Všetko o Boxing Odds

Box je jedným z najatraktívnejších športov vôbec. Tento šport má milióny fanúšikov po celom svete. Je plný drámy, emócií a akcie, ktoré môže ponúknuť len málo športových podujatí. Na rozdiel od iných športov, ako je futbal, tenis a basketbal, box neponúka toľko stávkových radov.

Keď je však veľký boxerský zápas, mnohí športoví fanúšikovia ho so záujmom sledujú a tiež je veľa ľudí, ktorí vsádzajú na boxerské zápasy.

Mnoho tipujúcich často uzatvára stávky na športy, ktoré nie sú veľmi známe. Toto je jedna z najväčších chýb, ktoré môže začiatočník urobiť. Vždy je dobré poznať pravidlá konkrétneho športu, aby ste sa vedeli lepšie orientovať pri výbere stávky.

Ako čítať stávkové kurzy na box?

Ako čítať stávkové kurzy na box?

Je jasné, že boxerské zápasy sa odohrávajú medzi dvoma boxermi, ktorí proti sebe stoja vo viacerých kolách. Závisí to od typu boxerského zápasu a kategórie účastníkov ohľadom otázky, na koľko kôl je zápas stanovený.

V boxe existujú rôzne kategórie, od veľmi ľahkého po veľmi ťažké, v závislosti od hmotnosti pretekára. Najväčší záujem vyvoláva samozrejme najťažšia kategória, no ani ostatné kategórie nezaostávajú.

Ako čítať stávkové kurzy na box?
Všetko o kurzoch na box, stávkových radoch a spreadoch

Všetko o kurzoch na box, stávkových radoch a spreadoch

Box je bojové umenie ktorý bol v histórii vysoko cenený a jeho popularita neustále rastie, od začiatku 20. storočia až dodnes. Počas histórie nám box priniesol niektoré z najväčších športových legiend, ako sú Muhammad Ali, Rocky Marciano, Mike Tyson, Evander Holyfield, Floyd Mayweather Jr. a Manny Pacquiao, ako aj množstvo nezabudnuteľných rivalít.

Kto koho porazí vo fyzickej konfrontácii, je klasická stávka, ktorá sa objavila dávno pred prvými legálnymi stávkovými kanceláriami a s rozvojom boxu ako uznávaného športu dostala svoj ušľachtilý variant, ktorý si dnes môžu hráči užiť online stávkovaním v boxe.

Aj keď sa stávkovanie na box zdá jednoduché, pretože zrejme musíte len predpovedať, kto vyhrá a prípadne ako skoro a akým spôsobom sa výsledok dostaví, pravdou je, že ak naozaj chcete, potrebujete bohaté športové znalosti a veľký prehľad. byť úspešný v stávkovaní na box.

Všetko o kurzoch na box, stávkových radoch a spreadoch
Ako staviť na box

Ako staviť na box

Víťaz boja

Kto dohrá zápas so zdvihnutými rukami a kto bude na kolenách, to je základná stávka, ktorá v boxe existuje a najväčší počet tipujúcich uzatvára svoje stávky tipujúce víťaza zápasu. Nižšie kurzy sú zvyčajne na boxera uvedeného ako prvého, kto je favoritom.

Nezabudnite však na tretiu možnosť, ktorou je remíza. Tento výsledok nie je v boxe až taký nezvyčajný, pretože stačí, aby jeden rozhodca zostal nerozhodnutý a dvaja mali rozdielne názory a súboj sa skončí remízou s kurzom zvyčajne okolo 25.

Tipovanie víťaza turnaja

Box je často bitka na 12 kôl a niekedy aj dlhodobá vojna s iba jedným možným víťazom. V boxe sú turnaje, s olympiády jeden je najznámejší, v ktorom je možné predpovedať budúceho šampióna, aj keď ho na ceste do finále čaká ešte veľa zápasov.

Takéto stávky sú zvyčajne s vysokým kurzom, no treba brať do úvahy veľa faktorov, vrátane formy a potenciálnych súperov na ceste k titulu.

Ako sa skončí boj

Stávka na to, ako sa súboj skončí – v boxe nejde len o víťazstvo, oceníte ho najmä vtedy, ak to urobíte pôsobivým spôsobom. Preto sú stávky na spôsob ukončenia súboja mimoriadne obľúbené. Súboj môže skončiť knockoutom alebo o konečnom víťazovi rozhodne posudok rozhodcov.

Ako staviť na box
Vysvetlenie stávkových línií na box

Vysvetlenie stávkových línií na box

Box je šport, na ktorý sa pozerá z mnohých rôznych aspektov a každý z nich môže byť samostatnou stávkou, ktorú ponúka najlepšie online stávkové kancelárie. Deje sa tak najmä vo veľkých profesionálnych zápasoch o titul majstra sveta.

Stávkovanie pod/nad kolá

Rovnako ako počet strelených košov, strelených gólov alebo odohraných zápasov, aj stávku na celkový počet odohraných kôl ponúka boxerská stávková kancelária online. Boj môže trvať nad daným okrajom alebo sa môže skončiť skôr. Línia, ktoré stávkové kancelárie zvyčajne ponúkajú, sú 6,5 a 7,5 v závislosti od sily protivníkov.

Niektoré z boxerských online stávkových kancelárií ponúkajú viac ako štyri rôzne rady, čo zvyšuje šance na výber tej správnej. Je na vás, aby ste posúdili, či bude boj nekompromisný alebo taktický a na základe toho hrajte „nad“ alebo „pod“.

Víťaz kola

Tak ako sa dá tipovať na víťaza zápasu, aj na základe oficiálnych kariet rozhodcov sa dá tipovať, kto bude v konkrétnom kole lepší. Ide o typ stávky, ktorý sa objavuje len v tých najatraktívnejších zápasoch a nie u každej online stávkovej kancelárie.

Vysvetlenie stávkových línií na box
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na box

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na box

Najlepšie stávkové stránky ponúkajú boxerské zápasy takmer na dennej báze. Najväčšie súboje generujú najviac akcie a upútajú pozornosť väčšiny športových fanúšikov vo všeobecnosti.

Boxerské rady a možnosť porovnania kurzov závisia najmä od úrovne súboja alebo presnejšie od toho, či je zápas dostupný na stávkovanie u mnohých online stávkových kancelárií.

Keď hovoríme o úrovni zápasu, je známe, že WBA predstavuje najväčšiu svetovú boxerskú organizáciu, pretože organizuje najväčší počet zápasov po celom svete. V rámci WBC bojujú najlepší boxeri sveta o titul majstra sveta vo svojej kategórii.

Elite Boxing Championship (EBC) vyniká tým, že má vyraďovací turnaj. Každý zápas je rovnako dôležitý a táto konkrétna liga je skvelá pre používateľov, ktorí chcú stávkovať. WBC Green Belt je známy mnohými zápasmi, pretože tu bojujú boxeri o opasok.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na box
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na box

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na box

Ak si chcete vybrať svoju najlepšiu boxerskú online stávkovú kanceláriu, musíte vziať do úvahy limity stávok, tj dané stávkové kurzy a ponúkané linky.

William Hill je ideálny pre fanúšikov boxu. Ponúkajú širokú škálu zápasov IBF, WBA, WBC a vynikajú tým, že si môžete staviť na zápas od okamihu, keď je naplánovaný, napriek tomu, že do skutočného zápasu môžu uplynúť mesiace.

Unibet a Malbet sú tiež stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú pestrý výber stávok, napríklad na kolá alebo ako sa bitka skončí.

Boxovanie live stávok je ďalší spôsob, vynikajú najlepšie stávkové kancelárie. Pri stávkach naživo sa najviac oplatí staviť na boxera, ktorý začal rezervovane a viete, že má kvalitu, ktorá sa neskôr dostane do popredia, pretože práve tam sa niekedy skrývajú vysoké kurzy.

Niekedy sa oplatí skúsiť staviť na slabšieho hráča, ak v úvodných kolách dostane favorita do problémov prekvapivou taktikou alebo nečakanými vlastnosťami.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na box
Tipy a triky na stávkovanie na box

Tipy a triky na stávkovanie na box

Ako na každý iný šport, aj na stávkovanie v boxe sa musíte pripraviť a nájsť si čas, aby ste sa o vybraných športovcoch a ich výsledkoch dozvedeli čo najviac, naštudovali si štatistiky, predchádzajúce stretnutia a predovšetkým dôkladne preskúmali ich silné a slabé stránky.

Štýl boxu je jednou zo základných vecí, na ktoré musíte dávať pozor. Je boxer pravák alebo ľavák, aké má tempo, akú má výdrž? To všetko sú faktory, ktoré formujú štýl boxu každého konkrétneho športovca. Akokoľvek vtipne sa vám to môže zdať, sledujte vyjadrenia boxerov v spravodajských reláciách a na tlačových konferenciách tesne pred zápasom.

Veľmi často tieto výroky pôsobia samoľúbo a sebavedomo, no ak si ich dobre naštudujete, samotná reč tela vám môže veľa napovedať o psychologickej príprave boxera na zápas. Ako v každom inom športe a stávkovaní všeobecne, aj pre stávkovanie na box sú dôležité štatistiky, preto ich pravidelne sledujte, pretože vám môžu výrazne pomôcť pri výbere správnej stávky.

Stávkové kancelárie sú, samozrejme, lepšie pripravené na veľké zápasy ako na menej známych súperov, preto je niekedy správnym spôsobom víťazstva staviť na súboje, ktoré sú na zadnej strane médií.

Tipy a triky na stávkovanie na box