Všetko o Baseball Odds

Čo je špecifické pre bejzbalové stávkovanie je fakt, že zvyčajne nie je toľko radov ako pri iných športoch, ako je futbal alebo basketbal. Väčšina online stávkových kancelárií na bejzbalové stávkovanie ponúka iba peňažnú líniu, spread a nad/pod čiary.

Ďalšia vec, ktorá robí baseballové kurzy špecifickými, je skutočnosť, že nie sú také odlišné ako v iných športoch a spready sú takmer rovnaké pre väčšinu hier.

Všetko o Baseball Odds
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko o bejzbalových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch

Všetko o bejzbalových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch

Čím sa baseball odlišuje iné kolektívne športy je skutočnosť, že neexistujú žiadne hodiny. Hra trvá najmenej deväť zmien, ak sa o víťazovi môže rozhodnúť v tomto rámci. Ak je hra po deviatich zmenách nerozhodná, hrá sa ďalšia zmena, kým jeden z tímov túto zmenu nevyhrá.

MLB sa rozhodla zmeniť pravidlo extra smeny v roku 2020 s cieľom skrátiť hry, ktoré prejdú do extra smeny umiestnením hráča na druhú základňu predtým, ako každý tím začne extra smenu.

Baseball je šport s najbežnejšími sezónnymi hrami MLB mužstvo odohrá 162 zápasov v základnej časti. Počas bežnej sezóny tímy zvyčajne odohrajú 6 zápasov za 7 nocí, vďaka čomu je bejzbalový program najdynamickejší zo všetkých športov. Tímy hrajú série zápasov dvoch až štyroch zápasov typu head-to-head v denno-dennom tempe a niekedy aj dvoch zápasov denne.

Bejzbalové šance

Žiadna bejzbalová hra nemôže skončiť remízou, čo znamená, že pre každý tím existujú iba dve možnosti na výhru. Niektorí z bejzbalových stávkových kancelárií online ponúkajú linky na nerozhodný výsledok na konci regulácie, ktoré sú oveľa nižšie ako rovnaký scenár v basketbale alebo Americký futbal.

Bejzbalové stávkové kurzy na to, ktorý tím vyhrá, nemôžu byť tak nízke alebo také vysoké ako vo futbale alebo basketbale. Vzhľadom na počet zápasov v sezóne a harmonogram, podľa ktorého dva tímy hrajú proti sebe niekoľko zápasov deň čo deň, neexistujú žiadni veľkí favoriti alebo záporáci, ako tomu môže byť vo futbale alebo basketbale.

Baseballové nátierky

Rovnako ako pri akomkoľvek inom tímovom športe, aj bejzbalové online stávkové kancelárie ponúkajú stávkovanie na spread. Pre bejzbal je spoločný fakt, že nie je veľa rôznych spreadov, keďže ide o hru s nízkym skóre, v ktorej oba tímy kombinujú v priemere od 5 do 8 bodov. Jediné dve spready, na ktoré by ste narazili pred hviezdami bejzbalového zápasu, sú -1,5 a -2,5.

Všetko o bejzbalových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch
Ako staviť na baseballový spread

Ako staviť na baseballový spread

Ak teda domáci tím dostane spread -1,5 a vy sa rozhodnete naň staviť, domáci tím bude musieť vyhrať aspoň o 2 kolá, aby bola vaša stávka víťazná. A naopak, ak umiestnite stávku +1,5 na hosťujúci tím, potom musí buď vyhrať zápas, alebo prehrať maximálne o jeden beh.

Vysvetlenie bejzbalových stávkových línií

Baseball má jedinečný bodovací systém, ktorý je dosť ťažký, ak nemáte priateľa, fanatika do baseballu, ktorý je ochotný vám to vysvetliť. Všetky stávkové kancelárie ponúkajú základné baseballové stávkové rady, ako je peňažná línia, bodové rozpätie a nad/pod. Ale skutočná zábava spočíva v online stávkovaní bejzbalu s najlepšie online stávkové kancelárie.

Len niekoľko z nich ponúka riadky na samostatných zmenách a štatistikách hráčov. Tu môžete nájsť riadky o tom, či tím v danej smene zaboduje, zasiahne alebo dosiahne základňu.

Pokiaľ ide o individuálny výkon hráčov, existuje viacero riadkov pre akúkoľvek danú pozíciu alebo merateľný vplyv, ktorý môže hráč mať na hru. Je dosť ťažké ich predpovedať, ale ak sa vám ich podarí vyhrať, budete mať pocit, že ste sami trafili homerun.

Ďalšími bejzbalovými stávkovými líniami, ktoré možno nájsť, sú jednotlivé celkové nájazdy každého tímu, pričom oba tímy skórujú určitý počet nájazdov alebo majú určitý počet zásahov, ako aj prvý alebo posledný tím, ktorý skóroval, tím s smena s najvyšším skóre a tím, ktorý vedie v určitom bode hry.

Ako staviť na baseballový spread
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na baseball

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na baseball

Baseball je pravdepodobne šport, kde sa stávkové kurzy v rôznych stávkových kanceláriách sú tak blízko, ako len môžu byť v tomto odvetví. To je hlavne prípad spreadu, keďže väčšinou sú -1,5 pre favoritov a aj kurzy na dané opcie sú blízko.

Pokiaľ ide o nad/pod celkový počet behov, stávkové kancelárie môžu ponúkať rôzne ponuky, ale vo väčšine prípadov nie viac ako 0,5 behov. Keď príde na peňažná linka, rozdiely sú možné, najmä keď sa blíži začiatok hry.

Bez ohľadu na to, čo sa hovorí, porovnanie šancí a nájdenie toho, ktorý vyčnieva, sa dôrazne odporúča možno ešte viac ako pri iných športoch.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na baseball
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na baseball

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na baseball

Výber najlepšej online stávkovej kancelárie na stávkovanie na bejzbal je oveľa viac než len držať sa tej, ktorá ponúka najviac stávkových línií. Baseball je šport, ktorý má nabitý program s hrami, ktoré sa hrajú každý deň a veľmi často sa rovnakí súperi stretávajú niekoľko dní po sebe.

Mať všetky informácie o nadchádzajúcom zápase, ako sú napríklad nadhadzovači a odpalová zostava, je pri vytváraní šancí na bejzbal nevyhnutné.

Rozpis výrazne ovplyvňuje kurzy, pretože nie sú zverejnené dni pred, ale až po skončení predchádzajúcej hry. Mať šance na ďalšie hry pomerne skoro po tom, ako sa dohrajú predchádzajúce, je niečo, čo ponúkajú len tí najlepší v tomto odvetví.

Nie je nezvyčajné, že dnes sú kurzy výrazne odlišné, aj keď rovnaké tímy hrali včera a kurzy pred týmto zápasom nevyzerali takto.

S vedomím vyššie uvedeného by ste si určite mali skontrolovať kurzy na bejzbalové stávky, ktoré ponúka 1xstávka, Betwinner, 22bet, Megapari, Melbet, Gunsbet, Casumo, Betvictor a stávka 10.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na baseball
Tipy a triky na stávkovanie na bejzbal

Tipy a triky na stávkovanie na bejzbal

Ak vás zaujíma, ako staviť na bejzbal, poskytneme vám niekoľko tipov a trikov. Najdôležitejšou vecou pri tipovaní víťaza je porovnanie štartujúcich nadhadzovačov oboch tímov. Nadhadzovači majú najväčší vplyv na hru a ich záznam o víťazstve a prehre a ERA (earned run average) sú niečo, čo by ste si mali určite skontrolovať pred podaním stávky.

V každom tíme je viacero aktívnych nadhadzovačov a nadhadzovanie, ktoré poskytujú, môže byť niekedy veľmi odlišné. Napriek tomu, že na konci dňa je to len jeden hráč, výsledok hry veľa závisí od tohto hráča.

Takže väčšina tímov má hráčov, ktorí majú víťazné rekordy a tím s nimi hrá dobre na kopci, zatiaľ čo sú aj takí, ktorí majú negatívny rekord a tím s nimi v zostave sotva vyhrá.

Ďalším faktorom je cestovanie. Tímy zvyčajne cestujú dvakrát týždenne, ale často hrajú dva zápasy s dlhým letom a to všetko za maximálne 30 hodín. Toto je ďalšia situácia, kedy si plánovanie môže vybrať veľkú daň v tíme, ktorý cestuje na ďalšiu sériu.

Ďalším trikom, ktorý by mal každý seriózny tipujúci vziať do úvahy, je skóre série. Minimálne v dvoch tretinách série vyhrajú oba tímy aspoň jeden zápas, čo môže byť dobrý náskok, keď je hra, na ktorú chcete staviť, uzávierka série a jeden tím vyhral všetky hry v sérii do tohto bodu.

Tipy a triky na stávkovanie na bejzbal
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková