Hrajte Snooker online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

História snookerového stávkovania siaha až do konca 19. storočia, kedy boli hazardné hry legalizované v r. Veľká Británia. Prvé zápasy sa hrali na verejných zelených priestranstvách a prilákali veľa divákov, ktorí stavili na výsledok každého framu. Čoskoro sa tieto zápasy vyvinuli do športu s vlastnými pravidlami a predpismi, čo viedlo k profesionálnejším súťažiam.

Stávkovanie na snooker je teraz na historickom maxime, pričom do hry sa každý rok zapoja milióny ľudí. Snooker nie je taký populárny ako futbal a iné športy, no jeho popularita každým rokom rastie. V súčasnosti môžete nájsť mnoho rôznych typov stávok, vrátane stávok na zápasy, stávok s handicapom a trhov, ktoré vám umožňujú staviť na to, ako dlho bude konkrétnemu hráčovi trvať, kým vyhrá frame.

Stávkovanie na snooker je vo Veľkej Británii veľmi populárne. Hra je v televízii od 60. rokov minulého storočia a súťaže sa vysielajú naživo. Historicky bolo snookerové stávkovanie obľúbené u anglických hráčov v krčmách, ale teraz je väčšina akcií online. Stávkovanie na snooker je teraz populárnou zábavou na celom svete, keďže popularita tohto športu vzrástla. Aj keď je stávkovanie na snooker menej populárne, väčšina ľudí vsádza na snooker skôr ako rekreační hráči než seriózni investori.

Ako staviť na Snooker

Aké je teda športové stávkovanie v snookeri? Najjednoduchšia stávka je tá, kde predpovedáte, kto sa stane víťazom, nazývaná zápasové stávky. Pri priamej stávke budete môcť povedať, aká je trasa každého platiteľa v čase žrebovania. Stávkovanie na spread je, keď môžete predpovedať presný zápas, a je jedným z najpopulárnejších typov stávok.

Pri hendikepovej stávke sa uprednostňuje víťazstvo hráča vďaka dodatočným bodom. Rámové stávkovanie sa týka rámov a toho, koľko hráč vyhrá a koľko prehrá. Najzaujímavejší typ stávky je ten, v ktorom môžete staviť na správne skóre, ktoré sa očakáva.

Ak tipujete online, kde môžete hru sledovať v reálnom čase, môžete skutočne vidieť, kam hra smeruje a jej výsledok.

Hrajte Snooker online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Stávkové kurzy na snooker
Stávkové kurzy na snooker

Stávkové kurzy na snooker

Šance na snookerové hazardné hry a športové stávky sa v rôznych športových stávkach výrazne líšia. Stávky na snooker sa podávajú v zlomkovom formáte, kde sú čísla zobrazené vo forme zlomkov ako 1/1, 1/4 atď.

Menovateľ označuje množstvo peňazí, ktoré chcete vložiť do stávky. Čitateľ zobrazuje výšku vášho zisku. Vklad 1/14 by teda znamenal, že by ste vyhrali 1 dolár, ak je celková výška stávky 14 $.

Ako staviť na športové stávky online? Keď sa nachádzate na internetovej stránke so športovými stávkami, sumy sa automaticky vypočítajú za vás, takže nemusíte robiť žiadne výpočty sami. Pomocou kalkulačky môžete získať predstavu o tom, koľko môžete získať stávkovaním na snookerové hry alebo zápasy.

Faktory, ktoré ovplyvňujú kurzy na snookerové stávky, sú úroveň zručností hráčov, ich aktuálny výkon, poveternostné podmienky, sila ich konkurencie a ako dobre hrajú. Dúfajme, že tieto tipy na športové stávkovanie na snooker vám pomôžu, keď umiestnite ďalšiu stávku.

Stávkové kurzy na snooker