Všetko o Basketball Odds

Basketbal, najmä NBA, v posledných desaťročiach ovládol svet a stal sa jedným z najpopulárnejších svetových športov. NBA je pravdepodobne jedinou najúspešnejšou športovou organizáciou na svete, a preto je jednou z obľúbených pre stávkarov.

To isté platí pre Euroligu, ACB ligu, Eurocup ako aj medzinárodné turnaje ako Svetový pohár či Olympijské hry. Basketbal má mnoho špecifických prvkov a najlepšie online stávkové kancelárie ponúkajú rôzne rady na stávkovanie.

Všetko o Basketball Odds
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Ako čítať basketbalové stávkové kurzy?

Ako čítať basketbalové stávkové kurzy?

Vzhľadom na to je veľmi dôležité, ako čítať stávkové kurzy na basketbal, pretože existujú veľa rôznych kurzov a linky. Od peňažnej línie, rozpätia bodov a celkového počtu bodov nad/pod až po stávkovanie na samostatné štvrtiny a polčasy, to všetko je len časť toho, čo basketbalové online stávkové stávky ponúkajú.

The basketbalové stávkové kancelárie online, ktorí chcú vyniknúť, ponúkajú stávkové rady na štatistiky jednotlivých hráčov. V súčasnosti môžete staviť na body hráčov, doskoky, asistencie, krádeže, bloky, obraty, dosiahnuté trojky a trestné hody.

Zdá sa, že je to všetko pripravené na dokonalý stávkový zážitok pre každého fanúšika stávkovania na basketbal, ale ak nepoznáte stávkové rady a ako čítať basketbalové kurzy, môžete sa stratiť.

Ako čítať basketbalové stávkové kurzy?
Všetko o basketbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Všetko o basketbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Jedným zo základných prvkov každého kolektívneho športu je trvanie hry. Basketbal je jedným z mála športov, ak nie jediným, ktorého hry trvajú rôzne v závislosti od ligy. The hry NBA a hry z niektorých iných líg, ako je čínska CBA alebo filipínska PBA, sa hrajú v intervaloch 4 x 12 minút alebo celkovo 48 minút.

Basketbalové zápasy v Európe alebo všetky tie, ktoré organizuje FIBA, sa hrajú v 4 častiach po 10 minút alebo celkovo 40 minút.

Pred položením stávky je veľmi dôležité vedieť, ako dlho bude basketbalový zápas trvať, najmä ak chcete staviť na over/under.

Basketbalové kurzy

Žiadny basketbalový zápas nemôže skončiť remízou, čo znamená, že každý z nich musí mať víťaza. Určité percento basketbalových zápasov končí nerozhodne po riadnych 40 alebo 48 minútach. V týchto prípadoch sa hrajú 5-minútové predĺženia, kým jeden z tímov neskončí ako víťaz týchto tretiniek.

S vedomím, že basketbalové stávkové kancelárie online ponúkajú 2- a 3-cestnú finančnú linku. V 2-cestnej peňažnej línii získate iba kurz na výhru každého tímu. V 3-cestnej peňažnej línii okrem týchto dvoch uvidíte basketbalové stávkové kurzy na nerozhodný výsledok.

Pokiaľ ide o stávkovanie na štvrtiny alebo polovice, 3-cestná peňažná línia je najbežnejšia, pretože štvrtina alebo polovica môže skončiť remízou.

Basketbalové nátierky

Stávkovanie na basketbal je známe používaním spreadov. Výpočet spreadov je niečo, čo najlepšie online stávkové kancelárie darí sa veľmi dobre. Účelom spreadu v basketbalových stávkach je poskytnúť obom tímom rovnakú šancu na výhru nastavením spreadu v určitom bode. Aké bude šírenie závisí od mnohých faktorov, ako sú súpisky, záznamy, posledné skóre, harmonogram hlásení zranení atď.

Všetko o basketbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch
Ako staviť na basketbalový spread

Ako staviť na basketbalový spread

Ako staviť na basketbalový spread najlepšie opíše príklad. Predpokladajme teda, že Golden State Warriors hrajú za Charlotte Hornets. The Warriors ako jeden z najlepších tímov za posledné desaťročie by boli favoritom tejto hry. Vďaka tomu bude spread pre Warriors niekde okolo -9,5 bodu.

Tento spread znamená, že ak umiestnite stávku na bojovníkov, aby ste pokryli spread, budú musieť vyhrať aspoň o 10 bodov. Na druhej strane, ak vsadíte na Hornets, vaša stávka bude víťazná, ak Hornets vyhrajú hru alebo prehrajú, ale nie o viac ako 9 bodov.

Ako staviť na basketbalový spread
Vysvetlenie stávkových línií na basketbal

Vysvetlenie stávkových línií na basketbal

Basketbalové stávkové rady sú jednou z najzaujímavejších v tomto odvetví, ale tiež jednou z tých, ktoré si vyžadujú pozornosť. Basketbaloví stávkujúci sú na tom rovnako stávky na moneyline a šírenie, ako aj celkový počet herných bodov.

Viac a menej je jednou z možností, ktoré si mnohí hráči vyberajú pri online stávkovaní na basketbal. Nastavenie celkového bodového rozpätia je podobné ako nastavenie spreadu. Niektoré z najlepších online stávkových kancelárií ponúkajú množstvo nad/pod čiar pre jednu hru s rôznymi kurzami.

Existujú tiež basketbalové stávkové kurzy pre jednotlivé tímy a ich štatistiky v hre, ako aj štatistiky jednotlivých basketbalových hráčov. Stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú najlepšie stávkové kurzy na basketbal, ponúkajú aj rady pre hráčov body, doskoky, asistencie, krádeže, bloky, strelené trestné hody, vytvorené trojky, ako aj rôzne súhrny týchto kategórií.

Pred začiatkom sezóny a jej postupom ponúkajú basketbalové stávky online kurzy na tím, ktorý vyhrá konkrétne majstrovstvá. Existujú aj basketbalové kurzy na štvrtinu s najvyšším alebo najnižším skóre, ktorý tím alebo hráč získa prvé body a mnoho ďalších stávkových kurzov na basketbal.

Vysvetlenie stávkových línií na basketbal
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na basketbal

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na basketbal

Ak ste fanúšikom basketbalových stávok, najmä NBA, musíte si uvedomiť, že kurzy na basketbalové stávky sú pravdepodobne tie, ktoré sa pohybujú najviac. Basketbalové sezóny pozostávajú z mnohých zápasov a pri všetkej úcte k tímov, nie každý je pre nich rovnako dôležitý.

To znamená, že tréneri používajú time management na to, aby obmedzili minúty svojich hviezdnych hráčov v určitých zápasoch alebo ich dokonca nehrali. Správy o týchto krokoch sú len pár hodín pred tipom a basketbalové šance sa rýchlo menia.

Ak vás zaujíma, ako stávkovať na basketbal a ako si vybrať najlepšie možné stávkové kurzy na basketbal, musíte si porovnať kurzy, ktoré poskytujú rôzne basketbalové online stávkové stávky.

Rovnako ako kurzy by sa mali porovnávať aj dané riadky. Existuje mnoho štatistických faktorov, ktoré ovplyvňujú rozpätie bodov a celkovú bodovú maržu, a aj keď všetky online stávkové kancelárie používajú podobné systémy, stále môže existovať veľa rozdielov.

Toto je ešte dôležitejšie, ak vsádzate na štatistiky jednotlivých hráčov, pretože neprítomnosť určitého hráča môže znamenať viac príležitostí na skórovanie pre hráča, na ktorého chcete staviť.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na basketbal
Ktorá stávková kancelária má najlepšie basketbalové kurzy?

Ktorá stávková kancelária má najlepšie basketbalové kurzy?

Každá stávková kancelária ponúka basketbalové stávky online, ale súťaže a ponúkané rady sa často líšia. Najpopulárnejšie basketbalové súťaže ako NBA, NCAA, EuroLeague alebo FIBA World Cup alebo olympiády, by ponúkala každá online stávková kancelária.

Ale ak chcete staviť na iné basketbalové súťaže ako G-League, CBA, PBA alebo Big-Three, budete si musieť urobiť domácu úlohu a nájsť najlepšie basketbalové stávkové kurzy.

Porovnanie šancí medzi rôznymi online bookmakermi nie je jediná vec, ktorú musíte urobiť. V basketbalovom stávkovaní by mali byť predmetom porovnávania aj dané spready a herné, tímové či hráčske súčty. Basketbalové stávkové kancelárie online ako 1xBet, Bet Winner, 22bet, Rabona alebo Nomini ponúkajú väčšinu línií, ale skutočné spready alebo celkové bodové rozpätia nie sú vždy rovnaké.

Niektorí z basketbalových stávkových kancelárií online označujú smer, ktorým idú určité basketbalové kurzy pomocou šípok nahor a nadol alebo zelenej a červenej farby, pričom zelená znamená, že kurzy klesajú a červená znamená, že stúpajú.

Ktorá stávková kancelária má najlepšie basketbalové kurzy?
Tipy a triky pre stávkové kurzy na basketbal

Tipy a triky pre stávkové kurzy na basketbal

Basketbal je šport, pre ktorý je sezóna veľmi dynamická. Tímy NBA odohrajú 3 až 5 zápasov týždenne, pričom často hrajú v noci po sebe. Ide o 82-zápasovú pravidelnú sezónu, kde tímy a tréneri čelia všetkým možným výzvam s hráčmi a personálom.

V Európe hrajú mužstvá vo viacerých súťažiach. Hrajú domácu alebo regionálnu súťaž, niekedy oboje, a tiež medzinárodné súťaže ako EuroLeague, EuroCup či Ligu majstrov.

V takomto dynamickom prostredí forma a ambície tímov stúpajú a klesajú v každej hre. To všetko má vplyv na basketbalové kurzy a ak si chcete byť istí, že vsádzate na najlepšie možné možnosti, musíte všetky tieto informácie sledovať. Niekedy sú kurzy dané na základe záznamov tímu a súpiska, ktorá ide do nasledujúcej hry, vôbec nevyzerá rovnako.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na basketbal
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková