Hrajte Curling online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Odhaduje sa, že curling je jedným z najstarších športov na svete, ktorého história siaha viac ako 500 rokov. Najprv sa vyvinulo v Škótsku, postupne sa rozšírilo do ďalších krajín, ktoré tam vzali škótski migranti. Je veľmi populárny v chladnejších krajinách (ľad je nevyhnutnou súčasťou hry!), takže Nórsko, Švédsko, Fínsko, Kanada a Island majú veľký záujem o curling. Je to nezvyčajný šport, ktorý upúta predstavivosť tých, ktorí ho nepoznajú.

Hrajte Curling online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Všetko o stávkovaní na curling

Všetko o stávkovaní na curling

Curling je obľúbený na stávkovanie, keď sa konajú veľké turnaje. Patria sem majstrovstvá sveta a zimné olympijské hry. Aj keď curling má svojich fanúšikov, práve v týchto časoch sa dostáva do pozornosti oveľa širšieho publika a ľudia sa viac zaujímajú o stávkovanie na výsledok jednotlivých hier alebo turnaja.

Počet tímov, ktoré sa zúčastňujú zimných olympijských hier, je zvyčajne 15, vďaka čomu je pre fanúšikov relatívne ľahké študovať výkon hráčov a tímov, aby si vytvorili názor na potenciál na víťazstvo.

Majstrovstvá sveta sú väčším turnajom pre curling, pretože sa zúčastňuje viac krajín. Pre tých, ktorí sledujú šport, existuje viac možností stávkovania na curling pre väčší turnaj, ako je tento, a viac príležitostí na štúdium formy každého tímu.

Všetko o stávkovaní na curling
Všetko, čo potrebujete vedieť o curlingu

Všetko, čo potrebujete vedieť o curlingu

Tento šport bol opísaný ako kombinácia ľadového hokeja, bowlingu a bowlingu. Hráči majú osem curlingových kameňov a musia ich skĺznuť po ľade, ktorý je nastavený trochu ako bowlingová dráha, a dostať ich čo najbližšie k cieľu. Cieľ je tiež známy ako „dom“ a má štyri kruhy, ktoré sa zmenšujú, keď sa približujete k stredu.

Body sa udeľujú za každú z týchto oblastí kruhu, pričom vyššie body získate priblížením sa k stredu. Práca je tímová práca. Jeden člen tímu je zodpovedný za stlačenie kameňa po ľade, pričom sa snaží starostlivo posúdiť uhol zatlačenia a rýchlosť potrebnú na to, aby sa kameň dostal blízko stredu.

Hra na presnosť

Ostatní členovia tímu sú zodpovední za prípravu ľadu pred kameň pomocou zametacích kief. To im pomôže zvýšiť alebo znížiť rýchlosť kameňa alebo im dokonca pomôže mierne zmeniť kurz. Budú musieť byť schopní prekonať cestu kameňa cez menšie medzery a popri iných kameňoch, aby sa pokúsili získať najvyššie skóre.

Všetko, čo potrebujete vedieť o curlingu
Je online stávkovanie na curling legálne?

Je online stávkovanie na curling legálne?

Uzatváranie online stávok na curlingové zápasy je väčšinou legálne. Treba však pamätať na to, že zákony o stávkovaní v každej krajine sú odlišné, takže jednotlivec si musí vopred overiť, či má legálne povolené hrať týmto spôsobom.

Väčšina internetových stránok so stávkami na curling bude zriadená tak, aby zabezpečila, že budú brať členov len z krajín, kde je pre nich prijateľné uzatvárať stávky. Používateľ stránky bude musieť predložiť identifikáciu, aby si stránka mohla byť istá, že má do činenia iba s používateľmi z povolených krajín.

Je online stávkovanie na curling legálne?
Ako staviť na curling?

Ako staviť na curling?

Keď sa konajú veľké turnaje v curlingu, väčšina z nich vedie stránky športových stávok budú ponúkať kurzy o zápasoch a výsledkoch turnaja. Tí, ktorí sú registrovaní na stránke online stávkovania, si budú musieť skontrolovať, či stránka ponúka možnosť stávkovania. Popularita tohto športu ako diváckeho podujatia sa v posledných rokoch zvýšila vďaka jeho začleneniu do zimných olympijských hier, čo znamená, že väčšina stránok so športovými stávkami sa oň teraz viac zaujíma.

Môže byť však ťažšie nájsť možnosti stávok, keď sa veľké turnaje nekonajú. Aj keď je tento šport jedným z najstarších, jeho dosah bol donedávna obmedzený. Udalosti sa začali vysielať v televízii a zaradenie športu na olympiádu ho dostalo do povedomia divákov na celom svete a zaujalo aj tých, ktorí nežijú v krajinách, kde sa tento šport hrá.

Curlingové stávkové kurzy

Curlingové stávkové kurzy sa budú dávať na rôzne aspekty udalosti. Je možné uzavrieť stávku na víťaza alebo porazeného jednotlivého zápasu, výsledok akýchkoľvek skorých jázd a víťazov alebo porazených štvrťfinále, semifinále a samozrejme finále. Existuje aj možnosť staviť si na konečné skóre každého zápasu.

Stránky budú sledovať výkonnosť jednotlivých tímov a hráčov, aby vypočítali kurzy, ktoré ponúkajú. Kurzy sa z času na čas menia, takže tí, ktorí chcú umiestniť a staviť na jednu konkrétnu krajinu na začiatku zimných olympijských hier môže zistiť, že šance sa zmenia, ak sa im v niektorej zo svojich jázd darí obzvlášť dobre alebo zle. Je dôležité si zapamätať, že šance sú predpokladom toho, ako sa tímu darí.

Ako staviť na curling?
Ako uzatvárate stávky na curling?

Ako uzatvárate stávky na curling?

Prvým krokom v online stávkovaní na curling je zvážiť predchádzajúce výkony tímov. To je ťažšie pre podujatie, ako sú zimné olympijské hry, ktoré sa konajú iba raz za štyri roky, pretože to znamená, že tím sa bude na každom podujatí líšiť, pretože hráči odídu do dôchodku alebo sa nemusia kvalifikovať do tímu. Potom zvážte, ktoré tímy s väčšou pravdepodobnosťou ponúknu dobrú návratnosť stávky. Tímy, ktoré sú favoritmi na výhru, budú mať proti nim nižšie šance, preto nájdite tím, ktorý má dobrú povesť pri dosahovaní výsledkov a ponúka primerané kurzy.

S an online športové stávkovanie, prvým krokom je registrácia na stránke a pridanie prostriedkov na účet. Potom vyberte typ stávky a výšku stávky. Online stávkový tiket sa dá ľahko vyplniť a posledným krokom je kliknúť na „odoslať“. Stávka je potom aktívna a ak dôjde k výhre, stránka aktualizuje účet s výhrami.

Ako uzatvárate stávky na curling?
Aké typy curlingových stávok existujú?

Aké typy curlingových stávok existujú?

Existuje niekoľko rôznych typov stávok, ktoré možno použiť pri uzatváraní stávky na curling. Prvým je stávkovanie na spread. To bude znamenať handicap pre obľúbené tímy. To znamená, že budú musieť dosiahnuť určité skóre, aby bola stávka považovaná za výhru. Toto je dobrá voľba pre tých, ktorí chcú staviť na menej favorizovaný tím, pretože výnosy budú pravdepodobne vyššie.

Ďalšou možnosťou je stávkovanie pod/nad. Ide o typ stávky, kde nie je potrebné hádať víťaza zápasu, iba ak je konečné skóre pod alebo nad konkrétnu sumu. Stávkovanie na peňažnú čiaru je najpopulárnejším typom, ľudia si jednoducho vyberajú konkrétny výsledok bez toho, aby museli brať do úvahy ďalšie faktory.

Prop stávky nie sú také bežné pri športe, akým je curling. Je to preto, že sa týkajú špecifických častí hry, ako je individuálne skóre hráča, a to sa pri stávkach na curling nestáva. Jediné skóre je skóre tímu.

Aké typy curlingových stávok existujú?
Najväčšie curlingové podujatia

Najväčšie curlingové podujatia

Najväčšou udalosťou v curlingovom kalendári je zimné olympijské hry. Koná sa raz za štyri roky, ale počet zúčastnených tímov nie je veľký. Zúčastňuje sa desať krajín s tímami pre mužské, ženské a zmiešané štvorhry. Na Zimných olympijských hrách v roku 2022 získalo zlatú medailu pre mužov Švédsko, striebornú medailu získala Veľká Británia a bronz Kanada. V ženskej súťaži získala zlato Veľká Británia, striebro Japonsko a bronz Švédsko.

Nasledovný najväčší turnaj sú majstrovstvá sveta. Na tomto podujatí, ktoré sa koná každoročne, sa zúčastňuje viac krajín. Formát je rovnaký, s mužmi, ženami a zmiešanými štvorhrami.

Najväčšie curlingové podujatia
Tipy na stávkovanie na curling

Tipy na stávkovanie na curling

Ako pri každom type stávky, nie je nevyhnutné, aby tipujúci poznal obrovské množstvo detailov o športe, aby naň mohol staviť. Avšak každý, kto chce zvýšiť svoje šance na úspešnú stávku, by sa mal o športe aspoň dozvedieť skôr, ako sa pustí do toho. Dozviete sa o pravidlách a o tom, ako môžu tímy vyhrať je dôležité. Keď ihrisko začína s 10 a viac tímami, výber toho, ktorý bude úspešný, nie je jednoduchý.

Sledovanie niekoľkých turnajov vám pomôže získať predstavu o tom, ako to celé funguje a čo hľadať. Pre tých, ktorí chcú staviť na celkový výsledok turnaja. Čakanie, kým sa skončia úvodné rozjazdy, vám pomôže urobiť si dobrú predstavu o výkone každého tímu a pomôže vám to kvalifikovane odhadnúť pri uzatváraní stávky.

Tipy na stávkovanie na curling
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

V online stávkových kanceláriách curlingu je pri zvažovaní uzatvárania stávok dôležité pamätať na to, že existujú kroky, ktoré možno podniknúť na ochranu jednotlivcov. To im pomôže zabrániť nadmernému hazardu. Hazardné hry sa môžu stať návykovým návykom, ktorý je deštruktívny. Väčšina internetových stránok so športovými stávkami ponúka rady a usmernenia o zodpovednom hraní hazardných hier a každý, koho to znepokojuje, by si to mal prečítať. V prípade potreby by mal byť v tejto oblasti schopný poradiť aj personál zákazníckeho servisu.

Existujú opatrenia, ktoré možno prijať, ako napríklad limity vkladov. Tieto umožňujú hráčovi obmedziť sumu, ktorú môže vložiť na svoj účet curlingovej stávkovej stávky. To obmedzuje nadmerné výdavky a pomáha kontrolovať počet stávok, ktoré je možné uskutočniť. Ďalšou možnosťou je sebavylúčenie.

Toto je miesto, kde jednotlivec hazardných hier vyhlasuje, že by nemal mať povolené hrať hazardné hry. Sú pridané do zoznamu a stránky im potom nemôžu umožniť registráciu. Hráči si tiež môžu nechať poradiť od organizácií ako Gambler's Anonymous o ďalších krokoch, ktoré môžu podniknúť.

Zodpovedné hazardné hry