Online stávkovanie na English Greyhound Derby

S mnohými populárnymi spôsobmi stávkovania na anglické derby chrtov táto udalosť priťahuje fanúšikov dostihov a hráčov na celom svete. Diváci sú uchvátení vzrušením z pretekového dňa, ktorý určuje, ktorý pes je najrýchlejší. Podujatie ponúka napínavú akciu a priťahuje ľudí z celého sveta, ktorí sa hrnú na turnaj, aby sledovali kvalifikačné rozplavby a finále. Nakoniec sa najlepší psi zoradia, aby naposledy prebehli trať, kým víťaz zvíťazí.

Štadión White City bol prvým miestom konania anglického derby chrtov. Štadión postavený na začiatku 20. storočia bol pôvodne postavený pre olympijské hry v roku 1908 v Londýne.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko, čo potrebujete vedieť o derby anglických chrtov

Všetko, čo potrebujete vedieť o derby anglických chrtov

Tu je niekoľko historických zaujímavostí z vlády Derby ako jednej z Británie vrcholový šport.

  • Trap 2 je najlepšia pasca v histórii English Greyhound Derby, ktorá priniesla najviac víťazov podujatí
  • Štyri chrty vyhrali derby dvakrát: Rapid Ranger, Mick the Miller, Patricia's Hope a Westmead Hawk
  • Charlie Lister OBE je tréner s najväčším počtom výhier; celkovo sedem
  • Najrýchlejší čas vo Wimbledone má Taylors Sky 28.17

Ako jedna z najväčších psích pretekov na zozname športové turnajeAnglické Greyhound Derby naďalej priťahuje fanúšikov z celého sveta. Táto súťaž, ktorá je k dispozícii na sledovanie naživo a streamovaná miliónom ľudí cez internet, sa teší veľkej popularite ako jedna z najvýznamnejších britských športových udalostí. V roku 2022 derby vysielala televízia Racing Post Greyhound TV.

S VIP boxmi a traťovou reštauráciou má turnaj všetky znaky prvotriednej extravagancie. Dokonca aj galavečer ponúka živú zábavu. Nadšení fanúšikovia platia 30 libier za všeobecné vstupné a viac za miesta na trati, ktoré sa rýchlo vypredajú.

Všetko, čo potrebujete vedieť o derby anglických chrtov
História anglického Greyhound Derby

História anglického Greyhound Derby

Prvý dostihy chrtov sa konalo na štadióne krátko pred začiatkom prvého derby. Postupom času sa dostihy chrtov stali v Británii prominentnou súčasťou a účastníci vytvorili ligy dostihov chrtov.

Ako prvého víťaza korunovali vstupný odznak psa a úradníci udelili jeho trénerovi závodnú cenu 1 000 libier. Cena za moderné Derby je oveľa vyššia, a to 175 000 libier. Odkedy Entry Badge preťal cieľovú pásku ako prvý na úvodnom derby, udialo sa toho veľa.

História anglického Greyhound Derby
O sponzoroch anglického Greyhound Derby

O sponzoroch anglického Greyhound Derby

V roku 1940 vojna prinútila organizátorov podujatia presunúť finále na Harringay Stadium. V roku 1973 Derby získalo svojho prvého sponzora: Spillers, spoločnosť vyrábajúcu krmivo pre domáce zvieratá. V tom istom roku Patricia's Hope opäť vyhrala Derby, jeden z dvoch psov, ktorí vyhrali podujatie viackrát. Do roku 1980 sa výhra vyšplhala na 35 000 libier a popularita podujatia naďalej rástla.

V roku 1983 sa novým sponzorom podujatia stal Daily Mirror. Whisper Wishes bol konečným víťazom Derby na štadióne White City v roku 1984.

V roku 1985 sa podujatie presunulo na štadión vo Wimbledone a počas nasledujúcich troch desaťročí Anglické greyhoundské derby prosperovalo so spolusponzorovaním Sporting Life v roku 1990, pričom William Hill prevzal do roku 1998 výhradnú sponzorskú úlohu a Blue Square, ďalšia stávková kancelária, prevzala vedenie. sponzorstvo v roku 2006.

Stávková kancelária William Hill sa neskôr vrátila, aby podporila podujatie na štadióne Wimbledon a zostala hlavným sponzorom až do roku 2016, čím sa stala jedným z najobľúbenejšie internetové stránky so športovými stávkami.

Do roku 2017 bol wimbledonský štadión zatvorený z dôvodu prestavby vlastníkom lokality a Derby sa na päť rokov presťahovalo na dostihovú dráhu Towcester. Do roku 2019 zatvorenie Towcester spôsobilo, že organizátori podujatia naplánovali podujatie na štadióne Nottingham Greyhound a pokračovalo stávkovanie na dostihové turnaje chrtov.

Pandémia uzavrela Derby v roku 2020, kým sa v roku 2021 znovu neotvorí štadión Towcester Greyhound a udalosť sa pripojila k zoznamu športových turnajov na obnovenie prevádzky.

O sponzoroch anglického Greyhound Derby
Prečo je anglické greyhound derby obľúbené na stávkovanie?

Prečo je anglické greyhound derby obľúbené na stávkovanie?

Anglické derby chrtov s bohatou históriou opradenou anglickou tradíciou priťahuje hráčov z celého sveta. Ako jeden z najzaujímavejších veľkých dostihových turnajov chrtov ponúka toto podujatie tipujúcim možnosť staviť na možných víťazov. Stávkové kancelárie súťažia o prilákanie veľkého počtu hráčov anglického Greyhound Derby ponúkaním stimulov a propagačných akcií.

Bezplatné stávkové príležitosti priťahujú nových zákazníkov, ktorí si otvoria účty, aby stavili na toho, ktorý pes môže vyhrať. Stávkujúci sa zoraďujú, aby využili výhody bezplatných stávok, ktoré sa čoraz viac stávajú jedným z najlepších aspektov stávkovania na výsledok udalosti.

V skutočnosti stávkové stávky dokonca zvyšujú atraktivitu dostihových online turnajov chrtov s ďalšími stimulmi. Najlepšie dostihové majstrovstvá chrtov priťahujú viac stávok.

Stávkovanie na Derby je vysoko konkurenčné a stávkové stávky ponúkajúce pokrytie udalostí môžu byť na úkor menej populárnych stávkových zariadení. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je stávkovanie na turnaji také populárne.

  • Pri krátkych dostihoch ponúka podujatie okamžité uspokojenie stávok na úplného víťaza, ktorý je vyhlásený za približne 30 sekúnd
  • Rýchlosť a až po drôtené zakončenia zvyšujú vzrušenie z podujatia
  • Diváci majú nervy, aby videli, ktorý pes zvíťazí. Vďaka viacerým kolám rýchleho vzrušenia je stávkovanie na Derby bonusom.
Prečo je anglické greyhound derby obľúbené na stávkovanie?
Ako staviť na anglické derby chrtov?

Ako staviť na anglické derby chrtov?

Pred stávkovaním na dostihové turnaje chrtov na online stránkach je nevyhnutné pochopiť štruktúru pretekov. Šesť chrtov beží vo finále po postupe cez rozplavby do posledného dostihu. Týchto šesť psov súťažilo s takmer 200 chrtmi. Pre väčšinu psov je šanca na výhru dlhá.

Preteky chrtov trvajú krátko. Vo finále prejdú psy iba 1600 stôp. Existuje však niekoľko spôsobov stávkovania vrátane nasledujúcich.

Naostro

Hazardní hráči majú šancu vybrať si, ktorý pes skončí ako prvý na dostihových majstrovstvách chrtov. Tipovaním na psa ako víťaza musí vybraný súťažiaci vyhrať, aby tipujúci vyzbieral peniaze od najlepšej online stávkovej kancelárie. Je to jednoduchá stávka, ale ak pes skončí na ktoromkoľvek mieste okrem prvého, tipujúci prehráva.

Predpoveď stávkovania

V predpovedi si hráč vyberie dvoch psov, ktorí môžu skončiť na prvom a druhom mieste. Je bežné vybrať víťaza na základe pasce, do ktorej je pes umiestnený na začiatku pretekov.

Ak vyberáte psov v pasciach 2 a 3, aby ste vyhrali ako prvý a druhý, stávkujúca predpoveď musí presne zodpovedať výsledku, aby stávkujúci vyhral. Spätná predpoveď je podobná, s výnimkou toho, že psy môžu byť na prvom a druhom mieste v ľubovoľnom poradí.

Ako staviť na anglické derby chrtov?
Najlepšie stránky na stávkovanie na derby anglických chrtov v 2024

Najlepšie stránky na stávkovanie na derby anglických chrtov v 2024

So vzrušením, ktoré sprevádzalo 2022 English Greyhound Derby, viac ako jedna online stávková kancelária ponúkala stimuly na prilákanie nových a skúsených stávkarov, aby stavili na to, ktorý pes skončí ako prvý.

Vďaka rôznym spôsobom stávkovania sa stávkujúci dostali k niektorým z najlepších športových stávok na internete, aby využili šancu vybrať si úplného víťaza alebo predpovedať, ktorí dvaja alebo traja môžu prebehnúť cieľovú čiaru ako prví, druhí alebo tretí.

Udalosť, ktorá sa pripravuje takmer storočie, je moderné anglické derby chrtov obľúbené v top stávkových stávkach, ktoré ponúkajú konkurenčné kurzy na rýchlo sa rozvíjajúce majstrovstvá psích pretekov. Pozrime sa na stávkovú kanceláriu, ktorá roky podporuje derby a priťahuje hazardných hráčov, aby stavili na túto udalosť.

William Hill

S dlhou históriou v súlade s anglickým Greyhound Derby, bookmakerom William Hill ponúkol stávkarom výhodné kurzy založené na psoch, ktoré pravdepodobne vyhrajú finále v roku 2022. Pomocou komplexného systému na analýzu pravdepodobnosti stimuly stávkovej stávky prilákali hráčov, ktorí mali záujem o stávkovanie na túto udalosť.

Unibet

Unibet je ďalšia známa stávková kancelária, ktorú stávkujúci obľubujú pri stávkovaní na Derby. Stránka s online stávkovaním poskytuje živé prenosy udalostí pre Greyhound Derby, nepretržitý live chat a ponuku kasínových bonusov.

Najlepšie stránky na stávkovanie na derby anglických chrtov v 2024
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková