Hrajte Winter Sports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Milióny hazardných hráčov sa obracajú k zimným športom v nádeji, že ich počas mimosezónneho obdobia zbohatnú. Existuje niekoľko šancí na výhru, od národných podujatí až po medzinárodné. Alpské lyžovanie, beh na lyžiach, biatlon, skoky na lyžiach a slalom patria medzi stávkové trhy zimných športov.

Zimné športy sú rôzne športy, ktoré sa primárne vykonávajú na snehu alebo ľade. Väčšina týchto aktivít je kombináciou korčuľovania, lyžovania a sánkovania. Zimné športy sa historicky vykonávali v chladnejších klimatických podmienkach, no vďaka umelému ľadu si tieto hry teraz môžete vychutnať v širšom spektre miest a ročných období.

Hrajte Winter Sports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Na aké zimné športy je obľúbené vsádzať?

Na aké zimné športy je obľúbené vsádzať?

Predpisy sa líšia v závislosti od disciplíny. Na druhej strane pravidlá stávkovania majú veľa podobností. Poďme sa pozrieť na niektoré z najpopulárnejších všeobecných pravidiel zimných športov.

Jedným z dôvodov, prečo sú stávky na zimné športy obľúbené, je ich rozmanitosť. Zimné hry môžu zahŕňať:

 • Alpínske lyžovanie zahŕňa prepletanie sa cez brány pri zjazde na zasnežených svahoch vysokou rýchlosťou.
 • biatlony sú vzrušujúcou kombináciou bežeckého lyžovania a streľby z pušky.
 • Bobová dráha je šport, v ktorom dva alebo štvorčlenné tímy pretekajú po ľadovej dráhe známej ako beh závratnou rýchlosťou.
 • Beh na lyžiach má niekoľko individuálnych a tímových disciplín, čo dáva množstvo stávkových šancí pre serióznych tipujúcich.
 • Curling je šport hraný na ľade, v ktorom sa dva tímy striedajú v posúvaní žulových kameňov smerom k cieľu známemu ako dom.
 • Krasokorčuľovanie je vzrušujúci ľadový šport, ktorý kladie dôraz na kreatívne vykonávanie točení, krokov, skokov a krútení.
 • Freestylové lyžovanie je vzrušujúci šport, v ktorom všetci športovci musia robiť vzdušnú akrobaciu pri lyžovaní z kopca.
 • Ľadový hokej je populárna hokejová hra, v ktorej dva súperiace tímy so šiestimi korčuliarmi súťažia o to, aby trafili plochý guľatý puk do bránky druhého tímu šikmými palicami.
 • Luge je vzrušujúci šport na sledovanie. Je to tiež najrýchlejší zimný kĺzavý šport, elitní športovci dosahujú rýchlosť 120 – 145 kilometrov za hodinu.
 • Severská kombinácia je výkonnostný šport, ktorý spája beh na lyžiach a skoky na lyžiach.
 • Rýchlokorčuľovanie na krátkej dráhe je vzrušujúci šport, ktorý zahŕňa rýchle návaly rýchlosti a šialené preteky.
 • Kostra je extrémny sánkársky šport, pri ktorom pretekári cestujú po ľadovom kopci rýchlosťou až 140 kilometrov za hodinu.
 • Skoky na lyžiach je možno jedným z najdesivejších športov na svete, ktorý vyžaduje, aby účastníci skočili z veľkej strmej rampy predtým, ako preletia na čo najdlhšiu vzdialenosť.
 • slalom je podobný alpskému lyžovaniu a hrá sa rovnakým spôsobom, s výnimkou, že športovci musia sledovať točiaci sa kurz.
 • Snowboarding je vzrušujúci šport, ktorý si vyžaduje vysoký stupeň odbornosti, aby mohol súťažiť na majstrovstvách svetovej triedy.
 • Rýchlostné korčuľovanie je jedným z mála olympijských podujatí, v ktorom o konečnom víťazovi rozhodujú rýchlostné rekordy a čas.

Rôzne športy, ktoré si môžu stávkujúci vychutnať, závisí od aktuálne prebiehajúceho turnaja. Najpopulárnejšie sú však alpské lyžovanie, beh na lyžiach, biatlon, skoky na lyžiach a slalom.

Na aké zimné športy je obľúbené vsádzať?
Ako staviť na zimné športy

Ako staviť na zimné športy

Rast popularity zimných športov nemožno preceňovať. Hľadanie toho najlepšieho miesta nie je nič iné, len nie prechádzka v parku, keďže väčšina bookmakerov si osvojila zimné športy.

Nájsť stávkovú kanceláriu s najlepšími kurzami je kľúčom k veľkým výhram v zimných športoch. Navyše, mať po ruke rozmanitú škálu stávkových trhov je zvyčajne šikovný nápad. Sledujte preto stávkovú službu na zimné športy, ktorá ponúka niekoľko druhov každého podujatia, ako aj súťažné odmeny.

Stávkovanie v zimných športoch je porovnateľné s stávkovanie na bežné športy. Kurzy, stávkové kancelárie a výber športu, na ktorý staviť, sú všetko dôležité faktory. Nehovoriac o type udalosti alebo turnaja, ktorý ovplyvňuje vašu výplatnú sadzbu.

Stávkové trhy na zimné športy nie sú bohaté po celý rok, ale záujem o stávkovanie v skokoch na lyžiach a iné majstrovstvá v zimných športoch prudko stúpa v období pred zimnými olympijskými hrami a inými majstrovstvami v zimných športoch. Každá renomovaná stávková kancelária sa postará o to, aby boli pokryté hlavné turnaje a podujatia; existuje veľa serióznych stávkových kancelárií s rôznorodou športovou ponukou

Ako staviť na zimné športy
Je online stávkovanie na zimné športy legálne?

Je online stávkovanie na zimné športy legálne?

Stávková kancelária rozhodne, či je akcia zákonná alebo nie. Hoci žiadne konkrétne predpisy neobmedzujú stávkovanie na zimné športy, stávkové kancelárie musia mať platnú licenciu na činnosť v rámci jurisdikcie.

Je online stávkovanie na zimné športy legálne?
Všetko o stávkovaní na zimné športy

Všetko o stávkovaní na zimné športy

Ako už bolo spomenuté, v zimných športoch sa konajú desiatky podujatí vo viacerých disciplínach. Najpopulárnejšie zimné športové udalosti a možno aj najlepšie príležitosti na stávkovanie na zimné športy sú alpské lyžovanie, beh na lyžiach, biatlon, skoky na lyžiach a slalom.

alpínske lyžovanie

alpínske lyžovanie sa praktizuje od konca 19. storočia. Pri tomto športe používajú športovci lyže s pevnou pätou na sklzovanie po zasnežených svahoch. Tento šport, ktorý má svoj pôvod v členitých terénoch Álp, si získal celosvetovú popularitu a v súčasnosti je uvedený na zozname niekoľkých bookmakerov. Stávkovanie na prvého účastníka, ktorý prekročí cieľovú čiaru, ako aj časovanie stávok je bežné. Head-to-Head, Dokončiť v Top 3 a Antepost/Úplný víťaz sú prominentné možnosti stávok na alpské lyžovanie.

Bežecké lyžovanie

Cross country, často známy ako XC, súťaží na olympijských hrách od roku 1977 a každoročne priláka približne 41 000 športovcov. V tomto zimnom športe sa účastníci pohybujú vpred kráčaním vpred alebo tlačením na lyžiarske palice. Na stávkovanie sú k dispozícii zápasy Head-to-Heads, Skončiť v Top 3, Výherné rozpätia, Antepost/Úplný víťaz a ďalšie trhy. Okrem týchto príležitostí na zarábanie peňazí sa hráči môžu zúčastniť súťaží vo voľnom štýle, klasickom štýle alebo štafetách.

biatlon

Biatlonové stávky sú vašou najlepšou hernou destináciou, ak máte radi lyžovanie a streľbu z pušky. Biatlonové súťaže ponúkajú tipujúcim to najlepšie z oboch svetov, smiešne vysoký výherný kurz. Okrem toho medzi biatlonové stávkové trhy patria tradičné Head-to-Head, Heat Winner a Competition Winner.

Skoky na lyžiach

Súťažiaci súťažia tak, že po páde na lyžiach preskočia najväčšiu vzdialenosť zo špeciálne upravenej rampy. V roku 1924 debutoval renomovaný zimný šport olympijské hry. Hra začína dvoma kolami po 50 športovcov. Do ďalšieho kola postupuje len 30 ľudí. O víťazovi rozhoduje ten, kto získal najvyššie celkové skóre v posledných dvoch kolách. Stávkovanie na skoky na lyžiach je jednoduché, pretože sa poskytuje prakticky v každej stávkovej stávke.

slalom

Slalom je podobný alpskému lyžovaniu a hrá sa rovnakým štýlom, s tou výnimkou, že športovci musia sledovať oblúkovú dráhu. Vďaka rýchlemu tempu, ostrým carvingovým zákrutám, tempu a vynikajúcemu pokoju sú trhy so stávkovaním na slalom jedným z najviac odmeňujúcich a adrenalínových športov. Šport nie je len súčasťou zimné olympijské hry, ale je aj súčasťou FIS Majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní.

Všetko o stávkovaní na zimné športy
Tipy na stávkovanie na zimné športy

Tipy na stávkovanie na zimné športy

Hoci sa pokúša poskytnúť preklenujúcu zimu stratégie športového stávkovania nie je ani zďaleka jednoduché, predtým, ako začnete hrať na najlepších stávkach na zimné športy, musíte zvážiť niekoľko spoločných čŕt.

Tu sú uvedené niektoré z najpopulárnejších tipov na stávkovanie na zimné športy. Majte na pamäti, že tieto metódy a návrhy možno použiť aj pri iných zimných športoch, ktoré boli načrtnuté na začiatku tohto článku.

Predtým, ako začnete stávkovať, musíte najprv pochopiť základy a potom ponoriť prsty na nohách do vody. Musíte staviť na udalosti, športy a trhy, ktoré poznáte a ktorým rozumiete, ako aj výsledky výskumu a predchádzajúce úspechy.

Za zmienku tiež stojí, že stávkovanie naživo môže byť celkom ziskové. Mali by ste tiež preskúmať počasie a držať sa osvedčených víťazov, tímov a hviezd. Majte na pamäti, že existuje veľa rôznych športov, z ktorých si môžete vybrať.

Existuje tiež možnosť stávkovania na jednotlivcov, ktorí súťažia v mnohých verziách toho istého športu. Tipujúci rýchlo zistia, že môžu uzavrieť niekoľko stávok, čím sa téma tipovania na zimné športy stane dynamickejšou, než sa pôvodne zdalo.

Tipy na stávkovanie na zimné športy
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Svoje financie by ste mali spravovať opatrne, aby ste sa vyhli nečakanej strate veľkej sumy peňazí. Vždy si pamätajte, že by ste nikdy nemali riskovať viac peňazí, ako ste ochotní stratiť pri stávke.

Mali by ste si rozdeliť svoje financie, aby ste predišli vyhodeniu všetkých peňazí naraz. Ak máte negatívnu sériu šťastia, nesnažte sa to kompenzovať zvýšením stávky. Nastavte si limit na sumu, ktorú môžete každý mesiac vložiť, alebo limit na sumu, ktorú môžete stratiť v jednej hre.

Skúste sebavylúčenie, ak sa veci trochu zhoršia a začínate mať pocit, že si vytvárate závislosť. Sebavylúčenie pomáha ľuďom, ktorí zápasia so závislosťou od hazardných hier, oddýchnuť si od nej a zamerať svoj život a peniaze na niečo iné. Mohlo by vám to pomôcť spojiť sa s ďalšími komunitnými programami, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s vaším problémom s hazardnými hrami, ako aj poskytnúť vám podporu, ktorú potrebujete, ak si nie ste istí, ako zvládnuť ďalšie kroky pri obnove.

Zodpovedné hazardné hry