Hrajte Snooker online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Snooker je šport, ktorý sa veľmi podobá biliardu a pochádza z Veľkej Británie. Teraz sa hrá po celom svete a je jednou z najpopulárnejších hier. Je to tágový šport, ktorý sa hrá na stole s vreckami. Cieľom hry je skórovať viac loptičiek ako súper údermi do loptičiek tak, aby zasiahli časť hráčovej bielej gule.

Hráč bude mať svoje tága a gule na jednej strane stola, zatiaľ čo jeho súper bude mať svoje tága a gule na druhej strane.

Hrajte Snooker online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy snookerového stávkovania

Základy snookerového stávkovania

Snooker je šport, ktorý najviac pripomína biliard. Aj keď vznikol vo Veľkej Británii, teraz sa hrá po celom svete a patrí medzi tie najobľúbenejšie hry. Tento tágový šport sa hrá na stole s vreckami a cieľom hry je získať viac loptičiek ako súper. Hráč udrie do gúľ spôsobom, ktorý zasiahne časť hráčovej bielej gule.

Hru hrá jeden hráč, ktorý má svoje tága a gule na jednej strane stola; medzitým má súper svoje tága a loptičky na druhej strane.

Základy snookerového stávkovania
Čo je stávkovanie na snooker?

Čo je stávkovanie na snooker?

Snookerové stávkovanie sa začalo koncom 19. storočia, keď sa hazardné hry legalizovali Veľká Británia. Prvé zápasy sa konali na verejných zelených priestranstvách, čo prilákalo divákov, aby stavili na výsledok každého framu. Tieto zápasy sa rýchlo vyvinuli do športu s jeho pravidlami a predpismi, čo viedlo k profesionálnym súťažiam.

Stávkovanie na snooker dosiahlo svoju najvyššiu popularitu a každý rok sa na zápasoch zúčastňujú milióny ľudí. Aj keď snooker nie je taký populárny ako futbal a iné športy, jeho priazeň každým rokom rastie. V súčasnosti sa môžu zúčastniť aj stávkujúci rôzne typy stávok, vrátane stávok na zápasy, handicapových stávok a trhov, ktoré umožňujú tipujúcim staviť na to, ako dlho bude trvať, kým konkrétny hráč vyhrá frame.

Stávkovanie na snooker je v Spojenom kráľovstve rozšírené, keďže hra sa v televízii vysiela od 60. rokov minulého storočia a súťaže sa vysielajú naživo. Zatiaľ čo najväčšia popularita stávkovania na snooker bola zaznamenaná v anglických krčmách, v súčasnosti sa väčšina stávkových akcií koná online.

Stávkovanie na snooker je teraz slávnou zábavou na celom svete, pretože hra rastie v popularite. Aj keď to nie je absolútne najobľúbenejší šport, na ktorý sa dá stávkovať, stávkovanie na snooker online je pomerne populárne, pričom na stávkovaní sa zúčastňujú rekreační hráči a seriózni investori.

Čo je stávkovanie na snooker?
Ako staviť na snooker

Ako staviť na snooker

Ako teda športový stávkar vsadí na snooker? Najpriamejšia stávka je tá, kde hráč predpovedá, kto bude víťaz. Tento typ stávok sa nazýva zápasové stávkovanie. K dispozícii je tiež stávka, kde si hráč môže staviť, akú cestu má každý platiteľ v čase žrebovania. Okrem toho existuje stávkovanie na spread, pri ktorom môže hráč predpovedať presný zápas. Tento typ stávok je jedným z najpopulárnejších typov stávok.

O hendikepovú stávku ide, keď je hráč uprednostňovaný, aby vyhral z dodatočných bodov. Frame stávkovanie zahŕňa framy a koľko vyhrá hráč. Nepriaznivo sa to týka aj toho, koľko sa ich stratí. Najzaujímavejší typ stávky je ten, v ktorom môže stávkujúci staviť na správne skóre, ktoré očakáva.

Online stávkovanie je pre hráčov k dispozícii, aby mohli sledovať zápas v reálnom čase a uzatvárať stávky počas hry. Stávkujúci môže vidieť, kam hra smeruje, a staviť na jej výsledok.

Online stávkovanie výrazne zlepšilo snookerový stávkový priemysel. Rozšíril sa do mnohých častí sveta a stal sa tak trochu vstupným bodom pre športových stávkarov. Aby mohol hráč staviť, všetko, čo musí urobiť, je nájsť online stávková stránka ktorá ponúka snooker na svojom trhu. Potom si hráči môžu otvoriť a načítať stávkový účet a okamžite začať stávkovať.

Rozdelenie snookerových stávok:

  1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na snooker, a urobte vklad.
  2. Vyberte si snookerovú udalosť, na ktorú si chcete staviť.
  3. Vyberte si snookerovú hru, na ktorú chcete staviť.
  4. Vyberte výšku vkladu.
  5. Umiestnite stávku.

Live stávkovanie expandovala na snookerové trhy, konkrétne na online stávkové stránky. Hráči môžu staviť na to, čo momentálne vidia. Kurzy na takéto stávky sa môžu okamžite meniť, vďaka čomu je stávkovanie ešte napínavejšie.

Ako staviť na snooker
Výpočet stávkových kurzov na snooker

Výpočet stávkových kurzov na snooker

Tu je jednoduchý rozpis: Kurzy na stávkovanie predstavujú pravdepodobnosť, že nastane udalosť. Ak je pravdepodobné, že sa niečo stane (napr. obľúbený tím vyhrá), má nižší kurz a ponúka stávkarom mizivé výnosy. Kurzy sú určené mnohými faktormi, ako je forma, série víťazstiev, série prehier a ďalšie.

Stávkové kurzy sú všeobecne odhadované a dodávané stávkovými kanceláriami. Stávkujúci len dokončia svoj výber na základe vyšetrenia alebo rafinovanej intuície. Kurzy na určitý zápas sa môžu v priebehu týždňa alebo jednotky zmeniť.

Kurzy sa môžu medzi stávkovými stránkami líšiť, takže stávkujúci si musí urobiť prieskum. Rozdiel je však zriedka významný, pokiaľ hráč nevsádza celý majetok.

Stávkovanie na snooker a kurzy športových stávok sa v rôznych snookerových stávkach výrazne líšia. Stávky na snooker sú v zlomkovom formáte, kde sú čísla zobrazené ako 1/1, 1/4 a ďalšie.

Menovateľ označuje množstvo peňazí, ktoré chce hráč vsadiť. Čitateľ zobrazuje výšku zisku. Takže stávka 1/10 by znamenala, že hráč by vyhral 1 $, keď je celková suma stávky 10 $.

Ako hráč tipuje online? Čiastky sa automaticky vypočítajú, keď je na internetovej stránke športových stávok lepší. Táto jednoduchosť umožňuje hráčovi stávkovať bez toho, aby si musel robiť vlastné výpočty. Hráč môže použiť kalkulačku, aby získal predstavu o tom, koľko môže získať zo stávkovania na snookerové hry.

Šance na stávkovanie na snooker ovplyvňuje veľa faktorov, vrátane úrovne schopností hráča, aktuálneho výkonu, poveternostných podmienok, sily ich konkurenta a toho, ako dobre hrá.

Výpočet stávkových kurzov na snooker
Najlepšie snookerové súťaže

Najlepšie snookerové súťaže

Snooker sa koná po celý rok, s najväčší turnaj, Majstrovstvá sveta v snookeri, ktoré sa konajú každý rok v apríli. Je to dvojtýždňový turnaj s najlepším ovládaním bielych gúľ a potopovaním, aké kedy stávkujúci videli.

Je tu tiež ukážka Crucible, Masters a UK Championship. Svetové snookerové turné funguje po celom svete a umožňuje hráčom množstvo stávkových príležitostí.

Niektoré z najväčších mien v hre môžu byť podporované v kurzoch snookerových stávok. Jedným z najväčších vrcholov snookerovej sezóny sú majstrovstvá sveta v Sheffielde.

Mnoho stávkových kancelárií bude mať snookerové priame kurzy na majstrovstvá sveta v snookeri. Hráč môže staviť na niektoré z popredných mien, ako sú Mark Selby a John Higgins.

Najlepšie snookerové súťaže
Všetko o majstrovstvách sveta v snookeri

Všetko o majstrovstvách sveta v snookeri

K dispozícii sú tiež majstrovstvá sveta v snookeri, kde si hráči môžu staviť na každý zápas majstrovstiev sveta z kvalifikácie. To je miesto, kde si šesťnásobný finalista Jimmy White bude hľadať miesto v Crucible. Nezabudnite si pozrieť najnovšie kurzy na snooker a podporte niektorých hráčov formy pri hľadaní najväčšej ceny v snookeri.

Sheffield však nie je úplný a konečný. Existujú ďalšie turnaje, kde budú k dispozícii najnovšie kurzy na snooker. Napríklad, rok odštartuje s ofinou Masters v Alexandra Palace, jedno z troch snookerových podujatí „Triple Crown“.

Na tomto turnaji bojujú najlepší hráči sveta o Paul Hunter Trophy a povesť šampióna Masters. Zároveň sa Triple Crown koná tesne pred Vianocami, keď sa koná UK Championship a turnaj pravidelne vyhráva hráč v top 10 rebríčka.

Avšak aj keď obľúbený hráč nemá formu v počiatočných fázach zápasu, stále je tu šanca. Napríklad mnohé športové stávky ponúkajú „in-play“ možnosti stávkovania na snooker, ktoré zaručujú zisk.

Šance na zápas sa budú neustále aktualizovať podľa toho, ako sa hra vyvíja. Takže, ak stávkujúci obľúbený hráč dostane jeden alebo dva framy, potom môže získať ziskovejšie kurzy na trhu kurzov na zápasy.

Stávkujúci môže tiež umiestniť snookerové stávky na hráča, od ktorého očakáva, že vyhrá ďalší frame zápasu. Môžu tiež staviť na to, ktorý hráč potopí prvú loptičku, akú farbu bude mať prvá povolená farba a či celkový počet bodov za frame presiahne zvolený počet.

Všetko o majstrovstvách sveta v snookeri
Kurz na Majstrovstvá sveta v snookeri

Kurz na Majstrovstvá sveta v snookeri

Hoci sú v kalendári vzrušujúce turnaje, najočakávanejšou udalosťou sú majstrovstvá sveta, na ktorých v 80. rokoch dominoval Steve Davis, v 90. rokoch Stephen Hendry a v tomto storočí Ronnie O'Sullivan.

Bude tam 32 hráčov súťažiť vo vyraďovacom formáte, ktorý sa uskutoční počas 17 dní. Počet snímok sa vo všeobecnosti zvyšuje počas televízneho turnaja.

Prvé kolo je najlepší z 19 snímok a posledné najlepšie z 35. Tu musí víťaz trafiť víťazné číslo 18, aby získal titul.

Hráči si môžu pozrieť kurzy na majstrovstvá sveta na snooker v rôznych športových stávkach. Mesiace pred začiatkom akcie sú kurzy na desiatky hráčov. Potom, keď turnaj začne, stávkové stávky ponúknu trhy na každý zápas, z ktorých všetky sú vysielané v televízii.

Nevsádzajte na Hype

Pretože snooker je populárny stávkovací šport, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnienke, že ak vsádza na tento šport, musí poznať všetky výhody a nevýhody. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo môže dav špekulovať. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Kľúčové informácie

  • Skontrolujte rôzne stávkové stávky a vypočítajte kurzy
  • Vyberte si, ktorých zápasov sa chcete zúčastniť
  • Urobte si prieskum štatistík a kurzov stávok a nespoliehajte sa na humbuk
Kurz na Majstrovstvá sveta v snookeri