

Niektoré krajiny podľa zákona vyžadujú od licencovaných online stávkových kancelárií Kabaddi overenie veku majiteľa účtu, aby tak ochránili neplnoletých pred zapojením sa do hazardných hier v ranom veku. V rôznych krajinách sú zavedené aj reklamné obmedzenia, aby sa zabezpečilo, že neplnoletí nebudú nabádaní k hazardu. Integrácia procesov zodpovedných hazardných hier do hazardných hier prostredníctvom stávok zaisťuje, že kasína chránia hráčov a chránia neplnoletých.

Zodpovedné hazardné hry