Hrajte Cricket online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

So svojimi ranými počiatkami sa dá predpokladať, že stávkovanie na kriket sa začalo pred storočiami. Najmä na prelome 18. storočia, keď sa stal kriket oficiálny šport Anglicka, stávkovanie na zápasy sa rozmohlo. Rýchlo vpred do súčasnosti a stávkovanie na kriket je rovnako populárne ako kedykoľvek predtým.

Každá legitímna európska stávková kancelária bude mať kriket ako možnosť stávkovania a popularita by mala stúpať aj v Spojených štátoch spolu s rastúcou legalizáciou v celej krajine. Aj keď to nie je úplne na rovnakej úrovni ako futbal alebo basketbal, stávkovanie na kriket je oveľa frekventovanejším segmentom športových stávok, ako by ste si mysleli.!

Ako staviť na kriket

Stávkovanie na kriket si vyžaduje, aby ste poznali niektoré zložitejšie pravidlá hry, najmä systém bodovania. Na prvý pohľad môžete jednoducho staviť na kriket ako každý iný tímový šport, ktorým je stávka na úplného víťaza zápasu.

Je to rovnaké ako stávkovanie peňažnej línie v a futbal alebo basketbal hru, takže všetko, čo tím musí urobiť, je vyhrať! Môžete tiež staviť na veci, ako je úvodný hod mincou, celkové skóre tímov za počet skórovaných nájazdov a dokonca aj na to, koľko nájazdov bude zaznamenaných v danej smene. Rovnako ako u väčšiny športov, aj stávkové stránky zaviedli možnosť stávkovať na individuálne alebo tímové opory. Môžete si staviť, na koho si myslíte, že bude najlepším pálkarom alebo nadhadzovačom pre každú stranu na konci zápasu.

Chcete byť ešte konkrétnejší? Ak sa dozviete o kriketovom bodovacom systéme, môžete si staviť, ktorý odpal bude mať do konca zápasu najviac šestiek. Ak chcete ďalšie okamžité uspokojenie, môžete dokonca staviť na metódu 1. bránky, päťdesiatku alebo stovku, ktorú v zápase skórujete, a na to, ktorý tím získa najviac výhier.

Hrajte Cricket online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Stávkové kurzy na kriket
Stávkové kurzy na kriket

Stávkové kurzy na kriket

Rovnako ako vo väčšine tímových športov, stávkové kurzy pre každý tím na víťazstvo v zápase závisia od jeho nedávneho výkonu, ako aj od toho, ako si tímy viedli proti sebe v minulosti. Silný nesúlad medzi hráčmi a pálkou môže tiež viesť k tomu, že sa kurz na kriket zmení jedným alebo druhým smerom.

Ďalším dôležitým faktorom pri vytváraní športových stávok stávkové kurzy pre kriket je stav pôdy a počasie, ktoré je naplánované. Podobne ako bejzbal, aj kriket sa hrá vonku, takže počasie môže vždy prispieť k výsledku hry.

Daždivý deň určite ovplyvní počet bodov, ako aj efektivitu nadhadzovača a schopnosti hráčov v poli. Uistite sa, že máte na pamäti všetky tieto faktory predtým, ako vsadíte na kriketový zápas vo vami preferovanej stávkovej stávke.

Stávkové kurzy na kriket