Hrajte Horse Racing online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Konské dostihy sa často nazývajú športom kráľov. Je to jeden z najpopulárnejších športov na svete, na ktorý sa dá stávkovať, a siaha do histórie takmer každej civilizácie. Elegancia týchto obrovských, mocných zvierat porazí srdce každého človeka. Odvtedy sa objavilo mnoho variácií, vrátane psích dostihov a dokonca aj dostihov ošípaných, no kone kraľujú svetu stávkovania.

V dnešnej dobe, keď je online stávkovanie tak široko dostupné, by ste len ťažko hľadali športovú knihu, ktorá neponúka konské dostihy ako šport, na ktorý sa dá staviť. Najlepšia časť? Vždy existujú preteky, na ktoré sa dá staviť kedykoľvek počas dňa v niektorej časti sveta!

Hrajte Horse Racing online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy stávkovania na dostihy

Základy stávkovania na dostihy

Konské dostihy sú všeobecne známe ako šport kráľov. Ako jeden z najznámejších športov na svete, na ktorý sa dá stávkovať, siaha do histórie takmer v každej civilizácii.

Elegancia týchto obrovských, mocných zvierat bije srdce každého človeka. Odvtedy sa vyskytlo veľa interpretácií, ako napríklad preteky psov a preteky ošípaných. Napriek tomu kone kraľujú predovšetkým, pokiaľ ide o svet stávkovania.

V súčasnosti by stávkujúci len ťažko hľadal športovú knihu, ktorá neponúka konské dostihy ako šport, na ktorý sa dá stávkovať vďaka tak široko dostupnému online stávkovaniu. Čo je na tom najlepšie, možno sa pýtate? Vždy sa dá staviť na preteky kdekoľvek a kedykoľvek v niektorej časti sveta!

Základy stávkovania na dostihy
Čo sú stávky na konské dostihy?

Čo sú stávky na konské dostihy?

Stávkovanie na konských dostihoch sa datuje po stáročia a je jednou z najstarších foriem športu a hazardných hier, aké ľudstvo pozná. Hovorí sa, že stávkovanie koní v dostihoch sa začalo v roku 1600 v Spojenom kráľovstve a odvtedy je pre hráčov stálicou.

Konské dostihy sa konajú na každom kontinente a dokonca sa konajú aj v niektorých krajinách kde sú hazardné hry zakázané. Ako to môže byť pravda? Niektoré jurisdikcie považujú stávkovanie na dostihy za parimutuel stávku, čo znamená, že hráči vsádzajú na umiestnenie troch najlepších koní.

Dnes je stávkovanie na konské dostihy stále jedným z najpopulárnejších spôsobov stávkovania na šport. Staviť na dostihové udalosti ako napr Trojkoruny alebo Kentucky Derby sú najlepšie príležitosti pre nových aj pre skúsených stávkarov. Konské dostihy neboli nikdy tak dostupné ako so zvýšeným využívaním online stávkových kancelárií.

Virtuálne dostihy sú organizované online stávkovými kanceláriami, ktoré pozostávajú z oblasti počítačom generovaných a riadených koní. Zatiaľ čo hráči teraz môžu staviť z mobilného telefónu alebo počítača, konské dostihy sú vždy športom, ktorý si najlepšie vychutnáte osobne.

Čo sú stávky na konské dostihy?
Ako staviť na konské dostihy

Ako staviť na konské dostihy

Stávky na konské dostihy môžu byť také jednoduché alebo zložité, ako si hráč vyberie. Najjednoduchšia stávka sa nazýva priama stávka a je to vtedy, keď hráč vyberie víťaza pretekov. Intenzívne stávkovanie na konské dostihy prichádza, keď hráč začne vsádzať na exotické stávky, ako je napríklad stávka trifecta. To je, keď hráč vyberie prvých troch koní v poradí, v akom skončili.

Existuje aj stávka presných, kde si hráč vyberie dvoch najlepších koní v poradí, v akom skončia. Okrem toho je tu stávka superfecta, kde hráč vyberie štyroch najlepších koní v poradí. Vzhľadom na to, aké náročné a zriedkavé je pre stávkujúceho dosiahnuť tieto exotické stávky, sú výplaty oveľa vyššie ako priame stávky.

Online stávkovanie výrazne zlepšilo odvetvie stávkovania na dostihy. Rozšíril sa do mnohých častí sveta a stal sa tak trochu vstupným bodom pre športových stávkarov. Okrem toho stĺpce tipov na športové stávky na konské dostihy lákajú úžasných čitateľov.

Aby mohol hráč staviť, všetko, čo musí urobiť, je nájsť online stávková stránka ktorá na svojom trhu ponúka konské dostihy. Potom si hráči môžu otvoriť a načítať stávkový účet a okamžite začať stávkovať.

Tu je rozpis stávok:

  1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na konské dostihy, a vykonajte vklad.
  2. Vyberte si dostihovú udalosť, na ktorú si chcete staviť.
  3. Vyberte si konské dostihy, na ktoré chcete staviť.
  4. Vyberte výšku vkladu.
  5. Umiestnite stávku.

Stávkovanie na dostihy je pre tipujúcich skvelý spôsob, ako sa zapojiť do športovej ligy. Konské dostihy sú rýchle, s mnohými možnosťami stávok. Stávkujúci môžu staviť na víťazné kone, najrýchlejšie bežecké časy a oveľa viac.

Ako staviť na konské dostihy
Výpočet stávkových kurzov na konské dostihy

Výpočet stávkových kurzov na konské dostihy

Tu je jednoduchý rozpis: Kurzy na stávkovanie sú pravdepodobnosť, že sa udalosť stane. Ak je pravdepodobné, že sa niečo stane (napr. obľúbený kôň vyhrá), má nižší kurz a ponúka stávkarom mizivé výnosy. Šance sú určené mnohými faktormi, ako je forma koňa, nové podpisy, zranenia a ďalšie.

Kurzy vo všeobecnosti odhadujú a poskytujú stávkové kancelárie. Stávkujúci len dokončia svoj výber na základe vyšetrenia alebo rafinovanej intuície. Kurzy na určitý zápas sa môžu v priebehu týždňa alebo jednotky zmeniť.

Online stávkovanie na dostihy je jedinečné, pokiaľ ide o zverejnené kurzy. Na rozdiel od prípadov, keď stávkové kancelárie poskytujú bodové rozšírenie amerického futbalu a basketbalu, stávky na konské dostihy sa väčšinou zameriavajú na víťazov dostihov.

Výpočet stávkových kurzov na konské dostihy
Vypočítajte si kurzy stávok na kone ako profesionál

Vypočítajte si kurzy stávok na kone ako profesionál

Kurzy sa poskytujú pred začiatkom pretekov a zvyčajne sa uvádzajú ako zlomky; čím vyšší je kurz, tým väčšia je výplata. Napríklad zverejnený kurz na koňa A na víťazstvo v dostihoch je ½ a stávkujúci vsadí 10,00 USD. Povedz, že kôň A vyhrá preteky; potom stávkujúci dostane výplatu 15 USD.

Tieto pravdepodobnosti sú zverejnené pred pretekom a pred začiatkom pretekov sa často výrazne nemenia. Aspekty, ktoré ovplyvňujú uverejnené kurzy na dostihy sú zvyčajne ústne a klebety týkajúce sa určitého koňa.

Medzi ďalšie prvky patrí daždivá klíma na vonkajšej dráhe. Zatiaľ čo niektoré kone zvládajú klzké trate, iné nie. Typ trate môže tiež zahrňovať šance určitého koňa. Väčšinou sa však tieto kurzy v deň pretekov nemenia!

Ak je pravdepodobné, že tím vyhrá, no jeho hviezdny hráč sa počas tréningu zraní, jeho šance sa upravia. Tí, ktorí chcú uzatvárať stávky, tak urobia po zdieľaní nových kurzov. Tí, ktorí uzavreli stávky skôr, si nechávajú tikety.

Kurzy sa môžu medzi stávkovými stránkami líšiť, takže stávkujúci si musí urobiť prieskum. Rozdiel je však zriedka významný, pokiaľ hráč nevsádza celý majetok.

Vypočítajte si kurzy stávok na kone ako profesionál
Faktory pre kurzy v konských dostihoch

Faktory pre kurzy v konských dostihoch

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú šance na dostihy. Stávkujúci musia zvážiť minulú výkonnosť jednotlivých koní. Fanúšikovia stávkovania na konské dostihy si môžu pozrieť štatistiky online, aby zistili, či im ich preferovaný kôň môže priniesť veľké peniaze. Mal kôň v poslednej dobe sériu prehier? Ako jeden kôň obstojí v konkurencii? Ako sa im darí najmä v poslednej dobe?

Je potrebné zvážiť aj dĺžku okruhu. Čo sa týka stávkovania koní, fanúšikovia by si tiež mali uvedomiť, že konské dostihy sa zvyčajne konajú na tratiach, ktoré sú dlhé niekoľko kilometrov. To môže mať vplyv na to, ako sa kôň postaví v pretekoch, čo znamená, či sa bude držať späť a na konci si pôjde po víťazstvo, alebo sa pokúsi udržať si prvé miesto od začiatku. Plány teda môže ovplyvniť veľa faktorov.

Preteky zvierat, konkrétne konské a dostihy chrtov, nie je len o sile a presnosti zvieraťa. Napríklad tréner koní tiež hrá dôležitú úlohu v kurze pretekov. Kone trénované skúsenými trénermi majú vždy väčšiu šancu vyhrať. Okrem toho musia stávkujúci zvážiť aj rodinnú líniu koňa a to, ako to môže ovplyvniť jeho výkon.

Faktory pre kurzy v konských dostihoch
Ďalšie faktory stávkovania na kone, na ktoré si treba dať pozor

Ďalšie faktory stávkovania na kone, na ktoré si treba dať pozor

Vek a úroveň kondície súťažiaceho koňa tiež ovplyvňujú šance, rovnako ako u ľudí. Napríklad pridanie nových koní do zostavy, ktoré sú mladé a v najlepších rokoch, často stlačí favoritov v poradí klovania.

Pozitívnou časťou koní v dostihoch je, že nepotrebujú príliš dlhú prestávku medzi dostihmi, čo im umožňuje zúčastniť sa na viacerých. To znamená, že stávkujúci môžu nastaviť viacero stávok na konkrétne kone, pričom majú konzistentnú formu.

Ak sa stávkujúci chce dostať trochu hlbšie, musí sa pozrieť do formy koňa. Niektoré z nástrojov používaných na výber predpovedí konských dostihov zahŕňajú virtuálny prediktor, formulár bežca a ukazovatele, ktoré je potrebné študovať, aby ste umiestnili správne šance.

Analýza formy bežca je nevyhnutná a osobitná pozornosť by sa mala venovať časom, ktoré kone dosahujú na podobných vzdialenostiach. Dôraz by sa mal klásť aj na ich konečné umiestnenie v analyzovaných pretekoch.

Vzhľadom na to, ako rýchlo tieto preteky prebiehajú od začiatku do konca, v skutočnosti nie sú k dispozícii žiadne stávky v hre. To znamená, že stávkovanie na úplného víťaza je zvyčajne spôsob stávkovania, ktorého sa väčšina hráčov bude držať. Stávkujúci si však môžu staviť aj to, ako dlho budú podľa nich preteky trvať, na akej pozícii sa konkrétny kôň umiestni a či niektorý z koní môže zakopnúť.

Najdôležitejšou zo všetkých informácií je stránka s výsledkami dňa o koňoch. To povie stávkarom, ako sa darí koňom v daný deň, čo hráčom umožňuje robiť najaktuálnejšie stávkové voľby. Je to tiež dôležitá informácia o tom, kde sú horúce pasce konkrétnej dráhy, čo naznačuje, kde môže byť kôň ťahaný. To umožňuje zúžiť pole a ľahšie vybrať víťaza.

Ďalšie faktory stávkovania na kone, na ktoré si treba dať pozor
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Pretože dostihy sú obľúbeným športom v oblasti stávkovania, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnienke, že ak vsádza na tento šport, musí poznať detaily. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Kľúčové informácie

  • S vedomím, že úplný víťaz je jedným z jediných štýlov stávkovania, urobte si prieskum
  • Nevsádzajte na smoliar; držať sa šampiónov
  • Ak sa preteky konajú vonku, zvážte, ako môže počasie zohrávať úlohu pri výkone koňa
Nevsádzajte na Hype