Hrajte Golf online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Golf je šport, ktorý sa teší z celého sveta a má ohromnú vernosť medzi mužmi aj ženami bez ohľadu na vek. Nie je to prvá hra, na ktorú by ste si mysleli staviť, ale je to prekvapivo populárny šport, v ktorom sa dajú vyhrať peniaze. Hra má svoje korene v 15. storočí v Škótsku, aj keď sa zistilo, že iné staroveké civilizácie hrali podobnú hru už v prvom storočí pred naším letopočtom.

Športové knihy na celom svete ponúkajú golf, najmä turnaje PGA, ako obľúbenú možnosť stávkovania. Keďže športové stávkovanie neustále rastie na nové trhy, ako sú Spojené štáty americké, popularita golfu bude rásť len vtedy, keď viac ľudí objaví napätie stávkovania na konkurenčnom turnaji.

Hrajte Golf online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie online športové stávkové stránky pre golf

Najlepšie online športové stávkové stránky pre golf

Golf, ktorý sa teší po celom svete, má neuveriteľne lojálnych fanúšikov bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Hoci golf nemusí byť prvým športom, ktorý vám v súvislosti so stávkovaním príde na myseľ, uzatváranie stávok je pomerne populárne.

Golf, ktorý sa datuje do Škótska 15. storočia, si získal celosvetovú slávu. Zistilo sa, že staroveké civilizácie hrali porovnateľný šport už v prvom storočí pred naším letopočtom. Napriek tomu je golf v súčasnosti taký rozšírený ako kedykoľvek predtým, najmä na trhu športových stávok.

Športové stávky online na celom svete zahŕňajú golf, najmä turnaje PGA, ako slávnu stávkovú voľbu. A keďže športové stávkovanie prerastá na nové trhy vrátane Spojených štátov, popularita golfu sa bude zvyšovať len vtedy, keď viac jednotlivcov odhalí vzrušenie z stávkovanie na súťažný turnaj.

Najlepšie online športové stávkové stránky pre golf
Čo je stávkovanie na golf?

Čo je stávkovanie na golf?

Stávkovanie na golf pravdepodobne začalo so začiatkom hry. Je to jednoduchý šport na uzatváranie stávok, najmä medzi dvoma hráčmi v zápase. Aj keď neexistuje presný dátum, kedy sa stávkovanie na golf začalo, dá sa odôvodnene predpokladať, že stávkovanie na tento šport sa začalo, keď bola hra vytvorená.

V roku 2019 PGA Tour zahŕňala športové stávkovanie, čo je v ostrom kontraste s inými profesionálnymi športovými ligami, a odvtedy je golf jednou z najobľúbenejšie športové stávky v U.S.A.

V súčasnosti je golf hlavným prúdom, najmä pokiaľ ide o športové stávky. Významné online golfové stávkové kancelárie ponúkajú golfové stávkovanie, ale stránky ako FanDuel a DraftKings ponúkajú denné fantasy športy pre golf. Dnes je lepší prístup k vysielaniu streamovaných turnajov a ešte dostupnejší prístup k uzatváraniu stávok.

Čo je stávkovanie na golf?
Ako staviť na golf

Ako staviť na golf

Online stávkovanie na golfe sa vyvinulo od jeho prvého predstavenia. K dispozícii je veľa typov stávok vrátane víťazov turnajov. Tento štýl je obľúbený medzi stávkarmi, ktorí hľadajú veľkú výplatu. Skúmanie výkonnosti golfistov na konkrétnych ihriskách alebo v rôznych poveternostných podmienkach môže pomôcť zúžiť výber stávok.

Iné typy stávok ako golfové zápasy umožňujú tipujúcim staviť na to, kto bude mať úspešnejšie kolo alebo turnaj medzi dvoma rovnako vyrovnanými golfistami. Okrem toho existujú stávky pre golfistov. Čo to je?

Prop stávky sú mimoriadne obľúbené vo veľkých športoch vrátane basketbalu a futbalu. Keďže golf si stále získava na popularite, má zmysel priviesť ho do športového stávkovania.

Pri stávkach na golfové rekvizity môžu stávkujúci staviť na počet birdie, ktoré golfista zahrá v každom kole, na najlepšieho hráča národnosti alebo na to, ktorý hráč skončí ľavou rukou.

Ako staviť na golf
Pochopenie kurzov golfových stávok

Pochopenie kurzov golfových stávok

O golfe rozhodujú rôzne faktory stávkové kurzy. Po prvé, každé ihrisko hrá inak, čo ovplyvňuje výkon konkrétneho hráča v hre. Napríklad, ak má konkrétne ihrisko náročné greeny, hráči s lepším výkonom môžu mať kratšie šance.

Napríklad, ak má iné ihrisko dlhšie ferveje, môžu byť kratšie kurzy na golfistov, ktorí dokážu dohnať loptičku na veľké vzdialenosti.

Keďže golf je hra vonku, počasie ovplyvňuje hráčov a výkony. Rovnako tak golfisti neustále bojujú s nepríjemnými zraneniami v dôsledku krútiaceho momentu nastaveného na ich telách. Golfista, ktorý sa vracia po zranení, sa môže zdať ako hodnota, ale dosť často môže byť hrdzavý na prvom turnaji späť.

Šance na golfový zápas alebo 2 loptičky, ako sú uvedené v niektorých golfových stávkových kanceláriách, sú odvodené od nedávneho výkonu a predchádzajúceho výkonu na tomto ihrisku. Kurzy na zápasy však môžu byť vysoké, pretože niekoľko vysoko hodnotených hráčov bude často favoritmi stávkovania, zatiaľ čo ihrisko bude mať extrémne dlhé kurzy na výhru.

Pochopenie kurzov golfových stávok
Typy golfových stávok

Typy golfových stávok

Víťaz turnaja

Zjednodušene povedané, v golfe je stávkovanie na turnajovej línii stávkovanie na to, kto vyhrá turnaj. Na rozdiel od kolektívnych športov si musia tipujúci vybrať víťaza zo zoznamu viac ako sto hráčov, keďže na väčšine golfových turnajov je každý muž alebo žena sama za seba. Odmena za presný výber šampióna je vo všeobecnosti vysoká.

Víťaz zápasu

Tipujúci si môžu staviť na to, kto vyhrá v súbojoch (alebo zoskupeniach) hráč proti hráčovi. Napríklad, ak peňažná linka má Tiger Woods na +180 a Phil Mickelson na -110, Mickelson je favorizovaný hráč a stávkujúci by musel staviť 110 $, aby vyhral 100 $. Ak tipujúci vsadí 100 $ na Tigera Woodsa a on vytiahne výhru, stávkujúci vyhrá 180 $.

Lídri kola

Stávkujúci sa môžu tiež staviť, kto bude na konci kola lídrom. Stávkujúci môže napríklad staviť na Justina Thomasa, aby vyhral prvé kolo Masters.

Potom budú kurzy na ostatné kolá dostupné po skončení hracieho dňa. Stávka na lídra kola je často nepredvídateľná, ale ak stávkujúci vie, že sa hráčovi vždy darí v prvom kole turnaja, môže to byť značná stávka.

Národnosť golfistu

Stávka na národnosť je, keď tipujúci vsadí, že vyhrá hráč z konkrétnej krajiny alebo regiónu alebo že konkrétny hráč bude najlepším hráčom z krajiny alebo regiónu. Stávkujúci môže napríklad staviť, že Jason Day je najlepším austrálskym hráčom na Masters. Ak porazí všetkých ostatných austrálskych hráčov, tipujúci vyhrá stávku.

Parlays

Prednostná stávka je stav, keď stávkujúci vsadí na početné výsledky, aby sa prejavili, a na výhru potrebuje, aby boli všetky výsledky presne určené. Napríklad, ak stávkujúci dá 100 dolárov na to, že Tiger Woods porazí Phila Micklesona a Brooks Koepka porazí Justina Thomasa US Open, budú potrebovať obe situácie, aby uspeli v prednostnej stávke.

Vzhľadom na to, že stávkujúci musí byť presný pri každom výsledku v celkovej stávke, sú prednosti náročnejším štýlom golfového stávkovania, ale ponúkajú vyššie odmeny.

Futures

Veríte, že USA získajú Ryder Cup späť? Potom naň môžete staviť na futures. Ak je teraz kurz +300 a vsadíte 100 dolárov, americký tím, ktorý vyhrá Ryder Cup, vám prinesie 300 dolárov. Je dôležité poznamenať, že futures sa ponúkajú v dostatočnom predstihu pred akoukoľvek udalosťou.

Prop Bets

Prop stávky sú extra stávky spojené s jasnými výsledkami v turnaji (turnajové rekvizity) alebo výkonom hráča (hráčske rekvizity). Myslíte si, že Dustin Johnson zaboduje najlepšie v 2. kole US Open?

No na to sa dá staviť. Vyhrá Masters rozdiel iba troch úderov? Aj na to sa dá staviť. Podperné stávky, ktoré sú všeobecne známe ako zábavné stávky, sú bežne dostupné pre takmer čokoľvek spojené s hrou.

Typy golfových stávok
Hľadajte stránky s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na golf naživo

Hľadajte stránky s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na golf naživo

Live stávkovanie je možnosť staviť na zápas hneď, ako sa vyskytne. Šance sú zahrnuté a budú sa aktualizovať počas turnaja na základe vývoja akcie. Takže napríklad, ak po piatej jamke vyzerá Tiger sľubne a je na čele, stávkujúci by naňho vložil peniaze, aby vyhral turnaj a získal odmeny.

Hlavné golfové turnaje

 1. The Masters
 2. Otvorený šampionát
 3. US Open
 4. Majstrovstvá PGA
 5. Majstrovstvá hráčov
 6. Pamätník
 7. Tour Championship
 8. Pozvánka Arnolda Palmera
 9. Pozvánka WGC-Fedex St. Jude
 10. Ryder Cup
Hľadajte stránky s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na golf naživo
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Pretože online stávkovanie na golf je veľmi populárne, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho, pretože je presvedčený, že ak vsádza na tento šport, musí poznať všetky výhody a nevýhody. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Nevsádzajte na Hype
Bežné chyby v stávkovaní na golf

Bežné chyby v stávkovaní na golf

Stávkovanie iba na obľúbené

V najlepších rokoch bola stávka na Tigra istá vec. Dnes je však väčšina turnajov otvorená a rozhorčenia sú štandardné. Pred podaním stávky musia tipujúci preskúmať hráčov a ich minulú výkonnosť. Obľúbené položky sa môžu z týždňa na týždeň rýchlo meniť. Nájdite začínajúcich hráčov, ktorí majú skvelú šancu vyhrať, no zatiaľ nie sú veľmi sledovaní.

Nezameriava sa na kurz

Usporiadanie kurzu hrá významnú úlohu pri rozhodovaní o tom, kto bude podávať vynikajúce výkony a kto bude skákať. Ak sa silné stránky hráča zhodujú s kurzom, stávkujúci bude mať oveľa väčšiu šancu vyhrať stávku.

Napríklad, ak má široko otvorené ihrisko dlhé odpaly, stávkujúci by si mal vybrať hráča, ktorý ho dostane na green. Ak existujú ťažké greeny, stávkujúci by si mal vybrať hráča, ktorý vyniká v patovaní.

Zlé riadenie vášho bankrollu

Pred umiestnením prvej stávky si odložte peniaze na svoj bankroll. Najrýchlejší spôsob, ako tento bankroll stratiť, je jeho nesprávne riadenie. Nenaháňajte prehry (vsádzajte viac ako zvyčajne), aby ste nahradili jednu prehru. Je dôležité nebyť chamtivý, ak idete na víťaznú sériu.

Kľúčové informácie

 • Zvážte všetky typy stávok
 • Venujte pozornosť počasiu
 • Sledujte minulé a súčasné výkony každého hráča
Bežné chyby v stávkovaní na golf