Hrajte Darts online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Neexistuje žiadny definitívny dátum, kedy sa stávkovanie na šípky oficiálne začalo, a ako väčšina krčmových hier, pravdepodobne siaha až k počiatkom samotnej hry. Zatiaľ čo v USA sa stávkovanie v šípkach nikdy nepresadilo, je to základ športové knihy v Európe.

Kým prvé oficiálne majstrovstvá sveta v šípkach sa konali až v 70. rokoch minulého storočia, dnes sa profesionálne šípkové turnaje konajú každý týždeň. Najlepšie na náraste popularity je to, že pri väčšine športových kníh si môžete staviť na šípky, ako vám to vyhovuje! Teraz buďme úprimní: stávkovanie na šípky nie je na rovnakej úrovni ako športy konské dostihy alebo futbal. V skutočnosti, v porovnaní s mnohými športmi, šípky majú vo väčšine športových kníh relatívne malú ponuku.

To sa však rýchlo mení, najmä s nárastom televízneho vysielania a internetového streamovania šípkových podujatí. S pokračujúcim nárastom popularity online a mobilných športových stávok sa určite zvýši sledovanosť tohto športu.

Hrajte Darts online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Ako staviť na šípkyŠípkové stávkové kurzy
Ako staviť na šípky

Ako staviť na šípky

Stávkovanie na šípkové zápasy si vyžaduje určité znalosti pravidiel hry. Na bodovací systém pre šípky si treba trochu zvyknúť, rovnako ako na počet setov na zápas, ktorý sa môže líšiť v závislosti od turnaj pravidlá. Najjednoduchší spôsob stávky na šípky je staviť na víťaza zápasu. Toto je samozrejmé a je to podobné stávke na peňažnú líniu v iných športoch. Odtiaľto sa môžu veci pri stávkovaní na šípky skomplikovať.

Môžete staviť na víťaza každého úseku, alebo ak dobre poznáte bodovací systém, môžete staviť na 180, ako je prvý až 180, alebo na najvyšší celkový počet 180 v zápase. Alebo, ak chcete ísť vo veľkom alebo ísť domov, môžete tiež staviť na úplného víťaza turnaja, čo je podobné tenis alebo golf.

Ako staviť na šípky
Šípkové stávkové kurzy

Šípkové stávkové kurzy

Keďže šípky sú viac ako jeden na jedného, kurzy sa počítajú podobne ako pri športoch, ako je tenis. Rozhodcovia a stávkový trh považujú jedného hráča za lepšieho ako druhého.

Akékoľvek kurzy na víťaza zápasu alebo víťaza turnaja sa počítajú na základe vnímaných zručností a schopností každého konkrétneho hráča. Handicapping tiež funguje rovnakým spôsobom ako akýkoľvek trh s bodovým rozpätím alebo súčtom. Víťazstvo v zápase o -2,5 setu znamená, že víťazný hráč šípok musí vyhrať aspoň o tri sety. Podobne, ak je kurz +2,5, smoliar musí vyhrať úplne alebo prehrať o menej ako tri sety.

Početné faktory môžu ovplyvniť šance na šport jeden na jedného, ako sú šípky, vrátane minulých a nedávnych výkonov, sily konkurencie a zranení. Keďže turnaje v šípkach sa hrajú vo vnútri, počasie nikdy nehrá úlohu pri zvyšovaní pravdepodobnosti zápasu.

Šípkové stávkové kurzy