Online stávkovanie na Monaco Grand Prix

Veľká cena Monaka je jedným z najväčších podujatí Formuly 1 a koná sa každý rok. Je veľmi populárny na stránkach so športovými stávkami online. Organizuje ho Automobile Club de Monaco. Okruh, známy ako Circuit de Monaco, má dĺžku 3,337 km na kolo a celkový počet kôl, ktoré tvoria preteky, je minimálne 78. Spolu s 24-hodinovým závodom Le Mans a Indy 500 tvorí to, čo je známe ako trojitá koruna motoristického športu, a je súčasťou majstrovstiev Formuly 1.

Nie je to účelová dostihová dráha; sú to vlastne cestné preteky v uliciach veľmi očarujúceho mesta Monte Carlo. Keďže ulice sú veľmi úzke a pozostávajú z niekoľkých zákrut, výškových zmien a tunela, ide o jeden z najnáročnejších pretekov Formuly 1.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
História Veľkej ceny Monaka

História Veľkej ceny Monaka

Prvá Veľká cena Monaka sa konala v roku 1929 a vyhral ju William Grover-Williams na Bugatti, avšak len rok predtým, ako bola žiadosť o povýšenie pretekov na národný štatút zamietnutá, Veľká cena Monaka takmer neexistovala.

Dôvodom bolo, že navrhovaná pretekárska dráha využívala cesty najmä v rámci iných krajín, ktoré hraničili s Monakom. Na obídenie tohto problému bola trať vytvorená v uliciach Monte Carla. Znamenalo to tiež, že táto trať bola oveľa kratšia ako zvyčajne Preteky Formuly 1 trate, čo im však chýba na dĺžke, doháňajú v počte kôl.

História Veľkej ceny Monaka
Čo je Formula 1?

Čo je Formula 1?

Preteky Formuly 1, často označované skratkou F1, sú a motoristického športu ktorá je medzinárodne známa. Riadi ho Medzinárodná automobilová federácia (Fédération Internationale de l'Automobile) a cieľom je vyhrať preteky, existuje však zoznam pravidiel, ktoré sa musia pri tom dodržiavať.

Preteky ligy Formuly 1 majú dĺžku viac ako 305 km a víťazom je jazdec, ktorý dokončí preteky v menšom počte kôl.

Počas sezóny Formuly 1 sa po celom svete jazdí séria pretekov známych ako Grand Prix. Väčšina z nich sa odohráva na účelovo vybudovaných pretekárskych dráhach, ale niektoré, ako napríklad Monako, sa vedú po cestách v meste, ktoré sú pre bežnú premávku uzavreté. Majstrovstvá Formuly 1 sú pre nás veľkým ťahákom najlepšie online stávkové kancelárie.

Čo je Formula 1?
Cenový bank Grand Prix

Cenový bank Grand Prix

Pre všetkých účastníkov Veľkej ceny Monaka je v hre veľká suma peňazí. V súčasnosti sa výherný bank pohybuje okolo 1 miliardy dolárov, ktoré sa medzi účastníkov delia pomerne zložitým spôsobom. Prvých 10 tímov, ktoré skončili, získa približne polovicu banku na kĺzavej škále, pričom všetci ostatní účastníci dostanú približne 10 miliónov dolárov za predpokladu, že skončili v top 10 2 z predchádzajúcich 3 rokov.

Cenový bank Grand Prix
Popularita

Popularita

Veľká cena Monaka každoročne priláka obrovské množstvo divákov, približne 100 000 ľudí sa zíde do mesta Monte Carlo, aby zahliadli dianie z postranných čiar, a ak spočítate divákov z hotelových a apartmánových balkónov a tých, ktorí prenajmite si jachty, aby ste získali skvelý výhľad z prístavu, toto číslo môžete ľahko zdvojnásobiť.

Z celku zoznam športových turnajovFormula 1 zostáva jednou z najpopulárnejších, ktoré môžete vidieť naživo, sledovať v televízii a stávkovať.

Popularita
Známi jazdci Formuly 1

Známi jazdci Formuly 1

Ayrton Senna je jediným jazdcom, ktorý vyhral Veľkú cenu Monaka 6-krát. 5 z týchto víťazstiev bolo po sebe v rokoch 1989 až 1993. Graham Hill a Michael Schumacher sú jediní dvaja jazdci, ktorí sa kedy priblížili k tomuto rekordu, pričom obaja vyhrali 5-krát.

Sir Lewis Hamilton, ktorý 3-krát vyhral Veľkú cenu Monaka, preteká dodnes a je jedným z najväčších mien tohto športu. Max Verstappen, víťaz Veľkej ceny Monaka 2021, mal iba 23 rokov, keď stál na stupni víťazov.

Známi jazdci Formuly 1
Prečo je stávkovanie na VC Monaka obľúbené?

Prečo je stávkovanie na VC Monaka obľúbené?

Ako jeden z hlavných turnajov Formuly 1 prichádza s množstvom vzrušenia. Aby toho nebolo málo, stávkovanie na Veľkú cenu Monaka ten adrenalín len zvýši. Pomáha to, že online stávkové stránky skutočne uľahčujú stávkovanie na tento alebo akýkoľvek iný závod formuly 1.

Podanie stávky je naozaj jednoduché, môžete to urobiť online prostredníctvom jednej z mnohých online stávkových kancelárií. Našťastie existuje veľa renomovaných online stávkových stránok.

Nemusíte ani míňať veľa peňazí, v skutočnosti sa odporúča hrať hazardné hry zodpovedne a staviť len toľko, koľko si môžete dovoliť prehrať.

Akákoľvek výhra je bonus, ale ak váš vodič prekročí hranicu víťazstva a vy budete môcť zarobiť pár dolárov navyše, všetko to pridáva na radosti zo sledovania tohto športu.
Ľudia, ktorí vsádzajú na Veľkú cenu Monaka, sa neobmedzujú len na tých, ktorí sú fanúšikmi tohto športu.

Ľudia majú stávkovanie ako hobby, existujú dokonca aj profesionálni hráči. Sú to ľudia, ktorí sa pomocou stratégie pokúšajú predpovedať výsledok pretekov na základe vecí, ako je aktuálna forma jazdca, poveternostné podmienky a typy tratí, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Prečo je stávkovanie na VC Monaka obľúbené?
Najlepšie stránky so stávkami na Veľkú cenu Monaka v 2024

Najlepšie stránky so stávkami na Veľkú cenu Monaka v 2024

Existuje mnoho skvelých stávkových stránok pre každého, kto chce staviť na Veľkú cenu Monaka alebo preteky formuly 1 všeobecne. Najlepšie je vybrať si stránku, ktorá umožňuje stávkovanie na zoznam športových turnajov, vrátane veľkých turnajov formuly 1, namiesto obmedzeného výberu.

Renomované stránky budú ponúkať rôzne športy, na ktoré sa dá staviť, a väčšina z nich sa dá ľahko použiť online. Stránky ako 888 Casino a BetVictor tiež ponúknu a rozsah bonusov, vrátane uvítacích bonusov pre ľudí, ktorí sa u nich registrujú prvýkrát. To znamená, že s týmito stránkami pôjdu vaše peniaze oveľa ďalej.

Niektoré online stávkové stránky, ako napríklad William Hill, majú aj stávkové obchody, do ktorých môžete fyzicky staviť. Toto je ideálne pre tých, ktorí chcú staviť na ďalší dostih, ale z akéhokoľvek dôvodu nemôžu používať webovú stránku online stávkovania pre mobilné zariadenia.

Niektorí ľudia radi sedia a sledujú preteky naživo, čo môžete robiť v stávkovej kancelárii, obklopení rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí fandia svojmu vybranému jazdcovi.

Najlepšie stránky so stávkami na Veľkú cenu Monaka v 2024
Ako staviť na Veľkú cenu Monaka

Ako staviť na Veľkú cenu Monaka

Tipovanie na Veľkú cenu Monaka nemôže byť jednoduchšie. Najprv si musíte nájsť renomovanú webovú stránku s online stávkovaním, ako už bolo uvedené. Pozrite si recenzie, spôsoby vkladov a ich pravidlá zodpovedného hrania.

Keď budete s vami vybranou stránkou spokojní, vytvorte si účet a prepojte ho spôsob platby k tomu. Väčšina stránok prijíma debetné a kreditné karty, niektoré akceptujú aj platby cez PayPal a iné elektronické peňaženky.

Vyberte si vybranú rasu z jedného z turnajov Formuly 1, rozhodnite sa, koho chcete vyhrať, na základe akejkoľvek stratégie, ktorú chcete (niektorí ľudia si radi vyberú meno z klobúka!) a vsaďte si. Stránka bude mať jasno o vašich kurzoch, čím vyšší kurz, tým väčšia návratnosť – ale aj menšia pravdepodobnosť, že sa zrealizuje. Potom sa pohodlne usaďte a sledujte priebeh pretekov.

Ak vyhráte, suma, ktorú ste vyhrali, bude v závislosti od kurzu, ktorý ste mali, automaticky vyplatená na účet online. Ak ho chcete odvolať, musíte prejsť do účtu a požiadať oň.

Za normálnych okolností sa výber výhier vráti iba na kartu (alebo spôsob platby), z ktorej peniaze prišli, takže ak ste platili kreditnou kartou, nebudete si môcť vybrať napríklad na svoj PayPal.

Ako staviť na Veľkú cenu Monaka
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková