Všetko o Cricket Odds

Vedeli ste, že kriket je druhý najpopulárnejší šport na svete? Samozrejme len štatisticky, pretože je populárny v Indii, Pakistane a krajinách Commonwealthu, čo neodráža skutočný obraz o obľúbenosti tohto športu.

Kriket je v podstate britský šport, ktorý sa rozšíril najmä v bývalých britských kolóniách a je predchodcom bejzbalu, s ktorým má určité podobnosti. Kriket sa hrá na oválnom ihrisku a tímy majú 11 hráčov. Cieľom hry je získať viac bodov ako súper a body sa získavajú behom, ľudovo nazývaným beh.

Ako čítať kriketové stávkové kurzy?

Ako čítať kriketové stávkové kurzy?

Potom, čo hráč zasiahne loptu a pošle ju na časť ihriska, kde nie sú žiadni súperi obrancovia, môže bežať na určitú základňu, ktorá mu prinesie bod. Ak odpal zasiahne loptičku tak, že ide mimo hraciu plochu, dostane štyri body a za odpálenie lopty do vzduchu, ktorá skončí mimo hracej plochy, dostane šesť bodov.

Zápasy v najobľúbenejších variáciách trvajú pomerne dlho a výsledok sa meria v niekoľkých stovkách bodov.

Ako čítať kriketové stávkové kurzy?
Všetko o kriketových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Všetko o kriketových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Ak ste nejaký navštívili stávkovanie na kriket fórum potom viete, že nadhadzovači a pálkári sú najväčšie hviezdy každého kriketového tímu. Práve tieto dve pozície majú najväčšiu zodpovednosť a prinášajú výhodu svojmu tímu, takže forma hlavných hviezd je niečo, na čo si musíte dať pozor pri stávkovaní na kriket.

Okrem sledovania formy hráčov je sledovanie zápasov kľúčovou súčasťou stratégie, najmä pokiaľ ide o live kriketové stávky. Streamovanie stávok naživo kriketových zápasov vám pomôže lepšie porozumieť tímovým stratégiám a umiestniť svoje stávky na základe zmien udalostí na ihrisku.

Svet kriketových stávok môže byť pre nových tipujúcich často komplikovaný. Konkrétne existujú tri oficiálne druhy kriketu a nekonečné neoficiálne.

Skúšobný kriket

Zápasy trvajú päť dní a sú považované za najdôležitejší formát kriketu. Tento formát je ultimátnou výzvou pre fyzické a duševné schopnosti hráčov. Ak máte záujem o toto fórum stávok na kriket s informáciami o stave hráča, musíte ho navštevovať častejšie.

Jeden deň kriket

Hrá sa ako samostatný zápas alebo ako súčasť série. One Day kriket má iné pravidlá hry ako Test kriket a zápas trvá „len“ sedem hodín. Najlepšia kriketová stávka pre One Day kriket je staviť na tím, ktorý má skvelého pálkara.

2020 kriket

Najrýchlejšia zo všetkých foriem, hra trvá tri hodiny. Tímy majú po jednej smene a maximálny počet overs je 20. V tomto type kriketu je rýchlosť bodovania prvoradá a pálkar bude viac riskovať. Pokiaľ ide o stávkovanie na kriket, predpovede zápasov T20 sú dosť slabé, ale tento formát je skvelý na stávkovanie na kriket naživo.

Všetko o kriketových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch
Ako staviť na kriket

Ako staviť na kriket

Stávkovanie na kriket je kombináciou športových znalostí, analýzy zápasov a štatistík. Trochu šťastia nie je nikdy na mieste, ale bolo by chybou myslieť si, že stávkovanie na kriket je čisté šťastie. Ak chcete stávkovaním na kriket zarobiť, naučte sa všetko, čo sa o tomto športe dá naučiť, a každý týždeň sledujte aspoň niekoľko zápasov.

Potom vyberte jeden až maximálne tri kriketové tímy, na ktoré chcete staviť, a sledujte ich štatistiky vrátane formy, kľúčových hráčov, tradície, stavu ihriska a akýchkoľvek ďalších údajov, ktoré môžu ovplyvniť výsledok kriketového zápasu. Len so serióznym prístupom môžete očakávať dlhodobý príjem zo stávkovania na kriket.

Ako staviť na kriket
Vysvetlenie stávkových línií na kriket

Vysvetlenie stávkových línií na kriket

V počiatočných fázach sa kriket hral iba v testovacom formáte hry nazývanej kriket s dlhou formou. Z dlhej hry sa napokon začali rozčuľovať hráči aj diváci. V dôsledku toho niektoré kriketové orgány navrhli kratšie formáty. Tieto krátke kriketové formáty sa nakoniec stali tým, čo teraz poznáme ako kriket ODI a T20.

Športové stávkovanie sa stal obľúbenou zábavou pre fanúšikov takmer každého športu. Aj kriketové hazardné hry existujú už desaťročia. V polovici 60. rokov 17. storočia vláda Spojeného kráľovstva schválila zákon o hazardných hrách z roku 1664. Tento zákon ohrozoval vyhliadky na športové hazardné hry obmedzením stávok na 100 libier, no táto prax sa stala populárnejšou, aj keď nelegálne.

Odvtedy sa kriketové stávkovanie nikdy nespomalilo. S príchodom teraz najväčšej kriketovej ligy na svete, Indian Premier League (IPL), hráči teraz praktizujú kriketové stávky uzatváraním stávok v miliardách.

Odhaduje sa, že IPL má hodnotu viac ako 5 miliárd USD a jeho hodnota stále rastie každý turnaj. IPL tiež prináša viac ako 300 miliónov zobrazení v každom turnaji. To je možno dôvod, prečo India tiež hostí najväčšiu komunitu kriketových hazardných hier.

Vysvetlenie stávkových línií na kriket
Ako nájsť najlepšie kurzy na kriket

Ako nájsť najlepšie kurzy na kriket

Stávkovanie na kriket je skvelá vec, ak máte znalosti o tomto športe. Aj keď je tento šport druhým najsledovanejším na svete, neznamená to, že naň vsádzajú len tí, ktorí ho poznajú. Práve naopak, väčšina bookmakerov, ktorí vsádzajú na kriket, sú fanúšikovia, ktorí vsádzajú takmer výlučne naspamäť.

Navštívte akékoľvek kriketové stávkové fórum a uvidíte, o čom hovoríme. Ale armáda kriketových fanúšikov, ktorí vsádzajú na emócie, v skutočnosti robí pre našich profesionálnych hráčov skvelú vec: zvyšuje ich stávkové kurzy.

Totiž všetky kriketové stávkové kancelárie online na svete reagujú na veľké množstvo platieb na určitom páre zvýšením alebo znížením kurzu. Ak si veľa anglických fanúšikov kúpi lístky na víťazstvo Anglicka proti Austrálii, kurz na Austráliu sa zvýši, aj keď všetky stávkové tipy predpovedajú, že favoritom zápasu je Austrália.

Výsledkom je takzvaná Value Bet, teda situácia, keď výška kvóty nezodpovedá skutočnému pomeru sily. Hodnotné stávky nájdete v krikete, ak poznáte tento šport, a môžu vás odmeniť kurzom nad 4, čo naši tipujúci určite ocenia.

Ako nájsť najlepšie kurzy na kriket
Najlepšie online stávkové stránky pre kriketové kurzy

Najlepšie online stávkové stránky pre kriketové kurzy

Veľká Británia je domovom kriketu a stávkovania a William Hill je jedným z nich najlepšia online stávková kancelária pre kriketové stávky. Kliknutím na tlačidlo Kriket na stránke ponuky zadáte ponuky stávok na kriket, ktoré vyzerajú tak dobre, ako len môžu. William Hill ponúka najzaujímavejšie kriketové páry, špeciálne stávky na ne, ako aj tlačidlo živého zápasu.

Ak sa rozhodnete pre živé kriketové stávky, budete mať prístup k vynikajúcemu spracovaniu, ako aj samostatnému oknu so štatistikou zápasu. William Hill pokrýva obrovské množstvo líg, šampionátov, medzinárodných zápasov a exhibičných zápasov.

Najlepšie online stávkové stránky pre kriketové kurzy
Tipy a triky pre stávkové kurzy na kriket

Tipy a triky pre stávkové kurzy na kriket

Existujú špeciálne kriketové online stávkové stávky, ktoré sa zaoberajú výlučne hľadaním stávkových kancelárií, ktoré kladú nadmerný handicap na obľúbených. Aj keď existujú tímy, ktoré sú v hre jasnými favoritmi, stávkové kancelárie ich často vedia preceniť a ponúkajú za víťazstvo príliš veľa hendikepových bodov.

Kriket je komplexný šport a víťazstvá smola nie sú vôbec zriedkavé, čo naši hráči vedia využiť.

Kondícia a forma sú dôležitou súčasťou každého športu, a to platí najmä pre kriket. V športe, kde hry trvajú päť dní, sa často testuje psychický a fyzický stav tímu. Preto je pre stávkovanie na kriket fórum neuveriteľne dôležité, pretože na fórach môžete nájsť zasvätené informácie o kondícii tímov.

Forma tímu je tiež kľúčovým aspektom stávkovania, pretože tímy, ktoré majú zvýšenú formu, môžu veľa poraziť silnejších tímov. Platí to aj naopak, ak majú silné tímy zlú formu, nemožno ich považovať za favorita v žiadnom zápase.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na kriket
Analyzujte svoje predchádzajúce stávky

Analyzujte svoje predchádzajúce stávky

Vaše kriketové predpovede sa nenaplnili a váš tiket nevyhral? Učte sa zo svojich chýb. Analyzujte kriketový zápas, v ktorom ste zlyhali, a pokúste sa zistiť, prečo sa to stalo. Ide o vyššiu moc, súhru náhod, neinformovanosť alebo váš zlý úsudok?

Nájdite chybu a urobte všetko pre to, aby sa neopakovala.

Analyzujte svoje predchádzajúce stávky