Všetko o Rugby Odds

Bezpochyby každá online stávková kancelária, ktorá dnes drží krok, má bohatú ponuku zápasov v rugby a sleduje každú verziu tohto športu, z ktorých najpopulárnejšia je tá s názvom Rugby Union.

V každom prípade, stávkovanie na rugby je to, čo zaujíma čoraz viac hráčov, a preto vám prinášame podrobného sprievodcu, ako predpovedať výsledok tohto vzrušujúceho športu, s prehľadom najlepších stratégií a dostupných kurzov.

Všetko o Rugby Odds
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko o kurzoch na rugby, stávkových líniách a spreadoch

Všetko o kurzoch na rugby, stávkových líniách a spreadoch

Ragby je šport, ktorý sa objavil v 19. storočí, no mnohí nevedia, že v skutočnosti došlo k rozkolu medzi zastrešujúcimi organizáciami tejto hry, takže už dlho existujú dve rôzne verzie, ktoré začínali s rovnakými pravidlami, len aby sa v priebehu rokov od jedného z nich vzdialil.

Rugby Union

Máme tu teda verziu Rugby Union, ktorá sa hrá s 15 hráčmi v poli, z ktorých najväčšie šance skórovať majú krídelní útočníci. Zápas trvá 80 minút a najviac bodov môže tím získať, ak zaznamená „try“, teda prekročí koncovú čiaru súperovej obrannej polovice a prihrá loptu.

Za tento ťah môže získať 5 bodov a ak zahrá voľný kop a pošle loptu medzi vidlice súperovej brány, ďalšie 2 body. Ďalšie 3 body si môže družstvo odniesť cez „drop goal“, teda kop z hry, ale aj z pokutového kopu, ktorý sa posudzuje za závažné porušenie pravidiel hry.

Rugby League

Ďalšou verziou je Rugby League, v ktorej je počet hráčov v poli znížený na 13 a rozdielne je aj bodovanie. Za pokus získa tím 4 body a 2 body navyše, ak vykoná voľný kop. "Drop goal" tu prináša len jeden bod a pokutový kop 2 body.

Existuje ďalšia slávna verzia, ktorá sa hrá v olympiády, a to je Rugby Sevens. Pravidlá sú podobné verzii Rugby Union, hrá sa len na menšom ihrisku, iba 10 minút za polčas, so siedmimi hráčmi v poli.

Všetko o kurzoch na rugby, stávkových líniách a spreadoch
Ako staviť na rugby?

Ako staviť na rugby?

Ak máte v úmysle staviť na rugby, musíte sa v prvom rade oboznámiť s rôznymi pravidlami jednotlivých verzií tejto hry, ako aj so silou tímov, pretože kluby z rovnakých miest nie sú rovnako dobré v Únii a Lige. verzií, pričom to isté platí aj pre národné tímy.

Určite pomáha sledovať čo najviac video prenosov zo zápasov pomocou živého vysielania, ktoré je zadarmo k dispozícii na poprednom rugby online športovom klube v Európe.

Tam sa zoznámite s pravidlami, ktoré sa vyskytujú počas zápasov, po ktorých bude oveľa jednoduchšie tipovať konkrétne stávky súvisiace s výkonom hráčov, efektivitou každého polčasu, ako aj hendikepom a celkovým počtom. bodov.

Ako staviť na rugby?
Vysvetlenie stávkových línií na rugby

Vysvetlenie stávkových línií na rugby

Ragbyová peňažná hranica

Ako v každom inom loptovom športe, základnou stávkou je tipovanie, kto vyhrá na ihrisku rugby. Obľúbené môžu byť nízke stávkové kurzy, ktoré je možné navýšiť konkrétnymi stávkami. Niekedy sú však štedrí. Pred zaplatením vstupenky si nezabudnite skontrolovať zostavy tímov, ako aj predchádzajúce vzájomné zápasy, aby ste predišli neželaným prekvapeniam.

Víťazi turnajov v rugby

Okrem samotných zápasov si vždy môžete tipnúť aj celkového víťaza ligy, turnaja či pohára. Ide o stávku, ktorá spravidla ide s vysokým kurzom aj na favorita, najmä ak zaplatíte tiket v počiatočnej fáze súťaž.

Najprv si však overte formu každého tímu cez úvodné partie, kým sa rozhodnete tipovať šampióna, pretože sa môže stať, že tím príde na turnaj a neukáže, na čo má objektívne schopnosti.

Ak stavíte na outsidera, ktorý má na začiatku súťaže veľké kurzy, určite použite „cash out“, aby ste si zarobili ešte pred finálovým zápasom.

Vysvetlenie stávkových línií na rugby
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na rugby

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na rugby

Kedykoľvek vsádzate na šport, kurz je vždy dôležitým faktorom. Takže, keď si chcete staviť na rugby, určite si pozrite kurzy na tento šport.

Ragby je šport, v ktorom existuje veľa rôznych stratégií, ktoré môžete vyskúšať, no najdôležitejšie je byť informovaný o všetkom, čo súvisí s hru, na ktorú staviate. Našťastie existujú početné médiá, ktoré podrobne sledujú rugbyové súťaže, takže nie je problém zistiť, kto je zranený a v akej nálade tímy zápas čaká.

To všetko má vplyv na samotné kurzy a línie daného zápasu. Veľké zmeny na súpiske alebo zranenia kľúčových hráčov určite ovplyvnia kurzy, aj keď sa pokúšate staviť na víťaza turnaja.

Väčšina z najlepších online stávkových kancelárií ponúka kurzy na rugby takže ich porovnanie a sledovanie smeru pohybu kurzov môže byť určite veľmi užitočné, keď sa rozhodujete umiestniť svoju stávku na určitú ragbyovú stávkovú líniu.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na rugby
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na rugby

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na rugby

Online stávkovanie na rugby sa stáva čoraz obľúbenejším po celom svete, pričom sa denne otvára množstvo nových online stávkových stránok. S toľkými možnosťami môže byť dosť ťažké posúdiť, ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie kurzy a rady pre daný šport.

Každopádne, online stávkové stávky na rugby ako 10Bet, BetVictor, 22bet, Betwinner ponúkajú množstvo líg hraných v rámci celej ligy so všetkými líniami potrebnými pre skvelý zážitok zo stávok na rugby.

Väčšina stávkových kancelárií ponúka live stávkovanie na rugby, čo je ideálne pre tento šport.

Keď sledujeme prenos zo zápasu, máme možnosť upraviť náš výber a podať vhodnejšiu stávku. Taktiež, ak stávka, ktorú sme uzavreli pred zápasom, neprešla, tak máme možnosť uzavrieť počas boja ďalšiu a aspoň získať späť predtým podané financie.

V športoch, ako je rugby 15s a rugby 7, každý polčas trvá 40 minút a tímy majú veľa príležitostí vrátiť sa. Ak je na začiatku jasný favorit v mínuse a my veríme, že vyhrá, v tomto prípade môžete staviť aj na favorita. V tomto bode bude mať zvýšené šance a nemôžete na to ísť.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na rugby
Tipy a triky pre stávkové kurzy na rugby

Tipy a triky pre stávkové kurzy na rugby

V rugby môžete staviť na menšie kurzy a vyhrať, ale skôr či neskôr dôjde k nešťastiu, ktoré sťaží váš dlhodobý plán zárobku, takže je lepšie zamerať sa na kurz 1,70 alebo viac, aby ste mali šancu dosahovania zisku.

Preto musíte použiť spread, keď ste si istý dominanciou tímu, ale aj protispread, ak veríte, že smoliar nakoniec neprejde.

Sledujte celkový počet bodov, ako jednu z veľmi užitočných stávok, najmä keď si nie ste istí, kto vyhrá a nebojte sa tipovať na výkon hráčov, ak poznáte schopnosti hlavných hviezd. každého tímu.

Ragby je bezpochyby šport, ktorý vám ponúka dostatok zápasov počas celého roka, takže môžete len zostavte svoju stratégiu so stávkami na rugby. A či už tipujete naživo alebo pred začiatkom zápasov, uistite sa, že ste sa bezchybne pripravili na zápas, na ktorý chcete vložiť peniaze, a vždy sa snažte hrať najpravdepodobnejšiu stávku v stávkovej kancelárii, ktorá vám za vaše peniaze dá najviac.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na rugby
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková