Online stávkovanie na ATP Tour

ATP je skratka pre Asociáciu tenisových profesionálov, ktorá organizuje ATP tour. Turné sa zameriava na globálny profesionálny mužský tenisový okruh. Prehliadka v skutočnosti pozostáva z niekoľkých rôznych turnajov, vrátane grandslamových turnajov a niekoľkých turnajov pod značkou ATP, ako sú ATP Finals, ATP Cup a ATP 250 series.

Z tohto dôvodu sa turné koná na miestach po celom svete počas celého tenisového kalendára. Je to veľmi prestížne turné a hráči neustále súťažia, aby získali body, ktoré im prinesú umiestnenie v nasledujúcej tenisovej sezóne.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
História ATP Tour

História ATP Tour

Výherný fond pre turné sa líši, pretože každý turnaj bude mať svoj vlastný cenový fond. Viac informácií nájdete na webových stránkach jednotlivých turnajov. Napríklad odmena za ATP Cup v roku 2022 je 10 miliónov dolárov. Hráči dostávajú poplatok za účasť a peňažnú odmenu. Pre tímy v Pohári ATP sú pripravené aj prize money.

ATP začala svoj život v roku 1972 a vytvorili ju špičkoví tenisoví profesionáli tej doby. Hráč v tom roku usporiadal stretnutie na schodisku na US Open, aby hovoril o svojej túžbe mať hráčsku asociáciu. Jack Kramer bol zvolený za výkonného riaditeľa a Cliff Drysdale sa stal prezidentom. Cieľom bolo zlepšiť hru pre hráčov.

ATP vytvorila systém hodnotenia, ktorý analyzoval výkon hráčov a určil vstupy hráčov do rôznych turnajov na turné. Rebríček vstúpil do platnosti nasledujúci rok a rovnaký systém hodnotenia platí dodnes. Pätnásť rokov bol tenisový okruh mužov pod dohľadom ATP spolu s Medzinárodnou tenisovou federáciou a množstvom rôznych riaditeľov turnajov.

História ATP Tour
Nový smer

Nový smer

Napriek tomu, že hráči pomáhali vytvárať ATP, stále mali pocit, že nemajú dosť hlasu a chceli by mať väčšiu kontrolu. V roku 1988, tiež na US Open, usporiadal generálny riaditeľ ATP Hamilton Jordan tlačovú konferenciu na parkovisku.

Problémy s turné boli stanovené, rovnako ako príležitosti. Jedno, ktoré bolo jasne identifikované, bolo vytvorenie nového turné ATP. Hráči to podporili a 24 z nich sa prihlásilo do novej ATP Tour v roku 1990.

Nový smer
Všetko, čo potrebujete vedieť o tenise

Všetko, čo potrebujete vedieť o tenise

tenis je dlhodobo divácky veľmi obľúbeným športom. Je to tiež jeden z najstarších športov v okolí, v trochu inej forme ho hral Henry VIII v 16. storočí. Turnaje ako Wimbledon existujú už viac ako storočie a sú súčasťou veľkých športových podujatí, ako je napr letných olympijských hrách.

Väčšina turnajov má zápasy mužov hrané na päť setov, zatiaľ čo zápasy žien sa hrajú na tri sety. Turnaje tiež obsahujú niektoré z najnovších technológií, ktoré dokážu merať rýchlosť podaní a presne zmerať, kam loptička dopadne.

Turnaje sa konajú v krajinách po celom svete a existujú podujatia pre mužov aj ženy, pričom vo väčšine turnajov sú zahrnuté možnosti štvorhry a zmiešanej štvorhry. Všetky hlavné turnaje sú vysielané v televízii a niektorí z najlepších hráčov sa počas roka zúčastnia aj menších, lokálnejších turnajov. Grandslamové podujatia sú vždy dobre navštevované a vysielajú sa po celom svete.

Všetko, čo potrebujete vedieť o tenise
Prečo je ATP tour obľúbené na stávkovanie?

Prečo je ATP tour obľúbené na stávkovanie?

ATP tour ponúka množstvo príležitostí na rôzne typy stávok. Keďže turné nie je založené len na jednom jedinom turnaji, osoba uzatvárajúca stávky má možnosť staviť len na jeden zápas, jeden turnaj alebo celé turné.

Môžu sa rozhodnúť sledovať progres konkrétneho hráča, krajiny alebo tímu. Kombinácií je takmer neúrekom. Internetové stránky so športovými stávkami budú obsahovať veľa podrobností a analýz, ktoré sú pre nich nevyhnutné pri určovaní, aké kurzy by sa mali ponúkať.

Keďže turné ATP obsahuje veľa rôzne turnaje, kurzy sa budú priebežne meniť. Keď hráči vyhrajú alebo prehrajú svoje kurzy, budú sa meniť a stránky online stávkových kancelárií to budú sledovať pre svojich zákazníkov, takže nie je potrebné, aby si zákazník robil akékoľvek výpočty sám.

Prečo je ATP tour obľúbené na stávkovanie?
Najlepšie majstrovstvá v tenise

Najlepšie majstrovstvá v tenise

ATP tour je atraktívna aj pre stávkarov, keďže ide o jednu z najväčších športových udalostí a zameriava sa na elitných mužov. Toto sú top mená v tomto športe a divák zaručene bude sledovať vynikajúci zápas, keď sa postavia proti sebe.

Keďže ide o najväčšie tenisové podujatia, v zápasoch bude veľa rozmanitosti a diváci si môžu všimnúť prichádzajúce talenty.

Najlepšie majstrovstvá v tenise
Ako staviť na ATP tour

Ako staviť na ATP tour

Prvým krokom k uzavretiu stávky je pozrieť sa na online stávkové stránky. Na výber je niekoľko a všetky budú ponúkať trochu iné funkcie. Najlepšie tenisové majstrovstvá sú zvyčajne zahrnuté na všetkých stránkach so športovými stávkami, takže väčšina podujatí turné ATP bude stávkujúcim k dispozícii. Všetky mierne ponúknu rôzne kurzy na hráčov a udalosti, ale väčšina z nich bude podobná vo svojom pohľade na potenciálne výsledky.

Keď tipujúci nájde pre nich najlepšiu stávkovú kanceláriu, musí sa zaregistrovať. Postup je pomerne jednoduchý. Tipujúci si bude musieť zriadiť online účet podľa krokov uvedených na stránke. Niektoré stránky môžu vyžadovať, aby používateľ pred dokončením procesu registrácie overil svoju adresu a vek. Potom sa musia rozhodnúť, ako pridajú prostriedky na svoj účet, aby mohli dokončiť svoje stávky.

Ako staviť na ATP tour
Uzavretie stávky

Uzavretie stávky

Stávkujúci by mal zvážiť ponúkané kurzy a zamyslieť sa nad tým, či chce alebo nechce staviť na individuálny zápas alebo na výsledok turnaja. Kurzy sa budú meniť podľa výkonnosti hráča alebo tímu na ostatných tenisových turnajoch, ktoré sú súčasťou ATP tour.

Internetové stávkové stránky zjednodušiť skutočnú stávku. Stávkujúci si pridá, koľko chce staviť a všetky svoje aktuálne stávky uvidí na svojom virtuálnom stávkovom tikete.

Uzavretie stávky
Najlepšie stránky so stávkovaním na turné ATP v 2024

Najlepšie stránky so stávkovaním na turné ATP v 2024

Stávkovanie na turnajoch je veľmi jednoduché, keď má tipujúci prístup k niektorým z najlepších online stávkových kancelárií. Všetky budú mať zoznam športových turnajov, ktoré sú aktuálne alebo sa chystajú v budúcnosti, a niektoré dokonca vysvetlia športy dosť podrobne, aby stávkujúci pochopili pravidlá.

Betsafe a 888Šport patria medzi najlepšie stránky s dobrou online stávkovou kanceláriou. Pre hráčov bude navigácia a používanie stránok jednoduchá. William Hill je známy športovými stávkami, napríklad tenisovými ligami. Tenisové online turnaje nájdete aj na iných stránkach, ako sú Dafabet a Betfinal.

Betfresh a Mr Green budú mať tiež hlavné tenisové turnaje ako súčasť ich zoznamu športových turnajov. Niektoré stránky môžu byť špecifické pre danú krajinu a majú obmedzenia týkajúce sa toho, kde sa ich zákazníci môžu nachádzať, ale existuje niekoľko medzinárodných stránok, ktoré sú dostupné hráčom z rôznych miest.

Najlepšie stránky so stávkovaním na turné ATP v 2024
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková