Hrajte Trotting online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Klusanie je forma dostihov, pri ktorých kone klusajú alebo kráčajú, nie cválajú. Tento šport je populárny v mnohých častiach sveta vrátane Európy, Severnej Ameriky, Kanady a Austrálie. Jednou zo skvelých vecí na kluse je, že ponúka vynikajúce stávkové príležitosti.

Existuje množstvo internetových stránok so športovými stávkami, ktoré poskytujú klusácke stávkovanie, a je to skvelý spôsob, ako pridať do pretekov nejaké vzrušenie. Tento článok sa zaoberá klusáckymi stávkami, aby tipujúci vedeli, čo môžu očakávať, keď podajú stávku.

Hrajte Trotting online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stránky na stávkovanie na klusAko staviť na klusTypy stávok na klusPochopenie klusáckych stávkových kurzovČo ovplyvňuje šance na klus?
Najlepšie stránky na stávkovanie na klus

Najlepšie stránky na stávkovanie na klus

Klusavé stávkovanie je športové stávkovanie, ktoré zahŕňa predpovedanie výsledkov klusáckych dostihov. Dostihy môže vyhrať kôň, ktorý skončí prvý alebo nazbiera počas dostihu najviac bodov. A zatiaľ čo klusácke stávkovanie je také jednoduché ako ABC, nie všetky športové stávky ponúkajú klusácke stávkovanie. No šport už áno veľmi populárny v Európe a Spojených štátoch, ale stávkovanie online je relatívne nová oblasť.

Ako šport je klus už stovky rokov a v súčasnosti je populárny v mnohých častiach sveta, ako už bolo spomenuté vyššie. Stávkovanie na klus je však nový podnik, ktorý začal len pred niekoľkými rokmi. Najstaršie online stávkové stránky, ktoré ponúkajú klusácke stávkovanie, majú tiež niekoľko desaťročí alebo menej. Preto klusácke stávkovanie nemusí tvrdiť, že má bohatú históriu. Výklenok má však veľký potenciál.

Najlepšie stránky na stávkovanie na klus
Ako staviť na klus

Ako staviť na klus

Pri uzatváraní klusáckych stávok online môžu tipujúci postupovať podľa týchto krokov:

  • Zaregistrujte si účet na klusáckej stávkovej stránke. Proces registrácie by mal byť rýchly a jednoduchý.
  • Vložiť peniaze na ich klusácky stávkový účet. Môžete to urobiť pomocou kreditnej karty, debetnej karty alebo elektronickej peňaženky.
  • Vyberte si klusácke dostihy, na ktoré chcú staviť
  • Vyberte si vklad
  • Potvrďte stávku
Ako staviť na klus
Typy stávok na klus

Typy stávok na klus

Zvyčajne existujú niekoľko druhov stávok z čoho vyberať a tipujúci musia pochopiť každú stávku, aby vedeli, kam umiestniť svoje peniaze. Hoci každá stávková kancelária môže mať svoje vlastné stávkové trhy, existujú stávkové trhy, ktoré sa zdajú byť bežné vo väčšine stávkových kancelárií a zahŕňajú nasledujúce:

Jednoznačne vyhrať

Ide o priamu stávku na to, ktorý klusák vyhrá preteky. Je to najbežnejší typ stávky v klusáckom stávkovaní.

Konečná pozícia

Ide o stávku na to, ktorý klusák skončí prvý, druhý, tretí alebo štvrtý.

Hlava na hlave

V tejto stávke stávkujúci proti sebe postavia dvoch klusajúcich rivalov a tipujú, ktorý z nich porazí toho druhého. Stávka je vyhraná aj vtedy, keď kôň, ktorý porazí druhého, sa v dostihu neobjaví ako prvý.

Každou trasou

Toto je šikovná stávka, ktorá stojí za zmienku. Ide o stávku na to, ktorý klusák buď vyhrá preteky, alebo skončí na štvrtom mieste a ďalej.

Typy stávok na klus
Pochopenie klusáckych stávkových kurzov

Pochopenie klusáckych stávkových kurzov

Klusanie stávkové kurzy sa líšia v závislosti od rasy a stávkovej kancelárie. Vo všeobecnosti sú však stávkové kurzy na klus o niečo vyššie ako kurzy na cvalové dostihy. Je to preto, že klusanie je náročnejšia disciplína a existuje väčšia šanca, že sa veci pokazia.

Príležitostne sú klusácke dostihy dokonca mŕtve preteky, čo je, samozrejme, remíza. Všetky kurzy sú však nastavené tak, že bookmakeri majú výhodu, takže je vždy dobré poobzerať sa po kurzoch na klusácke stávky a tipy na športové stávky pred podaním stávky.

Pochopenie klusáckych stávkových kurzov
Čo ovplyvňuje šance na klus?

Čo ovplyvňuje šance na klus?

Stávkové kurzy na klus môže ovplyvniť niekoľko faktorov. Niektoré z najdôležitejších zahŕňajú:

  • Podoba koňa: Toto je pravdepodobne najdôležitejší faktor, pretože ukazuje, aké dobré výkony kôň v poslednom čase podáva.
  • Hmotnosť džokeja: Toto ovplyvňuje rýchlosť koňa.
  • Džokejova forma: Ak bol džokej v poslednej dobe vo vrcholnej forme, ovplyvní to stávkové kurzy na klus.
  • Podmienky na trati: Ak je dráha mokrá alebo zľadovatená, ovplyvní to rýchlosť koní.
Čo ovplyvňuje šance na klus?