Online stávkovanie na US Open golfové majstrovstvá

US Open Golf Championship je každoročný turnaj, ktorý sa koná v USA. Je vysoko uznávaný v golfovom priemysle, je druhým zo štyroch najväčších golf odborov. Táto každoročná súťaž má rozsiahlu históriu siahajúcu až do roku 1895 pod dohľadom United States Golf Association (USGA). Toto podujatie sa často koná okolo júna, okrem roku 2020. Udalosť 2022 sa koná od 17. do 20. júna 2022 na ihrisku Pebble Beach v Kalifornii.

V priebehu rokov sa US Open konalo na niekoľkých ihriskách po celých USA. Tento turnaj je považovaný za jednu z najťažších skúšok pre golfistov štyroch veľkých turnajov. Väčšina US Open Championships sa hrá na vysokých hrubých a rýchlych greenoch. The PGA Tour sa oplatí vyskúšať aj vtedy, ak radi tipujete golfové turnaje.

Každý golfista so skutočnými ambíciami sa zvyčajne zameriava na predstavenie a možno aj na víťazstvo na US Open Golf Championship. V prepracovanej kvalifikačnej štruktúre turnaja sa o 156 slotov uchádza 2 500 golfistov.

US open má zvyčajne ťažkú peňaženku pre víťazov. Za posledných pár rokov sa celkový fond cien US Open pohyboval v priemere okolo 11 miliónov dolárov. Výherný fond edície 2022 sa pohybuje okolo 12,5 USD. Minuloročný víťaz si domov odniesol okolo 2 miliónov dolárov. Čo sa týka individuálnych cien, zostáva to na počkanie.

Kvalifikácia

Každý rok USGA uvádza kvalifikačné podujatia vo viac ako 100 lokalitách Spojené štáty a niekoľko medzinárodných stránok. Najlepšie na US Open je, že je otvorené pre všetkých. Kvalifikačné záznamy sú však zvyčajne dostupné profesionálnym golfistom a golfistom. Hráči golfu s armatúrou musia mať index hendikepu maximálne 1,4 podľa systému hendikepu USGA, aby mohli hrať v miestnych kvalifikačných kolách.

Golfisti, ktorí postúpia z miestnych kvalifikácií, idú do posledného kvalifikačného kola, ktoré sa koná na 11 kvalifikačných miestach, z ktorých väčšina je v USA. Najlepší hráči z finálovej kvalifikácie sa spoja s 20 hráčmi vo vylúčenej kategórii, zvyčajne na základe ich golfových kvalifikácií.

SúťažPrečo je US Open populárne?Ako tipovať na US Open?
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Súťaž

Súťaž

Od svojho vzniku v roku 1898 sa US Open hrá na 72 jamiek. Po absolvovaní celého kurzu je víťazom hráč s najmenším počtom úderov. Ak však bude po 72 jamkách nerozhodný výsledok, turnaj smeruje do play-off. Na prerušenie nerozhodného výsledku sa používa 18-jamkové kolo (celé kolo). To znamená, že je to jediný zo štyroch golfových majorov, ktorý podrobuje hráčov celému kolu golfu, aby prelomili nerozhodný výsledok.

História US Open

Od skromných začiatkov sa prvé US Open hralo na 9-jamkovom ihrisku v Newport Country Club v roku 1895. Úvodná súťaž bola jednodňová súťaž, na ktorej sa zúčastnilo iba desať profesionálnych golfistov a armatúra. , vyhrať prvú trofej. V prvých rokoch dominovali britskí golfisti, ktorí vyhrali prvých 16 ročníkov.

V roku 1911, po dokončení 18-jamkového ihriska v Chicago Gold Club, vyhral súťaž prvý Američan John McDermott, ktorý bol oslavovaný ako Americký prielom. Od historického víťazstva dominujú americkí golfisti na US Open Golf Championships.

Súťaž
Prečo je US Open populárne?

Prečo je US Open populárne?

US Open je vysoko cenené. Jeho povesť presahuje rámec golfovej komunity a rýchlo sa stáva obľúbeným medzi športovými stávkovateľmi. Je to nepochybne jedno z najväčších športových podujatí, pretože spája špičkových profesionálnych golfistov všetkých vekových kategórií. V posledných rokoch sa US Open stalo medzi hráčmi viditeľnejšie stávkovanie na športové turnaje, čo je vývoj, ktorý podnietil webové stránky so športovými stávkami k tomu, aby túto udalosť podrobne pokryli.

Golf je čoraz viditeľnejší

Zvýšená viditeľnosť je životne dôležitá pre popularizáciu US Open a iných veľkých športových turnajov. Televízni diváci a živí streameri sú pohostení hodinami prémiového golfu organizovaného golfovými nadšencami, ktorí poskytujú neoceniteľný pohľad na hru. Lepšie pochopenie hry nepochybne poskytuje tipujúcim väčšiu motiváciu uzatvárať stávky.

Golf ponúka vysoké kurzy

Zlato nepochybne patrí do zoznamu športových turnajov, ktoré poskytujú skvelé kurzy. Cena favorita týchto športových turnajov je často 8-1. Hoci sa na akýchkoľvek športových majstrovstvách môže čokoľvek pokaziť, v kruhoch online stávkovania nie sú takéto kurzy s dobrou hodnotou bežné.

Poskytovatelia golfu Početné stávkové trhy

Rovnako ako najlepšie majstrovstvá v e-športoch, aj US Opens ponúka rozsiahle stávkové trhy. Niektoré z bežných typov stávok ponúkaných v súťaži zahŕňajú priame stávky, budúce stávky, stávky na výhru a stávky proti terénu.

Prečo je US Open populárne?
Ako tipovať na US Open?

Ako tipovať na US Open?

Hlavné požiadavky na stávkovanie na US Open a iné športové ligy sú zvyčajne dve, úmysel hrať a peniaze na stávkovanie. Keď sú tieto dva základy usporiadané, zostáva už len zúčastniť sa športových online turnajov a renomovaná online stávková kancelária. Registrácia u online stávkovej kancelárie by mala byť na tejto digitálnej hrane samozrejmosťou – kliknúť na odkaz na registráciu a nasledovať niekoľko prepracovaných pokynov.

Každý hráč, ktorý má záujem o stávkovanie na US Open, by mal vedieť, ako nájsť hodnotu pri stávkovaní. Ale s množstvom elitných hráčov na US Open a viacerými premennými aj tí najlepší hráči dúfajú, že vyhrajú zlomok času. Každý vnímavý stávkar by si preto mal uvedomiť túto skutočnosť. Umiestňovanie stávok na US Open presahuje zameranie sa na niekoľko elitných hráčov.

Stávkujúci by tiež mali mať záujem porozumieť rôznym dostupným typom stávok. Môžete napríklad staviť na počet kôl, na elitného hráča, ktorého kurz môže klesnúť po niekoľkých zlých jamkách, alebo môže hráč skončiť s lepším skóre po dvojici alebo trojici.

Je ťažké vyťažiť z turnaja takéhoto rozsahu podporou tých najlepších. Niekedy je kľúčový správny výskum. Ešte lepšie je staviť na šikovného hráča, ktorý vie prekvapiť na veľkom pódiu, ako sa držať obľúbených.

Ako tipovať na US Open?
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková