Hrajte Horse racing online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Konské dostihy sa často nazývajú športom kráľov. Je to jeden z najpopulárnejších športov na svete, na ktorý sa dá stávkovať, a siaha do histórie takmer každej civilizácie. Elegancia týchto obrovských, mocných zvierat porazí srdce každého človeka. Odvtedy sa objavilo mnoho variácií, vrátane psích dostihov a dokonca aj dostihov ošípaných, no kone kraľujú svetu stávkovania.

V dnešnej dobe, keď je online stávkovanie tak široko dostupné, by ste len ťažko hľadali športovú knihu, ktorá neponúka konské dostihy ako šport, na ktorý sa dá staviť. Najlepšia časť? Vždy existujú preteky, na ktoré sa dá staviť kedykoľvek počas dňa v niektorej časti sveta!

Hrajte Horse racing online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo sú stávkovanie na konské dostihy?Ako staviť na konské dostihyStávkové kurzy na konské dostihy
Čo sú stávkovanie na konské dostihy?

Čo sú stávkovanie na konské dostihy?

Stávkovanie na konských dostihoch sa datuje stáročiami a je jednou z najstarších foriem športu a hazardných hier, ktoré ľudia poznajú. Predpokladá sa, že stávkovanie na umiestnenie koňa v dostihoch sa začalo v roku 1600 v r Spojene kralovstvo, a odvtedy je stálicou pre hazardných hráčov.

Konské dostihy sa konajú na všetkých kontinentoch sveta, dokonca aj v niektorých krajinách, kde sú hazardné hry zakázané. Prečo je toto? Je to preto, že niektoré jurisdikcie považujú stávkovanie na dostihy za parimutuel stávku, čo znamená, že tipujete na umiestnenie troch najlepších koní. Dnes je stávkovanie na konských dostihoch stále jedným z najpopulárnejších spôsobov hazardných hier. So zvýšeným využívaním online športových kníh sú konské dostihy také dostupné ako kedykoľvek predtým.

Existujú dokonca virtuálne dostihy, ktoré organizujú online športové knihy, ktoré pozostávajú z oblasti počítačom generovaných a riadených koní. Hoci teraz môžete staviť z mobilného telefónu alebo počítača, konské dostihy sú vždy športom, ktorý si najlepšie vychutnáte osobne.

Čo sú stávkovanie na konské dostihy?
Ako staviť na konské dostihy

Ako staviť na konské dostihy

Stávkovanie na dostihy môže byť také jednoduché alebo zložité, ako si vyberiete. Najjednoduchšia stávka sa nazýva priama stávka a doslova vyberá víťaza pretekov. Skutočná zábava pri stávkovaní na konské dostihy prichádza, keď začnete vsádzať na exotické stávky. Príkladom exotickej stávky je stávka Trifecta, kde si vyberiete najlepších troch koní v poradí, v akom skončia.

Existuje aj stávka Exacta, kde si vyberáte prvých dvoch koní v poradí, v akom skončia, ako aj stávka Superfecta, kde si vyberáte prvých štyroch koní v poradí. Vzhľadom na to, aké ťažké a zriedkavé je pre stávkujúceho dosiahnuť tieto exotické stávky, sú výplaty oveľa vyššie ako priame stávky.

Ako staviť na konské dostihy
Stávkové kurzy na konské dostihy

Stávkové kurzy na konské dostihy

Online stávkovanie na dostihy je jedinečné, pokiaľ ide o zverejnené kurzy. Na rozdiel od podobných športov Americký futbal a basketbal, kde bookmakeri zabezpečia bodový spread, sa stávky na dostihy väčšinou točia okolo víťazov dostihov.

Kurzy sa poskytujú pred začiatkom pretekov a zvyčajne sa uvádzajú vo forme zlomku, pričom čím vyšší je kurz, tým väčšia je výplata. Tu je príklad: zverejnený kurz na koňa A na víťazstvo v dostihoch je ½ a stávkujúci vsadí 5,00 USD. Ak kôň A vyhrá dostihy, tipujúci dostane výplatu 7,50 USD.

Tieto kurzy sú zverejnené pred pretekom a pred začiatkom pretekov sa často veľmi nemenia. Veci, ktoré môžu mať vplyv na zverejnené kurzy, sú väčšinou veci ako ústne podanie a fámy o konkrétnom koňovi. Existujú aj iné faktory, ako je daždivé počasie na vonkajšej dráhe, kde niektoré kone zvládajú klzké dráhy lepšie ako iné. Typ trate môže byť tiež zohľadnený v kurze konkrétneho koňa, ale väčšinou sa tieto kurzy v deň pretekov nemenia.!

Stávkové kurzy na konské dostihy