Všetko o American Football Odds

Lopta sa prenáša nosením pri sebe (rýchlo), alebo hádzaním a prihrávaním od jedného člena vlastného družstva druhému (prihrávanie).

Body je možné získavať rôznymi spôsobmi, vrátane prihrávania lopty cez bránkovú čiaru, hodenia lopty hráčovi, ktorý prekročil bránkovú čiaru (čo je v oboch prípadoch touchdown), alebo streľby cez bránkové žrde (pole cieľ). Víťazom je tím s najväčším počtom bodov po uplynutí času.

Hra zvyčajne trvá 60 minút rozdelených do 4 častí po 15 minút.

Všetko o American Football Odds
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko o kurzoch na americký futbal, stávkových líniách a spreadoch

Všetko o kurzoch na americký futbal, stávkových líniách a spreadoch

Väčšina z stávky na americký futbal sú vlastne stávky na ligu NFL. NFL pozostáva z 32 tímov rozdelených do 8 divízií a každý tím odohrá 17 zápasov počas základnej časti. Toto je krátka sezóna v porovnaní s väčšinou ostatných líg, hrá sa od začiatku septembra do začiatku februára.

Kvôli krátkej dĺžke sezóny môže byť NFL výzvou pre tých, ktorí radi vsádzajú na ligu, pretože obmedzený počet zápasov a súperiace tímy sťažujú posúdenie skutočného potenciálu, ktorý tímy majú. Ale je to výzva, ktorej čelí každý a môže sa stať výhodou pre pripravených.

Všetko o kurzoch na americký futbal, stávkových líniách a spreadoch
Kurzy na americký futbal a ako staviť na americký futbal

Kurzy na americký futbal a ako staviť na americký futbal

A stávka na peňažnú hranicu je ten, v ktorom si vyberiete, kto vyhrá zápas. Nemusíte predvídať ďalšie aspekty hry, stačí si vybrať víťaza medzi tímom A a tímom B. Väčšina začiatočníkov volí tento typ stávky, pretože sa zdá byť najjednoduchší.

Rozšíril sa americký futbal

Najpopulárnejšia forma stávkovania na americký futbal je rozšírená, ktorá sa nazýva aj hendikepové stávkovanie. Najlepší spôsob, ako opísať túto formu stávkovania, je príklad. Takže ak vidíte zápas medzi New Orleans Saints a Dallas Cowboys s rozdielom -3,5 bodu na New Orleans, čo to presne znamená?

To znamená, že svätci, aby pokryli spread, musia vyhrať minimálne o 4 body. Na druhej strane, ak sa chystáte staviť na Cowboys, vyhráte, ak vyhrajú alebo prehrajú maximálne o tri body.

Stávková kancelária tak v podstate odhadla maržu, ktorá robí hru 50-50. V našom príklade stávková kancelária amerického futbalu nastavila spread pre New Orleans na -3,5, pretože verí, že existuje 50% šanca, že Chicago vyhrá aspoň o 4 body, alebo 50% šanca, že to tak nie je.

Bohužiaľ, ak vieme, že stávkové kancelárie neponúkajú kurzy „párne peniaze“ vo výške 2,00 a pri stávkovaní na spread je to zvyčajne kurz 1,85 až 1,90, znamená to, že na vyrovnanie musíte vyhrať aspoň 52,5 % svojich stávok. Je to ťažšie, ako sa zdá. Tak či onak, ak chcete byť dlhodobo úspešní, zlatý rez by bol 55,5 %.

Kurzy na americký futbal a ako staviť na americký futbal
Vysvetlenie stávkových línií amerického futbalu

Vysvetlenie stávkových línií amerického futbalu

Niečo, čo je veľmi dôležité mať na pamäti pri stávkovaní na stávkové rady amerického futbalu, je niečo, čo sa nazýva kľúčové čísla.

Kľúčové čísla sú najbežnejšími okrajmi víťazstva hry NFL. V poradí podľa vzhľadu sú 3 body, 7 bodov a 10 bodov. Za posledných 20 sezón sa takmer tretina zápasov skončila jedným z týchto troch rozdielov.

Prečo by ste teda mali mať na pamäti kľúčové čísla? Ak vezmeme do úvahy, že za posledných 20 sezón skončilo 16 % zápasov s rozdielom 3 bodov, je dôležité, že ak stavíte na spread NFL, rozumiete rozdielu medzi líniou 2,5 a líniou 3,5 alebo 6,5 a 7.5.

Keďže toľko hier končí na týchto hraniciach, znamená to, že rozdiel 1 bodu medzi rozpätím 2,5 a 3,5 bodu je oveľa výraznejší ako rozdiel 1 bod medzi rozpätím 4,5 a 5,5 bodu alebo dokonca rozdiel 2 bodov medzi rozpätím od 10,5 do 12,5 bodu.

Pre zjednodušenie: povedzme, že Baltimore Ravens dostali spread +3,5 bodu. Pretože 3-bodové rozpätie je také zavedené a bežné, že o 0,5 viac, o ktoré sa Havrani dostali, je oveľa cennejšie ako nejakých 0,5 bodu v 5- alebo 8-bodovom prípade, pretože sa vyskytujú oveľa menej často.

Vysvetlenie stávkových línií amerického futbalu
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na americký futbal

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na americký futbal

Vzhľadom na skutočnosť, že NFL je najpopulárnejšou ligou v USA, každá stávková kancelária amerického futbalu ponúka rôzne rady o zápasoch NFL a univerzitnom futbale. S vedomím, že stávky na spread sú najbežnejšou líniou amerického futbalu, stávkové kancelárie vynakladajú mimoriadne úsilie, aby boli také dobré, ako sa len dá.

To však neznamená, že neexistujú žiadne rozdiely, pokiaľ ide o šance a rozdiely medzi nimi online športové stávky. Americký futbal je šport, v ktorom zmena jedného bodu v rozložení spôsobí najväčší rozdiel vo všetkých športoch.

Zvyčajne medzi dvoma zápasmi, ktoré tím odohrá, je aspoň jeden týždeň. V tom čase môže dôjsť k mnohým udalostiam, ktoré ovplyvnia šance a čiary. Toto je obdobie, kedy by malo prebiehať porovnanie kurzov. Akákoľvek významná zmena môže byť použitá na podanie stávky na kurz, ktorý by priniesol dobrú hodnotu.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na americký futbal
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy amerického futbalu

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy amerického futbalu

Sezóna amerického futbalu neponúka veľa hier ako bejzbal a basketbal. Táto skutočnosť robí hľadanie správnej stávkovej kancelárie amerického futbalu online ešte dôležitejšou, pretože ju chcete mať najlepšie možné stávkové kurzy a linky pripravené na začiatok sezóny.

10bet, BetVictor, Gunsbet a Melbet ponúkajú všetko, čo by každý stávkar na americký futbal potreboval.

Americký futbal, ako jeden z najdynamickejších športov, možno označiť za šachovú partiu dvoch tímov. Každý tím má vo svojom playbooku desiatky a dokonca stovky akcií, ktoré má k dispozícii a ktoré pilne nacvičoval.

Niektoré akcie sú veľmi bezpečné, zatiaľ čo iné sú riskantné, ale ak sú vykonané dobre, môžu získať veľa priestoru.

Rovnako by to malo byť aj s vašimi činmi pri uzatváraní stávky. Uistite sa, že ste si urobili domácu úlohu a nájdite najlepšiu stávkovú kanceláriu, ktorej by ste sa na sezónu držali a dúfajme, že z toho budete mať úžitok.

Nemôžete ovplyvniť výsledok hry, ale určite sa môžete dostať do najlepšej možnej situácie, aby ste čo najviac profitovali, ak sa vaša stávka zmení na víťaznú.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy amerického futbalu
Tipy a triky pre stávkové kurzy na americký futbal

Tipy a triky pre stávkové kurzy na americký futbal

Tvrdá práca a výskum sú dve nevyhnutné online stratégie stávkovania na americký futbal. Musíte absorbovať čo najviac informácií o tíme, na ktorý tipujete, ako aj o ich súperovi. Americký futbal je agresívny šport, ktorý často vedie k zraneniam hráčov.

Ak chcete vedieť, či na nadchádzajúcom podujatí nebudú chýbať nejakí kľúčoví hráči, pozrite si správy o zraneniach tímu. Absencia kľúčového hráča môže viesť k drastickému poklesu výkonnosti celého tímu.

Okrem toho treba skúmať štatistiky každého jednotlivého hráča, výkony mužstva v predchádzajúcej sezóne, vidieť dôležitosť zápasov a ďalšie faktory, ktoré môžu ovplyvniť konečný výsledok.

V zápasoch amerického futbalu je dôležitá aj výhoda domáceho ihriska. Urobte si prieskum porovnaním úspešnosti zápasov vášho tímu doma a vonku. Podľa všeobecných štatistík tímy hrajúce doma vyhrávajú v 60 % prípadov. Tímy hrajúce vonku môžu byť znevýhodnené kvôli davovému efektu, únave z cestovania, rozdielu časových pásiem a podobne.

Nakoniec by sme chceli spomenúť, že tréneri a ich taktika zohrávajú dôležitú úlohu v konečnom výsledku každého zápasu. Tréneri používajú opakujúce sa stratégie, ktoré môžu byť proti niektorým súperom veľmi dobré a proti iným zlyhávajú.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na americký futbal
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková