Online stávkovanie na ICC T20 Svetový pohár

Svetová dvadsiatka je an medzinárodný kriket turnaj, na ktorom sa zúčastňujú všetci členovia ICC. V ideálnom prípade ide o globálny turnaj, na ktorom sa zúčastňujú všetky kriketové krajiny. Prípadný víťaz získa štatút majstra sveta dvadsaťjednotiek. Okrem očividného vychvaľovania sú v hre aj nejaké peniaze. Celková výška výhry je približne 8 miliónov dolárov, pričom každá zúčastnená krajina dostane takmer 60 000 dolárov alebo dokonca viac.

Na majstrovstvách sveta T20 v roku 2022 sa do turnaja zapojí 16 tímov. Zo 16-ky má 8 tímov priamu kvalifikáciu do fázy Super 12 na základe hodnotenia krajín. Zostávajúce štyri sa vyberajú po kvalifikačných zápasoch, zvyčajne pred majstrovstvami sveta.

Osem tímov začína akciu v dvoch skupinách zo štyroch krajín, pričom najlepšie dva tímy v každej skupine (spolu štyri) postúpia do ďalšej fázy (Super 12s), čo tvorí 12 tímov. Všetky tímy v príslušných skupinách hrajú proti sebe, pričom prvé dva tímy zo skupín sa kvalifikujú do semifinále, zvyčajne vyraďovacím zápasom.

Víťazný tím dostane za každé kolo dva body, porazený nedostane žiadny. Ak sa nedosiahne žiadny výsledok, čo sa často stáva počas výhry alebo opustenia, príslušné tímy získajú po jednom bode. Vždy, keď dôjde k nerozhodnému výsledku v hodnotení skupín, viacero tímov s rovnakými bodmi, nerozhodný výsledok sa rozdelí na základe počtu výhier, čistého nábehu a výsledku vzájomných zápasov v tomto poradí.

T20 sa pripisuje oživeniu kriketu v 21. storočí. Od jej počiatku sa hráči rýchlo prispôsobili požiadavkám hry tým, že pracovali na svojej kondícii, poli a hodoch. Najlepšie na tomto novom formáte je, že hrá doplnkovú úlohu a žiadnym spôsobom neohrozuje Test Cricket.

História svetového pohára ICC T20Prečo je svetový pohár ICC T20 populárny?Ako staviť na ICC T20 World Cup
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
História svetového pohára ICC T20

História svetového pohára ICC T20

Svetový pohár ICC T20 sa prvýkrát hral v roku 2007 v Juhoafrickej republike. Myšlienka prijať túto formu kriketu však vznikla v rokoch 1998 až 2001. Táto myšlienka sa sformovala až v roku 2001, keď ju Anglicko a Wales Cricket Board (ECB) považovala za lukratívnu a v tom istom roku ju predložila predsedovi kraja. ECB prijala novú formu kriketu a pomenovala ho Twenty20 cricket. Kriket T20 bol oficiálne predstavený športovému svetu v roku 2003 a okamžite sa stal hitom, pričom tisíce fanúšikov zdobili turnaje T20, ktoré sa konali v celom Anglicku.

Keď sa to dialo, niektoré národy hrajúce kriket si to už všimli. Do roku 2007 si T20 získal značnú popularitu, a tak sa ICC rozhodol zorganizovať inauguráciu. Prvý svet T20 obsahoval desať testovacích krajín a pridružené krajiny ICC – Škótsko a Keňu. India vyhrala prvé Majstrovstvá sveta vo futbale T20 po tom, čo vo vysoko nabitom finále porazila svojich úhlavných rivalov Pakistan.

História svetového pohára ICC T20
Prečo je svetový pohár ICC T20 populárny?

Prečo je svetový pohár ICC T20 populárny?

Svetový pohár 20 rokov ICC priťahuje rekordné davy a sledovanosť. Po návrate po piatich rokoch je to nepochybne populárne, pretože získalo rekordných 10 000 hodín živého vysielania v 2 000 krajinách. Táto obrovská sledovanosť ju zaraďuje priamo medzi najväčšie športy udalosti, pričom veľká časť spotreby bola zaznamenaná v Spojenom kráľovstve, Indii, USA, Austrálii a Pakistane.

Vzhľadom na úroveň očakávania a expozície pridelenú svetovému poháru T20 budú udalosti v roku 2022 obľúbené pre mnohých tipujúcich, ktorí tipujú na športové turnaje. Tiež príjem medzi online športové stávkové stránky bol pozoruhodný. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je svetový pohár T20 obľúbený medzi nadšencami športových stávok.

  • Zvýšené pokrytie médií: Pri popularizácii T20 vo svete stávkovania zohráva nepochybne kľúčovú úlohu rozšírené pokrytie v televízii aj na sociálnych sieťach.
  • Viac stimulov zo stávkových stránok: Stávkové stránky zohrávajú kľúčovú úlohu pri popularizácii športových turnajov. Kriket si upevnil svoju pozíciu medzi najväčšími športovými podujatiami prostredníctvom veľkorysých propagácií a marketingových kampaní zameraných na Majstrovstvá sveta vo futbale T20.
  • Špičková herná akcia: T20 je dynamický a rýchly, na rozdiel od pôvodného Test Cricket. Ako taká je „vylepšená“ herná akcia skvelou správou pre športových stávkarov, z ktorých väčšina nemohla mať trpezlivosť stávkovať na tradičné športy. Tento turnaj navyše ponúka hráčom celý rad stávkových trhov, z ktorých kľúčový je zápas. - okrem iného víťaz, víťaz série, víťaz vrhu, najlepší pálkar a najlepší nadhadzovač a šesť šestiek v overe počas Svetového pohára T20 v roku 2021.
Prečo je svetový pohár ICC T20 populárny?
Ako staviť na ICC T20 World Cup

Ako staviť na ICC T20 World Cup

Umiestňovanie stávok na Majstrovstvá sveta dvadsaťjednotiek je veľmi podobné ostatným športové turnaje. Väčšina online stávkových kancelárií pokrýva hry T20. Hráčom sa však odporúča, aby si pre bezproblémový stávkový zážitok vybrali renomované stávkové stránky.
Po výbere stratégie sa pozornosť hráča presunie na uzatváranie stávok. Tu je niekoľko tipov, ktoré by mal zvážiť každý hráč, aby zvýšil svoje šance na úspech pri stávkovaní na zápasy T20.

  • Venujte pozornosť forme tímov a hráčov
  • Počas stávkovania sledujte hru naživo
  • Venujte pozornosť novinkám v tíme
  • Nevsádzajte len na to, kto vyhrá. Zamerajte sa na iné stávkové trhy
  • Pochopte silné a slabé stránky tímu
  • Využite ponuky stávok

Svetový pohár ICC T20 počas svojho relatívne krátkeho trvania ponúkol športovým stávkarom mnoho fascinujúcich príležitostí. Každý tipujúci, ktorý má záujem stávkovať na tieto športové majstrovstvá, by mal mať stratégiu. To znamená, že stávkujúci si musia pred podaním akejkoľvek stávky urobiť náležitý prieskum. Každá stratégia by mala byť založená na robustnom bankroll manažmente a zodpovednom hazarde. A nakoniec, hráči by mali občas porovnávať rôznych bookmakerov a vybrať si toho, ktorý ponúka najlepšie kurzy.

Ako staviť na ICC T20 World Cup
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková