Hrajte Cricket online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Odhaduje sa, že kriket bol vynájdený už v 16. storočí v Anglicku. Táto hra je zápas pálky a lopty, ktorý obsahuje prvky z iné významné športyvrátane golfu, squashu, bejzbalu a tenisu. Tento šport má veľkú popularitu v Spojenom kráľovstve, Indii a Austrálii. Je však tiež veľmi obľúbený v krajinách Commonwealthu, ktoré boli kedysi pod britskou nadvládou.

Pokiaľ ide o stávkovanie na kriket, je pomerne populárne, že sa dá nájsť v akejkoľvek európskej stávkovej stávke. V mnohých regiónoch si tiež získava popularitu na celom svete.

Hrajte Cricket online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo presne je stávkovanie na kriket?

Čo presne je stávkovanie na kriket?

S vedomím, že tento šport vznikol tak dávno, možno len predpokladať, že stávkovanie na kriket sa začalo už pred storočiami. Keď sa na prelome 18. storočia stal kriket oficiálnym športom, stávkovanie na tento šport získalo širokú povesť. Preneste sa do dnešného dňa a stávkovanie na kriket online je rozšírené a stále si získava priazeň.

Legitímne európske kriketové stávkové stávky by mali mať kriket ako možnosť stávkovania. A ak vezmeme do úvahy nárast jeho popularity, nebude to dlho trvať, kým v USA dôjde k nárastu stávkovania tohto športu. To by malo byť svedkom spolu s rastúcou celoštátnou legalizáciou. Aj keď tento šport nie je vo veľkom meradle taký obľúbený ako futbal alebo basketbal, kriket je v stávkových stávkach frekventovanejší, než by ste mohli hádať.

Čo presne je stávkovanie na kriket?
Ako staviť na kriket

Ako staviť na kriket

Hazardné hry na kriket si vyžadujú, aby ste porozumeli niektorým komplikovanejším pravidlám hry, najmä pokiaľ ide o bodovanie. To vám umožní vedieť, na čo je najlepšie staviť a aké podmienky je ideálne preskočiť.

V nominálnej hodnote môžete stále staviť na kriket ako na ktorýkoľvek iný tímový šport, jednoducho stávkou, kto bude úplným víťazom zápasu. Ak poznáte stávkovanie na moneyline vo futbale alebo basketbale, je to to isté. Všetko, na čo stavíte, je víťazstvo tímu.

Ďalšie prvky, na ktoré môžete staviť, sú úvodný hod mincou, súčet tímov za počet skórovaných nájazdov a dokonca aj to, koľko nájazdov bude skórovaných v danej smene. Podobne ako vo väčšine športov môžete stávkovať na individuálne alebo tímové rekvizity na kriketových stávkach. To zahŕňa stávkovanie, kto si myslí, že bude najlepším pálkarom alebo nadhadzovačom pre každý tím na konci súťaže.

Chcete uzatvárať stávky, ktoré sú pre daný šport ešte špecifickejšie? Keď sa dozviete o kriketovom bodovacom systéme, môžete si staviť, ktorý odpal bude mať na konci zápasu najviac šestiek. Pre rýchlejšiu výhru môžete dokonca staviť na metódu 1. bránky, päťdesiatku alebo stovku, ktorú v zápase skórujete, a na to, ktorý tím získa najviac výhier.

Ako staviť na kriket
Pochopenie šancí na kriketové stávky

Pochopenie šancí na kriketové stávky

Rovnako ako pri stávkovaní na takmer všetky ostatné tímové športy, stávkové kurzy sa líšia na základe nedávneho výkonu a toho, ako sa postavili súperovi v minulosti. Silný nesúlad medzi nadhadzovačom a pálkou môže mať za následok aj kolísanie šancí v oboch smeroch.

Ďalším významným aspektom toho, ako budú stávkové kancelárie zostavovať stávkové kurzy pre tento šport, je stav terénu a plánované počasie. Rovnako ako pri bejzbale, aj kriket sa hrá vonku, takže ak je počasie škaredé, podmienky hry sa môžu zmeniť.

Daždivý deň ovplyvní počet skórovaných jázd, efektivitu nadhadzovača a schopnosti hráčov v poli. Pred umiestnením stávky majte na pamäti všetky tieto faktory, aby ste vyšli ako veľký víťaz. Stávkové kurzy na kriket sú bohaté na dlhé hry, rôzne štýly, profesionálne ligy a medzinárodné turnaje.

Najpopulárnejší kurz v krikete je na úplného víťaza zápasu, ktorý má štyri možné výsledky v krikete. Tím alebo krajina buď vyhrá zápas, prehrá zápas, remizuje zápas alebo remizuje. Remíza znamená, že zápas sa končí a oba tímy majú rovnaké skóre. A pokiaľ ide o remízy, znamená to, že zápas sa skončí skôr, než ktorýkoľvek tím dokončí všetky zmeny.

Niekedy online kriketové stávkové stávky zoskupia remízu a remízu, ale podobne ako vo futbale sú remízy a remízy pomerne bežné. To znamená, že stávkovanie na tieto štandardné kriketové línie môže byť pre stávkarov celkom výhodné.

Ďalším veľmi obľúbeným štýlom stávkovania, pokiaľ ide o kriket, je stávkovanie na nad/pod skóre. Stávky nad/pod na celkové skóre - alebo celkové skóre iba jednej strany - sú zvyčajne stávky 50/50. V tejto situácii, kriketové stávkové kurzy tohto stávkového štýlu otvoreného okolo -110.

Pochopenie šancí na kriketové stávky
Sústreďte sa na zápas

Sústreďte sa na zápas

Ak chcete urobiť najlepšie kriketové stávky, nemôžete len vedieť, ktorý tím je lepší alebo horší. Musíte poznať silné a slabé stránky každého z nich, najmä ak už predtým zápasili s týmto súperom. Analyzujte ich výdrž, regeneráciu, rýchlosť a presnosť.

Pokiaľ ide o stávkovanie na kriket, možno budete musieť študovať štatistiky viac, ako keby ste stavili na iný šport. Pozerať sa na rekordy a rebríčky nestačí. Musíte byť oboznámení s každým hráčom a vedieť, ako si stojí v konkurencii. Práve tento typ vedomostí vám pomôže dostať sa hore a vyhrať veľké úspechy.

Sústreďte sa na zápas
Nevsádzajte na humbuk

Nevsádzajte na humbuk

Publikum môže fandiť konkrétnemu tímu ako blázon, ale to, že je obľúbený, neznamená, že vyhrá. Pokiaľ ide o stávkovanie, je dôležité nebrať do úvahy, ako ľudia myslia alebo cítia. Čo musíte urobiť, je riadiť sa štatistikami a prieskumami, ktoré ste zhromaždili o tíme a jednotlivých hráčoch. Viete o tomto športe oveľa viac ako ktorýkoľvek náhodný Joe, takže sa neriaďte tým, čo si možno myslia diváci.

Mnoho priaznivcov kriketu má tendenciu jednoducho odfláknuť svoje presvedčenie od iného fanúšika. Pretože je to šport, ktorý nie je celosvetovo veľmi obľúbený, fanúšikovia, ktorí ho sledujú naozaj milovať šport. Medzi skupinami je teda veľa kamarátstva, a teda kolísanie názorov na to, kto môže podať najlepší výkon.

Aj keď môžu mať dobré úmysly, neriaďte sa len tým, čo si myslia, pretože sú slepí voči mnohým štatistikám. Chcete na konci dňa vyjsť ako víťaz alebo porazený? Na to poznáme odpoveď, takže sa uistite, že ste vsadili na niečo trvalejšie, nie na to, čo fandia davom.

Nevsádzajte na humbuk
Naučte sa základy kriketových stávkových línií

Naučte sa základy kriketových stávkových línií

Máte dostatok času na to, aby ste mohli využiť svoje znalosti a staviť na kriketovú sezónu. Stávkovanie na kriketové kurzy môže skutočne pridať viac vzrušenia, pokiaľ ide o bolestivé testovacie zápasy. Počas týchto situácií môžete mať vytrvalosť a silu, pokiaľ ide o znášanie fyzických a mentálnych zložiek týchto drsných zápasov.

Stávkové rekvizity na kriket

Stávkovanie na kriket predstavuje široké spektrum stávok, ktoré neobsahujú stávkovanie na víťaza alebo skóre hry. Prop stávky siahajú od stávok na to, ktorý tím alebo krajina vyhrá hod mincou, koľko štvoriek a šestiek bude v inningu a kto bude označený za najlepšieho hráča zápasu.

Stávkovanie na tento šport môže priniesť určitú primeranú hodnotu, najmä ak štandardné stávkové príležitosti zápasu výrazne uprednostňujú jednu stranu.

Naučte sa základy kriketových stávkových línií
Hľadajte stránku s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na kriket naživo

Hľadajte stránku s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na kriket naživo

s live stávkovanie, nemusíte sa báť, že zmeškáte začiatok zápasu. Živé kriketové stávky predstavujú porovnateľné stávkové príležitosti s predzápasovými kurzami. Napriek tomu kurzy na živé kriketové stávkové zápasy neustále kolíšu, čo odráža dianie na ihrisku.

Hľadajte stránku s vynikajúcimi možnosťami stávkovania na kriket naživo
Čo by ste mali vedieť o neplatných stávkach

Čo by ste mali vedieť o neplatných stávkach

Pri akejkoľvek hre skutočne potrebujete, aby váš hráč začal hrať, aby bola vaša stávka platná. Takže, ak z akéhokoľvek dôvodu váš MVP hráč kriketu odstúpi a bude nahradený iným hráčom, vaša stávka vám bude vrátená. Nemôžete staviť na hráča, ak v skutočnosti nehrá

Kriketové futures

Stávkovanie na šampióna najvýznamnejších kriketových líg a najobľúbenejších turnajov je otvorené na viacerých online stávkových kanceláriách. Začať, online stávkové stránky primerane rozšíri kurzy na hry pred ich začiatkom. Stávkujúci majú dobré zmeny, pokiaľ ide o skoré kurzy, pretože vstupujú do akcie skoro. To im umožňuje získať nejaké vyššie pozície v krajine alebo klube, o ktorom veria, že vyhrá.

Tipujúci môžu tiež staviť na to, či sa tím dostane do finále turnaja a či tím zostúpi. Futures na kriketové stávkovanie sú dostupné aj pre víťazov turnajových ocenení a lídrov v štatistických kategóriách.

Čo by ste mali vedieť o neplatných stávkach
Najväčšie kriketové udalosti

Najväčšie kriketové udalosti

Kriket má niekoľko významných udalostí, ktoré priťahujú stávkarov aj fanúšikov.

  • Svetový pohár ICC v krikete: The Svetový pohár v krikete ICC sa koná každé štyri roky a je najväčším podujatím v tomto športe. Koná sa od konca mája do polovice júla a na každý zápas sú k dispozícii stávkové kurzy. Pre stávkujúcich sú k dispozícii futures, aby si stavili na to, ktorá krajina vyjde ako veľký víťaz.
  • India Premiere League: India Premier League alebo IPL je dominantná športová liga v Indii. Existuje teda veľa stránok na stávkovanie na IPL kriket, ktoré prijímajú stávkarov z USA. Turnaj trvá približne dva mesiace každý rok a predstavuje osem rôznych klubov a zvyčajne sa koná na jar.
  • Krajský šampionát: County Championship v Anglicku a Walese sa datuje viac ako 100 rokov a je najvyššou európskou kriketovou súťažou, ktorá ponúka 18 klubov. Prebieha od apríla do septembra a vyzdvihuje prvotriednu ligu.

Kľúčové veci

  • Pred uzatváraním stávok zvážte počasie
  • Pozrite sa na všetky rôzne turnaje, ktoré sa konajú celoročne
  • Zvážte stávkovanie na futures
  • Pred stávkovaním si urobte prieskum a nespoliehajte sa na fanúšikovský humbuk
Najväčšie kriketové udalosti