Hrajte Golf online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Golf je šport, ktorý sa teší z celého sveta a má ohromnú vernosť medzi mužmi aj ženami bez ohľadu na vek. Nie je to prvá hra, na ktorú by ste si mysleli staviť, ale je to prekvapivo populárny šport, v ktorom sa dajú vyhrať peniaze. Hra má svoje korene v 15. storočí v Škótsku, aj keď sa zistilo, že iné staroveké civilizácie hrali podobnú hru už v prvom storočí pred naším letopočtom. Bez ohľadu na to je dnes golf taký populárny ako kedykoľvek predtým, najmä pokiaľ ide o trh športových stávok.

Športové knihy na celom svete ponúkajú golf, najmä turnaje PGA, ako obľúbenú možnosť stávkovania. Keďže športové stávkovanie neustále rastie na nové trhy, ako sú Spojené štáty americké, popularita golfu bude rásť len vtedy, keď viac ľudí objaví napätie stávkovania na konkurenčnom turnaji.

Hrajte Golf online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo je stávkovanie na golf?Ako staviť na golfStávkové kurzy na golf
Čo je stávkovanie na golf?

Čo je stávkovanie na golf?

Stávkovanie na golf sa s najväčšou pravdepodobnosťou začalo už pri hre. Je to jednoduchý šport na stávkovanie, najmä medzi dvoma hráčmi v zápase. Hoci neexistuje konkrétny dátum, kedy sa začalo so stávkovaním na golf, môžeme oprávnene predpokladať, že stávkovanie v nejakej forme prebieha od jeho samotnej existencie.

V roku 2019 zahŕňala PGA Tour športové stávkovanie, ktoré bolo v ostrom kontraste s inými profesionálnymi športovými ligami. Odvtedy je golf jedným z najpopulárnejších športových stávok v Spojených štátoch.

Dnes sa golf dostal do hlavného prúdu, pokiaľ ide o športové stávkovanie. Nielenže všetky hlavné športové knihy ponúkajú golfové stávky, ale stránky ako FanDuel a DraftKings ponúkajú okrem tradičných stávok aj denné fantasy športy pre golf. Teraz je lepší prístup k vysielaniu streamovaných turnajov a ešte jednoduchší prístup k uzatváraniu stávok.

Čo je stávkovanie na golf?
Ako staviť na golf

Ako staviť na golf

Stávkovanie na golf sa od jeho prvého uvedenia skutočne rozšírilo. Je ľahké porozumieť stávkam, ako sú víťazi turnajov, ktoré sú obľúbené medzi stávkovateľmi, ktorí hľadajú veľké výplaty. Štúdium výkonu golfistov na určitých ihriskách alebo v rôznych typoch počasia môže pomôcť zúžiť výber stávok.

Iné stávky, ako sú zápasy golfových hráčov, umožňujú stávkujúcim staviť na to, kto bude mať lepšie kolo alebo turnaj medzi dvoma vyrovnanými golfistami. Golf zaviedol dokonca aj stávky pre golfistov. Prop stávky boli extrémne populárny v športe ako basketbal a futbal, takže má zmysel priviesť ich k iným športom, ako je golf.

Pri stávkach na golfové rekvizity môžete staviť na veci, ako je počet birdie, ktoré môže golfista zahrať v jednom kole, alebo dokonca na najlepšieho hráča národnosti alebo najlepšieho ľaváka.

Ako staviť na golf
Stávkové kurzy na golf

Stávkové kurzy na golf

Stávkové kurzy na golf sú odvodené od množstva faktorov. Každý kurz sa hrá inak a môže ovplyvniť spôsob, akým hrá konkrétny hráč. Napríklad, ak má jedno konkrétne ihrisko ťažké greeny, lepší golfisti môžu mať kratšie šance. Ak má iné ihrisko dlhšie ferveje, môžeme vidieť kratšie kurzy na golfistov, ktorí dokážu dohnať loptičku na veľkú vzdialenosť.

Keďže golf je vonkajšia hra, počasie má na hráčov vždy vplyv. Podobne, golfisti vždy bojujú s nepríjemnými zraneniami kvôli krútiacemu momentu, ktorý je umiestnený na ich telách. Golfista, ktorý sa vracia po zranení, sa môže zdať ako hodnota, ale dosť často ich vidíme, že sú na prvom mieste dosť hrdzavé. turnaj späť.

Šance na golfový zápas hore alebo 2 loptičky, ako sa nazývajú v niektorých športových knihách, sa odvodzujú od nedávneho výkonu, ako aj výkonu v minulosti na tomto konkrétnom ihrisku. Turnajové kurzy môžu byť vysoké, pretože často existuje niekoľko vysoko hodnotených hráčov, ktorí budú favoritmi stávkovania, zatiaľ čo ihrisko bude mať extrémne dlhé kurzy na výhru.

Stávkové kurzy na golf