Hrajte UFC online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Zatiaľ čo UFC existuje od roku 1993, stávkovanie na tento šport sa skutočne dostalo do hlavného prúdu až v polovici 21. storočia. Samozrejme, že ste mohli uzatvárať stávky v Las Vegas, kde je propagácia založená, ale rozšírené prijatie UFC stávkovania neprišlo do hry, kým sa športové stávkovanie nestalo akceptovanejším v Spojených štátoch.

Dnes každá legitímna stávková kancelária UFC ponúka možnosť stávkovať na zápasy UFC a tento šport sa rýchlo stáva jednou z najpopulárnejších možností na stávkovej karte. Dokonca prekonal box, šport, ktorý bol kedysi považovaný za šport najpopulárnejší šport na stávkovanie vo svete.

Hrajte UFC online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Ako staviť na UFCPochopenie stávkových kurzov UFC
Ako staviť na UFC

Ako staviť na UFC

Stávkovanie na UFC môže byť z hľadiska typov stávok celkom jednoduché. Najbežnejším spôsobom stávkovania na UFC je vybrať si úplného víťaza zápasu, ktorý sa zvyčajne nazýva stávka „na víťazstvo v zápase“.

Ak sa ponoríte trochu hlbšie do stávkovania UFC, môžete si skutočne staviť na to, ako sa zápas rozhodne. Napríklad voľby sú zvyčajne rozhodnutím alebo knockoutom, technickým knockoutom, diskvalifikáciou alebo submisiou.

Môžete dokonca upresniť a staviť na to, v ktorom kole sa zápas rozhodne, alebo v zriedkavých prípadoch, ak sa zápas skončí remízou. Nakoniec môžete vsadiť stávku na celkový počet kôl v zápase, alebo jednoducho staviť na to, či bude boj ďaleko.

Niektoré stávkové stávky dokonca ponúkajú stávkové stávky pre bojovníkov, ktoré môžu zahŕňať počet zostrelov alebo dokonca celkový čas zápasu. Ako sa športové stávkovanie stáva čoraz populárnejším, online športové stávkové stránky sú čoraz kreatívnejší s typmi stávok, ktoré ponúkajú.

Ako staviť na UFC
Pochopenie stávkových kurzov UFC

Pochopenie stávkových kurzov UFC

Keďže stávkovanie UFC je založené len na dvoch bojovníkoch, kurzy sú väčšinou založené na minulých výkonoch. Ak sa títo dvaja bojovníci už predtým postavili proti sebe, berie sa to do úvahy pri vytváraní kurzov. Ak je to ich prvý zápas, stávkové stávky budú brať do úvahy nedávny výkon, ako aj bojový štýl každého bojovníka.

Ako si viete predstaviť, pre športového bookmakera je často ťažké nájsť tie správne kurzy na zápas, takže ak si urobíte prieskum každého bojovníka, určite môžete využiť zle naladené súboje.

Pri stávkovaní na UFC si tiež všimnete, že stávky na počet kôl v boji môžu byť podávané s pomerne vysokými kurzami. Nemýľte sa, za posledných päť rokov bolo priemerné percento zápasov o prekonanie vzdialenosti 51 %.

Takže je tu mierna výhoda pre súboje na diaľku a okrem toho si musíte vybrať konkrétne kolo, v ktorom sa skončí. Šance sú tu postavené proti vám, ale ak zistíte, že určitý bojovník má tendenciu pristávať viac úderov knockout, potom môže byť motivácia vsadiť stávku na skoré ukončenie kola.

Pochopenie stávkových kurzov UFC