Všetko o Horse Racing Odds

Trvalo dlhé roky, kým si dostihy našli cestu medzi verejnosť. Dnes predstavuje šport s veľkým počtom divákov a je známy najmä medzi stávkovými kanceláriami športových stávok.

Čo je zaujímavé stávkovanie na konské dostihy je fakt, že pravidlá a typy stávok sa v jednotlivých krajinách líšia. Napríklad v Severnej Amerike môžete staviť na víťaza dostihov, ale nie na pozície, zatiaľ čo v Európe a Ázii môžete staviť na umiestnenie v skupine v závislosti od počtu koní, ktoré sa zúčastňujú pretekov.

Všetko o Horse Racing Odds
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Všetko o kurzoch dostihov, stávkových líniách a spreadoch

Všetko o kurzoch dostihov, stávkových líniách a spreadoch

Jedným z dôvodov, prečo je online stávkovanie na dostihy také populárne, je jednoduchosť stávkovania. Preteky sú navyše vždy rýchle a dynamické, takže sa nikdy nebudete nudiť.

The Preakness Stakes, Grand National, Kentucky Derby, Prix de l'Arc de Triomphe, Melbourne Cup a Nakayama Grand Jump, to všetko sú príklady konských dostihov, ktoré sa konajú po celom svete a priťahujú veľkú návštevnosť stávok.

Väčšina stávkových kancelárií na konských dostihoch online ponúka veľa možností stávkovania, ktoré sú všetky veľmi zábavné.

Stávkovanie na konské dostihy

Keď si vyberiete túto metódu, musíte si vybrať koňa, na ktorého vsadíte, aby ste vyhrali, a jediný spôsob, ako bude vaša stávka výherná, je, že sa váš kôň dostane na prvé miesto. Konské dostihy majú naozaj široká škála kurzov peňažnej línie, začínajúc od skutočne nízkych kurzov, ako je 1,20, až po veľmi vysoké kurzy, niekedy dokonca nad 300.

Je veľmi dôležité nebáť sa staviť na kone s veľkými kurzami. Samozrejme, toto musí byť podložené solídnou analýzou a znalosťami. Je veľa stávkarov, ktorí sa boja stávkovať na vysoké kurzy na dostihy.

Tí by povedali, že šanca na výhru je príliš malá a neustále padali do pasce stávkovania na dostihové kurzy pod 2,50, čo sa neodporúča pre stávkovanie na dostihy. Po chvíli budete všetci vedieť, kedy sa riskovať oplatí a ako rozpoznať cenné príležitosti.

Všetko o kurzoch dostihov, stávkových líniách a spreadoch
Formácia dostihov a ako staviť na dostihy

Formácia dostihov a ako staviť na dostihy

Toto je najviac zanedbávané, no mnohí tvrdia, že je to najdôležitejší faktor pre analýzu preteky, na ktoré si chcete staviť. Pokúste sa pochopiť bežecké štýly hlavných hrdinov a to, čo by im najviac vyhovovalo. Napríklad, ak máme vpredu dvoch vážnych agresívnych favoritov, obaja sú náchylní sa vpredu navzájom zničiť a uvoľniť cestu koňovi, ktorý bol vzadu.

Podobne, ak má kôň vpredu mäkký štart, aby viedol bez tlaku, je oveľa pravdepodobnejšie, že pobeží čo najlepšie. Veľa z toho je vecou pocitu, ktorý bude pochádzať zo skúseností zo sledovania tisícok pretekov a robenia si presných poznámok.

Kone z väčších, známejších žrebčínov sú vo všeobecnosti preceňované vo vzťahu k ich skutočnej forme. Snažte sa nepodľahnúť fámam a povesti a sústreďte sa na to, čo ste videli na vlastné oči.

Mladší účastníci, ktorí práve začínajú, sú často nadšenejší ako tí, ktorí už v minulosti zažili úspech. „Noví“ tréneri majú výborné štarty cez skoky, ktoré bookmakeri ešte neaplikovali do svojich zoznamov.

Formácia dostihov a ako staviť na dostihy
Vysvetlenie stávkových línií na konské dostihy

Vysvetlenie stávkových línií na konské dostihy

Umiestnite a ukážte

Umiestniť stávku na dostihy znamená, že vyhráte, ak sa kôň, na ktorého stavíte, umiestni na prvom alebo druhom mieste. Stávkové kurzy tu sú zvyčajne nižšie ako stávky na výhru, ale ak váš kôň skončí druhý v tesnom závere, získate zálohu.

Pokiaľ ide o predvádzanie, dáva vám to ešte väčšiu šancu urobiť chybu, pretože vybraný kôň môže byť na jednom z prvých troch miest a vy stávku vyhráte. Šance sú oveľa nižšie, ako keď hráte Vyhrajte a umiestnite.

Cez dosku

Týmto spôsobom môžete zahrnúť všetky tri predchádzajúce stávky naraz. Takže tipujete, že váš kôň bude prvý, jeden z dvoch a jeden z troch. Kurzy sú v poriadku, nie veľké, pretože šanca na uhádnutie je vyššia. Táto metóda je pomerne populárna, pretože je zaujímavá a obsahuje viac možností.

Exacta

Stávky, ako je táto, sú o niečo riskantnejšie a odporúča sa najskôr vyskúšať niektoré z jednoduchších vyššie uvedených. Táto stávka znamená, že musíte uhádnuť, ktorý kôň bude prvý a ktorý druhý, a to len vtedy, ak sa objaví presné poradie a vy ste víťaz.

Vysvetlenie stávkových línií na konské dostihy
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na konské dostihy

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na konské dostihy

Najväčšiu pozornosť treba vždy venovať kvalite kurzov pri výbere dostihovej stávkovej kancelárie. Ak plánujete pravidelne vsádzať na konské dostihy, prioritou by malo byť stávkovanie s najlepším kurzom. Rôzne stávkové kancelárie budú mať rôzne kurzy na kone v rovnakých dostihoch a vy chcete stávkovať s najvyšším možným kurzom, aby ste si v prípade výhry zabezpečili maximálnu výšku výhier.

Pri výbere dostihového bookmakera sa tiež chcete uistiť, že stávková kancelária, ktorú používate, vyplatí maximálny počet miest. Budete veľmi sklamaní, keď uvidíte, že váš kôň skončí štvrtý a prehráte stávku, no uvedomíte si, že ak by ste tú istú stávku uzavreli s inou stávkovou kanceláriou, vyplatili by aj štvrté miesto.

Nakoniec, pri výbere dostihovej stávkovej kancelárie vždy venujte pozornosť najlepším bonusom. Existuje mnoho online stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú fantastické uvítacie bonusy, zatiaľ čo iné budú mať špeciálne akcie na konské dostihy.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na konské dostihy
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy konských dostihov

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy konských dostihov

Konské dostihy sú vždy populárne, takže prístup k spoľahlivým informáciám je celkom jednoduchý. Najjednoduchším spôsobom zberu dát je sledovanie profilov stajní, džokejov a trénerov na sociálnych sieťach. Mali by ste tiež pravidelne navštevovať stránky s konskými dostihmi ako SkiRacing, The Guardian a At Races. Táto stránka publikuje veľmi užitočné informácie o tréningu, pretekoch a koňoch.

V porovnaní s inými športmi je nájsť najlepšiu stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka dobré kurzy a rady na dostihy, dosť ťažké, pretože nie všetky to považovali za ziskové.

Každopádne, najväčšie online športové stávky mať dobré ponuky na konské dostihy. Jedným z nich je určite William Hill. Nájdete tam všetky možnosti stávkovania na konské dostihy, na ktoré si spomeniete, a často sú tu akcie, vďaka ktorým je stávkovanie na dostihy ešte vzrušujúcejšie.

1xBet je ďalším miestom, kde nájdete všetko, čo si prajete, pokiaľ ide o dostihy. Dobré kurzy, rôzne možnosti a živé stávky sú všetko, čo potrebujete, aby ste si užili stávkovanie na dostihy.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy konských dostihov
Tipy a triky pre stávkové kurzy na konské dostihy

Tipy a triky pre stávkové kurzy na konské dostihy

Pri stávkovaní na dostihy má veľký význam pripravená stratégia. Je fajn mať plán, ktorého sa držať a vyhnúť sa tak prípadným stratám.

Pokiaľ ide o konské dostihy, analýza pred dostihom je pravdepodobne najdôležitejšou súčasťou stávkovania. Vždy by ste mali venovať pozornosť samotnej forme koňa, ako aj podmienkam na trati a iným faktorom, ktoré môžu ovplyvniť preteky. Venovať čas malému prieskumu sa zvyčajne oplatí.

Online môžete nájsť rôzne programy, ktoré vám poskytnú všetky užitočné štatistické informácie o koňoch, ich tréneroch a dokonca aj o ich majiteľoch. Zvyčajne sú tieto aplikácie spoplatnené. Cena však nie je vysoká, preto sa oplatí investovať do jedného z nich.

Sledujte aj menších chovateľov a ich úspechy, nielen silnejších žrebcov. Mnoho stávkarov si myslí, že hraním s najväčšími favoritmi budú vždy profitovať, no nemusí to byť pravda. Hľadajte aj vychádzajúce hviezdy, najmä ak chcete hrať nejaké stávky na viac pozícií.

Nie je zlé, že napriek všetkým dostupným recenziám a štatistikám si o koňoch vediete aj svoje vlastné záznamy, pretože nezmýšľate úplne rovnako ako ľudia, ktorí majú na starosti spracovanie údajov.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na konské dostihy
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková