Hrajte American Football online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Americký futbal je jedným z najpopulárnejších športov v Spojených štátoch. A ako každý iný šport má svoju vlastnú stávkovú kultúru. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako staviť na zápasy amerického futbalu. Najjednoduchším a najbežnejším spôsobom je staviť na to, kto hru vyhrá. S mnohými online stávkovými kanceláriami, z ktorých si môžete vybrať, je stávkovanie na americký futbal zábavným a vzrušujúcim spôsobom, ako tráviť čas.

Pre tých, ktorí radi tipujú tento šport, je určený tento príspevok. Príspevok má všetko, čo hráč potrebuje, aby mohol začať so stávkovaním na americký futbal, od toho, ako podať stávku až po pochopenie kurzov.

Hrajte American Football online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stávky na americký futbal

Najlepšie stávky na americký futbal

Stávkovanie na americký futbal je jednoducho stávkovanie na výsledok zápasov amerického futbalu. Americký futbal je komplexný šport s mnohými premennými, ktoré môžu ovplyvniť výsledok zápasu. To znamená, že pre tipujúcich je tu veľa príležitostí na zábavu.

História stávkovania na americký futbal

Stávkovanie na zápasy amerického futbalu siaha až do konca 19. storočia. Americký futbal je veľmi starý šport a stávkovanie naň môže byť rovnako staré ako hra samotná. Vážne stávkovanie na tento šport však začalo, keď sa stávkové stránky stali hitom po vynájdení online športových stávok.

Aké populárne je stávkovanie na americký futbal?

Stávkovanie na americký futbal je veľmi populárna americká zábava. Vzhľadom na obrovský záujem o zápasy je k dispozícii veľa športových bookmakerov, z ktorých si môžu stávkujúci vybrať. V skutočnosti má tento šport jeden z najvyšších počtov stávok na zápas v porovnaní s inými športovými udalosťami v krajine krajina.

Najlepšie stávky na americký futbal
Ako staviť na americký futbal

Ako staviť na americký futbal

Podanie stávky na americký futbal je jednoduché. Všetko, čo hráč potrebuje, je online stávková kancelária účet a nejakú hotovosť. Tu sú kroky na podanie stávky:

  • Otvorenie účtu v stávkovej kancelárii
  • Vklad hotovosti na účet stávkovej kancelárie
  • Výber zápasu alebo zápasov na stávkovanie
  • Výber sumy na stávku
  • Podanie stávky

Druhy stávok

Je ich veľa rôzne stávky umiestniť na hrách amerického futbalu. Najbežnejším typom je stávka Moneyline, pri ktorej tipujúci hazardujú o to, kto vyhrá hru. Existujú aj prop stávky, čo sú stávky na konkrétne udalosti, ktoré sa môžu v hre stať, napríklad koľko touchdownov hráč strelí.

Pre tých, ktorí chcú staviť na celkový výsledok sezóny, existujú budúce stávky. Tento typ stávky umožňuje tipujúcim staviť na to, ktorý tím vyhrá Super Bowl alebo Konferenciu amerického futbalu (AFC).

Ako staviť na americký futbal
Stávkové kurzy na americký futbal

Stávkové kurzy na americký futbal

Kurzy v stávkovaní na americký futbal sa líšia v závislosti od stávkovej kancelárie a zápasu, na ktorý sa vsádza. Kurzy na americký futbal sa však zvyčajne vyjadrujú v amerických kurzoch alebo desatinných číslach.

Napríklad americké kurzy začínajú číslom vyšším ako jedna a uvádzajú, koľko bude vyplatených, ak stávka vyhrá, tj +100 znamená, že pri stávke 100 USD sa vyhrá 100 USD.

Stávkové kurzy na americký futbal
Aké faktory môžu ovplyvniť stávkové kurzy na americký futbal?

Aké faktory môžu ovplyvniť stávkové kurzy na americký futbal?

Americký futbal môže ovplyvniť viacero faktorov stávkové kurzyvrátane času, ktorý zostáva do začiatku zápasu amerického futbalu. Napríklad, ak do začiatku hry zostávajú menej ako dve minúty a celé hodiny predtým pršalo bez zastavenia, hráči budú musieť pri uzatváraní stávok zvážiť tieto faktory. Medzi ďalšie faktory patria:

Tímová forma

Stávkové kurzy na americký futbal sú ovplyvnené formou tímu, takže tipujúci si musia pred uzatváraním stávok uvedomiť, či sa tímom darí alebo nie.

Výber tímu

Akí hráči budú hrať? Akékoľvek zranenia najlepších hráčov v tíme by narušili ich šance na víťazstvo. Výber tímu je teda niečo, čo určite ovplyvní šance.

Miesto

Hry amerického futbalu sa nehrajú vo všetkých častiach sveta. Niektoré krajiny nemajú tento šport, takže stávkové kancelárie niekedy ponúkajú kurzy v závislosti od miesta konania zápasu. Okrem toho niektoré miesta uprednostňujú určité tímy.

Aké faktory môžu ovplyvniť stávkové kurzy na americký futbal?